Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rasida @ 2010 08 13, 13:08)

Ta proga jau senokai tarnaujanti man dano unikų apyrankė:
Ir mano vasariškoji:


Kokie grožiai wub.gif

O čia mano šiandieninis pasitroliavimas - išsvajotas avantiūrinas ir pavasario gėlės už paskutinius lipdukus blush2.gif

user posted image

Ir pelkiniame derinyje rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 16:24)
O čia mano šiandieninis pasitroliavimas - išsvajotas avantiūrinas ir pavasario gėlės už paskutinius lipdukus  blush2.gif


labai grazus avantiurinas wub.gif , o jis tamsus ane g.gif , nes mano tamsus ir su tokiu lyg zeruciu viduj , bet dar noreciau ir kitokio atspalvio sviesaus papirkt kada nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 13, 16:42)
labai grazus avantiurinas  wub.gif , o jis tamsus ane  g.gif , nes mano tamsus ir su tokiu lyg zeruciu viduj , bet dar noreciau ir kitokio atspalvio sviesaus papirkt kada nors  ax.gif


Ir mano tamsus su šiek tiek žėručio drinks_cheers.gif Beje, Panoramoje kaip tik šviesų palikau. Tamsus labiau prilipo ax.gif
Atsakyti
Erszebeth, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 13, 16:24)
Kokie grožiai  wub.gif

O čia mano šiandieninis pasitroliavimas - išsvajotas avantiūrinas ir pavasario gėlės už paskutinius lipdukus  blush2.gif


Ir pelkiniame derinyje  rolleyes.gif




Fantastika wub.gif
Atsakyti
Panoramoj buvau cool.gif
Parodė merginos naujus karolius, dar negavo kainų sąrašų, tai maišiukuose bendroj masėj pažiūrojau. Man labai gražūs zodiakai, kažkur po 150 lt, kiek užmačiau, kaina priklauso nuo dydžio. Jūsų išsvajotos žemės Panoramoj bus dvi, kaina apie 190 (nepamenu tiksliai). Daug margo stiklo-mėlynų dryžių, raudonai juodų, geltoną mačiau. Kas labiausiai kibo, tai rudi akmenys, nežinau kokie, nespėjau paskaityt, nerealūs, irgi po 190 lt. Tai va ax.gif

Savo patroliavimus ir beveik užbaigtą žalią-turkio apyrankę parodysiu, kai vaikas atsikels ir prie fotiko prieisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 17:35)
Panoramoj buvau cool.gif
Parodė merginos naujus karolius, dar negavo kainų sąrašų, tai maišiukuose bendroj masėj pažiūrojau. Man labai gražūs zodiakai, kažkur po 150 lt, kiek užmačiau, kaina priklauso nuo dydžio. Jūsų išsvajotos žemės Panoramoj bus dvi, kaina apie 190 (nepamenu tiksliai). Daug margo stiklo-mėlynų dryžių, raudonai juodų, geltoną mačiau. Kas labiausiai kibo, tai rudi akmenys, nežinau kokie, nespėjau paskaityt, nerealūs, irgi po 190 lt. Tai va ax.gif

Savo patroliavimus ir beveik užbaigtą žalią-turkio apyrankę parodysiu, kai vaikas  atsikels ir prie fotiko prieisiu biggrin.gif

Tai kainos kaip suprantu jau užkeltos, nes nėra kol kas tokių kainų kaip 190 Jei gaublys apie 190lt, tai sena kaina būtų buvus 165lt g.gif
Atsakyti
Taip, kainos jau naujos ant etikečių.
Bet žemė tokia gerulė, dydžio kaip gera trešnė bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 13 rugpjūčio 2010 - 16:43
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 17:35)
Panoramoj buvau cool.gif
Parodė merginos naujus karolius, dar negavo kainų sąrašų, tai maišiukuose bendroj masėj pažiūrojau. Man labai gražūs zodiakai, kažkur po 150 lt, kiek užmačiau, kaina priklauso nuo dydžio. Jūsų išsvajotos žemės Panoramoj bus dvi, kaina apie 190 (nepamenu tiksliai). Daug margo stiklo-mėlynų dryžių, raudonai juodų, geltoną mačiau. Kas labiausiai kibo, tai rudi akmenys, nežinau kokie, nespėjau paskaityt, nerealūs, irgi po 190 lt. Tai va ax.gif

Savo patroliavimus ir beveik užbaigtą žalią-turkio apyrankę parodysiu, kai vaikas  atsikels ir prie fotiko prieisiu biggrin.gif


Uch ti, o aš prieš kelias valandas buvau, ir naujienų dar neturėjo, ir sakė, kad nervinasi, nes jau vakar vakare turėjo atvežti doh.gif O taip smalsu buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 13, 18:39)
Tai kainos kaip suprantu jau užkeltos, nes nėra kol kas tokių kainų kaip 190 Jei gaublys apie 190lt, tai sena kaina būtų buvus 165lt  g.gif


Tas karokiukas gan didelis ir man atrodo jis bus limituoto leidimo, nes kažkada jis buvo ir išime iš prekybos. Nutarė ji vėl išleisti, nes jis visiem patiko.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 13, 17:42)

Bet žemė tokia gerulė, dydžio kaip gera trešnė bigsmile.gif

noooriu...
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 13, 17:43)
Tas karokiukas gan didelis ir man atrodo jis bus limituoto leidimo, nes kažkada jis buvo ir išime iš prekybos. Nutarė ji vėl išleisti, nes jis visiem patiko.


Nelimituoto, sugrąžins kaip normalų. Čia gi pavasarį buvo balsavimas, kurį iš retirintų sugrąžinti. Nors už šitą gaublį aš nebalsavau, bet dabar galvoju, kad jo norėsiu blush2.gif
Atsakyti