Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mamile @ 2010 08 12, 21:21)
O tai kaip ten papult, kur užsirašėt? Ir aš noreciau blush2.gif

Man atsiuntė į el. paštą kvietimą ir pasiūlė iš anksto užsiregistruoti el. paštu.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 12, 21:24)
Ir aš noriu, gal kartu važiuojam  blush2.gif

Su malonumu thumbup.gif .Tik reikia kažkaip vietas užsikalt biggrin.gif Gal Laisve gali ir mus el. pastu užregistruot ? Atsiųstume į až ko ten reik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 12 rugpjūčio 2010 - 20:40
QUOTE(mamile @ 2010 08 12, 21:39)
Su malonumu  thumbup.gif .Tik reikia kažkaip vietas užsikalt  biggrin.gif Gal Laisve gali ir mus el. pastu užregistruot ? Atsiųstume į až ko ten reik...

Man atrodo, jog kvietimus atsiunčia užsiregistravusioms Babilone.

Va tokius:

Sveikas Trollbeads karoliukų mylėtojau,

Kviečiame Tave sudalyvauti unikaliame „Trollbeads“ klubo susitikime, šį kartą vyksiančiame Panevėžyje!
Esi laukiamas renginyje, bet svarbi sąlyga – atsivesk nieko apie Trollbeads nežinantį draugą.
Vakarėlio laikas – rugpjūčio 26 diena, ketvirtadienis, 18val.
Vakarėlio vieta – prekybos ir pramogų centras “Babilonas”, šalia “Trollbeads” salos.
Dalyvių skaičius – ribotas, todėl registruokis el. Paštu: konkursas@trollbeads.lt.

Pažadame, kad linksmai praleiste laiką, sužinosite daug nauja, neliksite alkani ir ištroškę, galėsite laimėti gausybę „Trollbeads“ prizų.

Iki malonių susitikimų – Trollbeads komanda!
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 08 12, 21:39)
Su malonumu  thumbup.gif .Tik reikia kažkaip vietas užsikalt  biggrin.gif Gal Laisve gali ir mus el. pastu užregistruot ? Atsiųstume į až ko ten reik...

lotuliukas.gif Kuri iš mūsų būsim trolių nežinanti draugė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 12, 22:08)
lotuliukas.gif Kuri iš mūsų būsim trolių nežinanti draugė  biggrin.gif

Tai ir man tokis pat probleminis klausimas pakilęs hihihi.gif
Atsakyti
Galiu ir aš, apsimesiu nauju klientu...O tu užsiregistravus Babilone, as tai ne, jokio laisko negausiu. Gal per a.ž sutariam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 12 rugpjūčio 2010 - 21:10
QUOTE(mamile @ 2010 08 12, 22:10)
Galiu ir aš, apsimesiu nauju klientu...O tu užsiregistravus Babilone, as tai ne, jokio laisko negausiu.

Aš ir taip tris trolių nežinančias vešiu su savimi kartu... zebrina, laišką iš Babilono gavai?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 12, 22:11)
Aš ir taip tris trolių nežinančias vešiu su savimi kartu... zebrina, laišką iš Babilono gavai?

Aš Yell klausiau, tik nepamačiau, kad ir tavo atsakyta. blush2.gif Mes su Yell abi iš vieno miesto, tai būtų smagiau kartu važiuot.
Atsakyti
Mergos,nesukit sau galvos-as Vilniuj atejau viena ir nieks neklause,kur tavo nezinantis apie trolius draugas lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai del draugo tai ner problemu, bet tas , kad reikia uzsiregistruot ir dar ribotas skaicius g.gif Ar cia tik bet sau taip raso ?
Atsakyti
Labas vakarelis wink.gif

Linkejimai visoms - pasiilgau Jusu ... turiu kelias naujienas ryt parodysiu jei pavyks...

O kas is Kauno i panevezi dar trauksit? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas

As negavau jokio laisko, matyt nesu troliu myletojas verysad.gif Ir neisiu, ir draugu nevesiu. Draugei, kuri jau uzsidegus ir laukia, internetu nupirksiu. Va taip.
Atsakyti