Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 22:51)
Spalvos kokios???????????????????????????????????


Kad labai stiklo karoliukų nedaug bus. Liktais su rudu g.gif bet užtat visi zodiako ženklai bus. dar bus sidabrinis, žeme. vat skleroze doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 11 rugpjūčio 2010 - 20:55
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 11, 21:54)
Kad labai stiklo karoliukų nedaug bus. Liktais su rudu     g.gif           bet užtat visi zodiako ženklai bus. dar bus sidabrinis, žeme. vat skleroze       doh.gif

Nedaug??? Gerai bigsmile.gif Labai gerai, geriau mažiau, aš dar pereitų nesusipirkau, taip ir į isteriją įpult galima, senų nesusipirkus nauji pareina bigsmile.gif O kokie, kokie??? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 11 rugpjūčio 2010 - 20:57
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 22:56)
Nedaug??? Gerai bigsmile.gif  Labai gerai, geriau mažiau, aš dar pereitų nesusipirkau, taip ir į isteriją įpult galima, senų nesusipirkus nauji pareina bigsmile.gif  O kokie, kokie??? bigsmile.gif


Tikrai nelabai daug. Bet bankrotas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 11, 21:58)
Tikrai nelabai daug. Bet bankrotas    doh.gif

O man gal ne bigsmile.gif Zodiakai man dzin, žemės svambalas - juo labiau, kam jis man, aš gi tą žemę ir taip kasdien matau, ja vaikštau mastau.gif

Tiksliau, aš su savo planais dar nuo pereito rudenio nespėju biggrin.gif
Atsakyti
o tai cia bus kokia limituota serija idomu,ar nea?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 11, 23:02)
o tai cia bus kokia limituota serija idomu,ar nea?


Vat to tai nežinau
Atsakyti
o mane zodiakai domina ax.gif -idomu kas ten bus ax.gif
Atsakyti
Nus įdomu, ką tik grįžau iš Panoramos. Išnaudojau lipdukus, papirkau porą karoliukų. Ryt gaunu paskutinį ir rodysiu pilną turkio apyrankę rolleyes.gif
Klausiau pardavėjų dėl naujos kolekcijos, jos taip neaiškiai numykė-kaip ir žino, kaip ir bus, bet nežino nieko. Nei ko laukia, nei kokie karoliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 23:00)
O man gal ne bigsmile.gif  Zodiakai man dzin, žemės svambalas - juo labiau, kam jis man, aš gi tą žemę ir taip kasdien matau, ja vaikštau mastau.gif

Tiksliau, aš su savo planais dar nuo pereito rudenio nespėju biggrin.gif


Kai pamačiau iškarto užsireikė
Atsakyti
O kaina kokia to svambalo? Labai jau didelis?

Klok viską nuo dūšios, a tai čia trauk dabar po žodį dry.gif Viską dėstyk, o mes konspektuosim biggrin.gif Stikliniai karoliukai ar gražūs? Šarvuočių yr? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 23:17)
O kaina kokia to svambalo? Labai jau didelis?

Klok viską nuo dūšios, a tai čia trauk dabar po žodį dry.gif Viską dėstyk, o mes konspektuosim biggrin.gif Stikliniai karoliukai ar gražūs? Šarvuočių yr? unsure.gif


Tai, kad aš su prasta pomete doh.gif
Zodiako ženklai po 152 Lt. Žeme 198 Lt. Stikliniai karoliukai gražus, kainos nepamenu. Vienas liktai rudas į geltonumą. Šarvuočių liktai nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rethimna: 11 rugpjūčio 2010 - 21:24
QUOTE(Noa @ 2010 08 11, 22:17)
Šarvuočių yr? unsure.gif


na na cool.gif
QUOTE(Rethimna @ 2010 08 11, 22:24)
Šarvuočių liktai nėra.

schmoll.gif

nieko,maniskiai plaukia pastu-pasimandravosiu neuzilgo rolleyes.gif
Atsakyti