Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 23:23)
Visos pirmadienį eisim!!! biggrin.gif  lithuania.gif

butent lotuliukas.gif 8:00val. STARTAS lotuliukas.gif bet jaučiu Panoramoje nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 12, 00:27)
butent  lotuliukas.gif  8:00val. STARTAS  lotuliukas.gif  bet jaučiu Panoramoje nebus  g.gif


O kodėl gali nebūti?
Oi ilgas bus savaitgalis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 11 rugpjūčio 2010 - 22:40
O gal ten nuo 10:00 dirba? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 23:47)
O gal ten nuo 10:00  dirba? biggrin.gif

Tai čia smulkmena. Išsirikiuojam į eilutę, išsiimam venzeliukus su sumuštiakais, ir laukiam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 11, 23:48)
Tai čia smulkmena. Išsirikiuojam į eilutę, išsiimam venzeliukus su sumuštiakais, ir laukiam wub.gif

Ateina pardavėja skyrių atrakint, o ten - minia laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 12, 00:49)
Ateina pardavėja skyrių atrakint, o ten - minia laugh.gif


Tai jau manau taip ir bus
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 11, 23:40)
O kodėl gali nebūti?
Oi ilgas bus savaitgalis      blush2.gif


nu nežinau,gal ir turės,nu tikiuosi,nes stovėsiu nuo 8ryto pas juos lotuliukas.gif
tikrai ilgas...aj man šeštadienį vestuvės, tai biški greičiau praeis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 08 11, 23:48)
Tai čia smulkmena. Išsirikiuojam į eilutę, išsiimam venzeliukus su sumuštiakais, ir laukiam wub.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 12, 00:58)
nu nežinau,gal ir turės,nu tikiuosi,nes stovėsiu nuo 8ryto pas juos  lotuliukas.gif
tikrai ilgas...aj man šeštadienį vestuvės, tai biški greičiau praeis  lotuliukas.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Manau, kad turės
Atsakyti
Aš apakus, kokias tempais dirba italų paštas.
Nusipirkau 7dienį vakare karolį, o šiandien ryte jau paštininkė jį atnešė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 08 12, 10:54)
Aš apakus, kokias tempais dirba italų paštas.
Nusipirkau 7dienį vakare karolį, o šiandien ryte jau paštininkė jį atnešė  wub.gif

nugis prasom pasirodyti bigsmile.gif

o del naujienu-jus ka,galvojat jei pirmadieni bus,tai jau taip 10val ir bus atvezti?Gal tik kokia pvz 18.47 juos atves i parduoduve cool.gif -as tai palauksiu kol jus paziuresit,kas gero,yra,nera,o tik tada eisiu pati paveizet,jei visko nesupirksit. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 12 rugpjūčio 2010 - 09:59
QUOTE(Yell @ 2010 08 12, 10:54)
Aš apakus, kokias tempais dirba italų paštas.
Nusipirkau 7dienį vakare karolį, o šiandien ryte jau paštininkė jį atnešė  wub.gif

taip Yell thumbup.gif , jie labai greit siuncia, as ir gaunu visad per 3-4 dienas drinks_cheers.gif
gal koki agateli papirkai? nes as is ju gavau siandien du grazuolius, kuriuos planuoju parduot, vat emiau nakti kai visos miega, ir paskui nelieka tokiu groziu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 12 rugpjūčio 2010 - 10:06
QUOTE(Tacita @ 2010 08 12, 10:57)
nugis prasom pasirodyti bigsmile.gif



user posted image
agatas, bet laaabai įdomus

Dėl naujienų, gaublį tikrai pirksiu, nu jis man visai gražus pasidarė.
Atsakyti