Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 08 13, 08:00)
Labas rytas

As  negavau jokio laisko, matyt nesu troliu myletojas verysad.gif  Ir neisiu, ir draugu nevesiu. Draugei, kuri jau uzsidegus ir laukia, internetu nupirksiu. Va taip.

Nu va verysad.gif Kvietei kvietei į Panevėžį, o kai susiruošiau - į krūmus dedi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 13, 08:00)
As  negavau jokio laisko, matyt nesu troliu myletojas verysad.gif  Ir neisiu, ir draugu nevesiu. Draugei, kuri jau uzsidegus ir laukia, internetu nupirksiu. Va taip.

ajajai menka cia beda mirksiukas.gif , ir be kvietimo gali nueit , nebuk jau tokia mandra Danske lotuliukas.gif
negi nenori kankolu uz dyka islosti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 13 rugpjūčio 2010 - 07:59
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 13, 08:54)
Nu va  verysad.gif  Kvietei kvietei į Panevėžį, o kai susiruošiau - į krūmus dedi...  biggrin.gif

Ar as atsisakau kvietimo? Taigi i krumus tai kvieciu ax.gif


O islosti, tai kazin. Neturiu laimes loterijose. Duos ten kazkoki zieda sudeti, tai net nezinosiu ka su juo daryti. Akyse nemacius.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 12, 21:11)
Aš ir taip tris trolių nežinančias vešiu su savimi kartu... zebrina, laišką iš Babilono gavai?

Negavau ax.gif Gal jau nebetelpa visi norintys hihihi.gif hihihi.gif liksiu uz borto g.gif
Atsakyti
Mergos, a pasiutot? Danske, mikliai tik varyk - gal tu ten babilone ar kur neprisiregistravus, gal el. paštą blogai užsirašė, maža kas atsitikt galėjo? neįsivaizduokit, kad ten bus baisi minia, ateis kokia 20 žmonių, ir tiek. Nesvarbu, kad negavai pakvietimo - parašyk el. paštu ir užsiregistruok, nu ir eik. Matysi, gerai bus.

Pati nenorėjau, Džaska ištempė, tai kad džiaugiausi paskui biggrin.gif Irgi neturiu laimės loterijose, bet grįžau su dviem sidabriukais rolleyes.gif Ir šiaip faina, atmosfera smagi, vyno duod. Tik eik, su mergom papezėsi.
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 08 13, 10:48)
Negavau ax.gif Gal jau nebetelpa visi norintys hihihi.gif  hihihi.gif liksiu uz borto g.gif

Gal tilpsim - užregistravau mirksiukas.gif
danske, nu garbės žodis - baik bajerius. Susitikimo vietos pakeisti negalima: pirma Babilonas, paskui - į krūmus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Žinokit, ne tik italų paštas greitai veikia. Šiandien jau turėsiu antradienį dano siųstus grožius, vat smile.gif

Ta proga jau senokai tarnaujanti man dano unikų apyrankė:
user posted image

Ir mano vasariškoji:
user posted image

O gal ir agatą pamatyti norit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 13, 12:27)
Gal tilpsim - užregistravau  mirksiukas.gif
danske, nu garbės žodis - baik bajerius. Susitikimo vietos pakeisti negalima: pirma Babilonas, paskui - į krūmus  biggrin.gif

nesigailėsi! Tiksliau, dėl krūmų tai nežinau, kas ten vyks biggrin.gif

QUOTE(rasida @ 2010 08 13, 13:08)
O gal ir agatą pamatyti norit? smile.gif

Norim! biggrin.gif
Atsakyti
O ten ka rasyt? Laba diea, as tokia ir tokia, noriu i vakareli. Viskas? Ardar reikia pasakyt ir to netrolinio draugo varda?

Kai bus jau is po krumu, tai zinosim kaip ten mirksiukas.gif
Atsakyti
rasida, gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 13, 13:08)
Ta proga jau senokai tarnaujanti man dano unikų apyrankė:
Ir mano vasariškoji:
O gal ir agatą pamatyti norit? smile.gif

maciau as jas pries keleta dienu ax.gif , pasikartosiu Rasida labai graziai viska suderinusi thumbup.gif ir spalvos tokios sviesios svelnios, man patinka 4u.gif

QUOTE(danske @ 2010 08 13, 13:19)
O ten ka rasyt? Laba diea, as tokia ir tokia, noriu i vakareli. Viskas? Ardar reikia pasakyt ir to netrolinio draugo varda?

tu tik rasyk neatsikalbinek cia lotuliukas.gif jei ne tai visos kai sugriusim pas tavy i namus, va tai zinosi tada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasida @ 2010 08 13, 13:08)
Sveikos smile.gif Žinokit, ne tik italų paštas greitai veikia. Šiandien jau turėsiu antradienį dano siųstus grožius, vat smile.gif

O jei...negali but... bigsmile.gif
Laba visoms... 4u.gif

Labai grazus tavo turtai... wub.gif Aisku rodyk...ar tu cia arziniesi... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti