Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tiksliai, apie paiešką ybėjuj. nes jei ateini, sumeti "authentic trollbeads" - iškrenta krūva beleko, tipo, fits authentic trollbeads. Tada jau geriau žinot, ko ieškai...

O kur jūs aplamai ieškot? Kuriam ybėjuj? Global? Vokiškam? Angliškam? Ar visus pereinat?
Atsakyti
Aš global. Nes jis randa ir vokiškam, ir angliškam ir t.t. Paprastai vedu retired trollbeads, tai juos ir gaunu.
Atsakyti
As pereinu, patikrinu visus ebejus, nes kartais tokiu dalykeliu atrandi, ko global nerodo g.gif Labiausiai nustebina vokieciai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 17:53)
As pereinu, patikrinu visus ebejus, nes kartais tokiu dalykeliu atrandi, ko global nerodo  g.gif Labiausiai nustebina vokieciai  thumbup.gif

Tai va, parašiau dabar ir patikrinau visus kitus. Akurat yra tokių karolių, kurių global nerodo. Ale D raidės niekur nėr doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 12, 18:03)
Tai va, parašiau dabar ir patikrinau visus kitus. Akurat yra tokių karolių, kurių global nerodo. Ale D raidės niekur nėr doh.gif

ne nera jau senokai, as vis uzmetu aki, kai sakei kad reikia, bet niekur jos nera g.gif

raudonas sarvuotis 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 12 rugpjūčio 2010 - 17:32
Jau sulaukiau kvietimo į trollbead's šventę Panevėžy - rugpjūčio 26 d. 18 val.
Su išankstine registracija - vietų skaičius ribotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 16:52)
aa kad ten nera kas zinok, va pati savamoksle patapau nuo balandzio menesio tik  mirksiukas.gif jei iskils klausimu, klausk  4u.gif

va va,Fontenay mano mokytoja ebejaus-kantri,isklauso visu nesamojingu klausimu,atsakydavo i kiekviena o bet gal taciau,zodziu zemai lenkiuosi pries Fontenay wub.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 17:53)
As pereinu, patikrinu visus ebejus, nes kartais tokiu dalykeliu atrandi, ko global nerodo  g.gif Labiausiai nustebina vokieciai  thumbup.gif

ja ja thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 12, 18:54)
Jau sulaukiau kvietimo į trollbead's šventę Panevėžy - rugpjūčio 26 d. 18 val.
Su išankstine registracija - vietų skaičius ribotas  biggrin.gif

kaip pavydziu cool.gif thumbup.gif super.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 12, 18:54)
Jau sulaukiau kvietimo į trollbead's šventę Panevėžy - rugpjūčio 26 d. 18 val.
Su išankstine registracija - vietų skaičius ribotas  biggrin.gif

Nu džaska, ruošiamės laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 12, 19:58)
Nu džaska, ruošiamės laugh.gif

Šturmu imsit?
Atsakyti
nu va ir pnvž susitikimas,super,nu aš kaip išeis sudalyvauti,bet mama su sesę užrašiau,joms manau pavyks sudalyvauti thumbup.gif
Atsakyti
O tai kaip ten papult, kur užsirašėt? Ir aš noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 08 12, 21:21)
O tai kaip ten papult, kur užsirašėt? Ir aš noreciau blush2.gif

Ir aš noriu, gal kartu važiuojam blush2.gif
Atsakyti