Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 10, 23:05)

Ai, anas savo numylėtą rolexą turi, nesidės kito biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 13:40)
Noa...neatsakei...tas pirmas rinkinukas parduodamas, gal... ax.gif

Katras? unsure.gif

Visą dieną be interneto, biezpredielas. Nu bent vaikus mokyklai apipirkau. dar biskutuką, ir galėsiu skaičiuot, liko kokiam bydsui šį mėnesį, ar nebe biggrin.gif
Atsakyti
Jūs čia pavarot su tais deimantais lotuliukas.gif O aš šiandien kukliai pasitrolinau - dar nugriebiau retirintą juodą lašelį. Norėjau avantiūrino, bet toje vietoje nepatiko, o kitur nebeužėjau. Tikriausiai avantiūrinas bus ilgiausiai mano pirktas ir drebintas karolis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 11, 12:01)
Jūs čia pavarot su tais deimantais  lotuliukas.gif O aš šiandien kukliai pasitrolinau - dar nugriebiau retirintą juodą lašelį. Norėjau avantiūrino, bet toje vietoje nepatiko, o kitur nebeužėjau. Tikriausiai avantiūrinas bus ilgiausiai mano pirktas ir drebintas karolis  doh.gif

ot tai sauniai tu cia thumbup.gif trolinames ir mes negalvok kad jau cia ant deimantu persinesem mirksiukas.gif skinam sarvuocius, prizmes, agatus , grandines, viska ka imanoma dar iki pabrangimo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
noriu ir as pasigirti savo naujais pirmais pirkiniais, tik tiek, kad as ne ant tokiu apyrankiu, sugalvojau kitaip, nes nemegstu sidabro ax.gif , isigijau : vasara, laimes mazgas ir ruzava su akute blush2.gif , nemoku foto ikelti blush2.gif , bet jau atrodo, kad mazai, tik 3 biggrin.gif
Atsakyti
Sugalvojau perleist nepritapele, kuriai reikia va reikia retinta green flower pigiau 4u.gif , i az rasykit:user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 11, 12:06)
ot tai sauniai tu cia  thumbup.gif trolinames ir mes negalvok kad jau cia ant deimantu persinesem  mirksiukas.gif skinam sarvuocius, prizmes, agatus , grandines, viska ka imanoma  dar iki pabrangimo  lotuliukas.gif


Aha, jau maniau, kad trolius į deimantus iškeisite lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 11, 12:23)
Sugalvojau perleist nepritapele, kuriai reikia va reikia retinta green flower pigiau 4u.gif , i az rasykit:


Kur tu buvai truputėlį anksčiau? doh.gif Turiu jau šitą gražuolę...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 11, 12:42)
Kur tu buvai truputėlį anksčiau?  doh.gif Turiu jau šitą gražuolę...

nzn, ziurejau ziurejau i savo geline apyranke, ir pamaciau kad ji man isderina visa vaizdeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 11, 12:23)
Sugalvojau perleist nepritapele, kuriai reikia va reikia retinta green flower pigiau 4u.gif , i az rasykit

parduota ax.gif jau iskeliauja pas nauja seimininke 4u.gif
Atsakyti
Žiūriu, baigi visas gėlytes išparceliuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 11, 14:16)
Žiūriu, baigi visas gėlytes išparceliuoti  g.gif

oij ne, tik su rudu atspalviu, nes liko baltos, melynos , zalios ... ax.gif

kam retinto zaliojo perlo 4u.gif dar tokio ir as neturiu net ax.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 11 rugpjūčio 2010 - 13:40
QUOTE(Tacita @ 2010 08 09, 18:04)

pasikartosiu,pigiai parduodu likusias 4 unikas is diamonds,perkant visas 4-atiduosiu uz 140lt 4u.gif -i az 4u.gif
Atsakyti