Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 12:01)
nepaemiau  verysad.gif , pasiuliau kaina, bet atmete, kazkas pasiule daugiau uz mane, provalas juodas  doh.gif

Danske paziurek kiek Sandu, kaip saldainiuku  4u.gif
http://shop.ebay.com...p;_trksid=p3686

Maciau. Pastaciau vienam. Jau taip virsijau sau nustyta menesio suma sitiems pinigu ciulpikams doh.gif . Na, bet ..... paskutinis, na dabar jau tikrai paskutinis doh.gif doh.gif

Graziai tie agatai tinka tavo varianante. Parduodi ar juokauji? egarantuota as del drugelio raudonu pauodegiu. Ten kur pirkau, atsake , kad turi gauti iki 25 d. sio men. Tai turi nera tas pats, kas jau turi. Bet tas burbuliukas gali buti daugiau oranzinio raudonumo. Tada agatai vel ne is tos operos.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 12, 12:19)
Maciau. Pastaciau vienam. Jau taip virsijau sau nustyta menesio suma sitiems pinigu ciulpikams doh.gif . Na, bet ..... paskutinis, na dabar jau tikrai paskutinis doh.gif  doh.gif

Graziai tie agatai tinka tavo varianante. Parduodi ar juokauji?

parduodu rimtai, taigi sakiau kad ne sau emiau, o panoms kas nori, nes uz tokia gera kaina sunku ju suzvejoti mirksiukas.gif yra jau viena pirkeja kaip ir rolleyes.gif , jei persigalvotu, pranesiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 12 rugpjūčio 2010 - 11:31
Labu, grožių rinkėjos wub.gif

DZASKA, aš žuvies žvaigždutę JAV imsiu wink.gif Vienapažįstama ten važiuoja rugsėjo viduryje, prižadėjo paimti, taip kad...jei norėsi...manau galės ir dvi paimti, tik nežinau, ar ji ilgam ten lekia, tai arba parveš, arba atsiųs. Jei nori wink.gif mane až rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 12:29)
parduodu rimtai, taigi sakiau kad ne sau emiau, o panoms kas nori, nes uz tokia gera kaina sunku ju suzvejoti mirksiukas.gif yra jau viena pirkeja kaip ir  rolleyes.gif , jei persigalvotu, pranesiu  ax.gif

Gerai.lauksiu. Tik man vieno uztektu, gal ir jai uztektu?
Viena akim dirbu, kita akim troliauju. Praleidau doh.gif
A
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 11:18)

ne Yell as juos pirkau nakti sekmadienio turbut, jie buivo neaukcioniniai, o Buy now  ax.gif o ta kur tu papirkai, Rasidai buvau uzrodzius  4u.gif


nu kokie faini ax.gif ale kad nu gi viršičiau visus savo limitus...aj bus tų agatų dar blush2.gif

QUOTE(Yell @ 2010 08 12, 11:37)

va ant greičio suvėriau tokį variantą. Trūksta dar agatų, ane?  ax.gif


nu labai gražu 4u.gif
Atsakyti
agatai iskeliavo pas Laivite 4u.gif
Atsakyti
Pavydžiu Laivitei blush2.gif
Atsakyti
Tai kaip suprantu lipdukų nieks nenori iš manęs paimti? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2010 08 12, 14:35)
Tai kaip suprantu lipdukų nieks nenori iš manęs paimti? g.gif  smile.gif

Erszebeth sakė, kad vieną turi. Jai parašyk AŽ, gal papirks dar vieną karolių ir turės 4 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 12, 14:31)
agatai iskeliavo pas Laivite  4u.gif


nu šaunuolė,tikrai gražūs agatai thumbup.gif
Atsakyti
Man kaip kirba išmokti ebay pirkti. Aš net padoriai ieškoti nemoku doh.gif O jūs kai iškasat...
Kuri į kursus žvejybos mane paimsit ?ax.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 08 12, 15:38)
Man kaip kirba išmokti ebay pirkti. Aš net padoriai ieškoti nemoku doh.gif O jūs kai iškasat...
Kuri į kursus žvejybos mane paimsit ?ax.gif

aa kad ten nera kas zinok, va pati savamoksle patapau nuo balandzio menesio tik mirksiukas.gif jei iskils klausimu, klausk 4u.gif
Atsakyti