Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 06, 18:28)
Merginos,taip jūs man ir neatsakėte,gal kas žino kas SM pardavinėja gražius auskarus,norėčiau padreinti prie troliukų apyrankės ir fantazijos  blush2.gif niu aš radau temą apyrankės,bet gal ką nors kito galit pasiūlyti,mažum kuri nors perka?  rolleyes.gif

Nugis papirk du kutus baltus ... ir uzsiverk ant rinkuciu...ir tvarka...kaip dzaska nesioja... mirksiukas.gif Pas man tai per pus su baltu auksu, tai jei sidabrines rinkutes visai ir nesipjauna...o kad ir sidabrines papirkt...jos gi nebrangios... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 18:29)
Pakartoju sarasiuka... kas jungesi prie uzsakymo mirksiukas.gif :



hm.... ir aš dar prie diamonds blush2.gif
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 06, 18:30)
Iš auksarankių galiu rekomenduoti moonlight, esu pas ją užsakinėjusi kai ką. O kuo tau troliniai auskarai neįtinka?  blush2.gif

aišku,ačiū ax.gif niu tai norėčiau su Oniksu gal ką nors,o pas trolius matavausi,nu gal ir nieko,bet norėčiau pasidairyti gal kur kitur,nes troliai gaunasi 300Lt už auskarus - čia be pabrangimo blush2.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 18:34)
Nugis papirk du kutus baltus ... ir uzsiverk ant rinkuciu...ir tvarka...kaip dzaska nesioja...  mirksiukas.gif Pas man tai per pus su baltu auksu, tai jei sidabrines rinkutes visai ir nesipjauna...o kad ir sidabrines papirkt...jos gi nebrangios... mirksiukas.gif


uoj kokia aš neišmanėle - o tie kutai ir rinkučiai ,tai čia apie ką tu šneki? blush2.gif sorry,bet neišmanau labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 08 06, 18:40)
uoj kokia aš neišmanėle - o tie kutai ir rinkučiai ,tai čia apie ką tu šneki?  blush2.gif sorry,bet neišmanau labai  blush2.gif

Sory, inrasiau ir tave... doh.gif

Nugi buna auskariukai tokie rinkutes...buna mazytes, buna ir dideliu...tai ant mazyciu... uzverei kuta su perlu, arba juoda kuta...ir labai grazu...tokias rinkutes tikrai turet turetum... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 18:48)
Sory, inrasiau ir tave... doh.gif

Nugi buna auskariukai tokie rinkutes...buna mazytes, buna ir dideliu...tai ant mazyciu... uzverei kuta su perlu, arba juoda kuta...ir labai grazu...tokias rinkutes tikrai turet turetum... mirksiukas.gif

aišku,ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 18:29)
Pakartoju sarasiuka... kas jungesi prie uzsakymo mirksiukas.gif :
DIAMONDS: http://www.diamonds4...ih017bs3gvmcc80

1.erilukaha
2.Drugeliukas
3.Laisve
4.Laivite
5.Yell
6.saule
7.tamosiuke
8.Sadi
9.Tacita
10.Kikirike

As vis dar jungiuos 4u.gif Tai ar reikia kazkam kitam uzsakyma pakartot ar viskas lieka pas tave?
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 06, 19:05)
As vis dar jungiuos 4u.gif Tai ar reikia kazkam kitam uzsakyma pakartot ar viskas lieka pas tave?


Didžiosios mąstytojos - trolių pirkėjos, kadangi vis sumąstote ir persimąstote, užsakymą trolių darysime pirmadienį ryte, kad pirmadienį išsiųstų ir tuomet tikimės šeštadienį gauti. Parašykite Rasidai į až savo kontaktinius duomenis ir tiksliai, ko norite.

Musu geroji Rasida, talkininkaus kaip visada uzsakant...tai jai reik nusiust savo kontaktinius duomenis...ji gi rase.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugpjūčio 2010 - 18:17
O as va stai perleisciau kuriai va tokia grazia visiskai nauja sviezia unika, kuri man pagal kolorita neisipaise ax.gif (pagrindas violetavas permatomas, kaip ametistas)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 06, 19:19)


Tu uzsakinejai is BEAD SENATION...per kiek laiko atsiunte karoliukus...ir kiek atsiuntimas kainavo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 06, 19:23)
Tu uzsakinejai is BEAD SENATION...per kiek laiko atsiunte karoliukus...ir kiek atsiuntimas kainavo... g.gif

13 usd atsiuntimas, man atsiunte beveik per 3 sav. ten kazkas buvo netvarkoj, bet turetu greiciau visa tai but, nes tvynei atsiunte per 7 dienas lygtai. bet bijot neverta, nes siuncia registruotu kaip supratau. Jei norit galit uz siuntima moket lyg 25 usd, tada duoda tracking number. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 06, 19:19)
O as va stai perleisciau kuriai va tokia grazia visiskai nauja sviezia unika, kuri man pagal kolorita neisipaise  ax.gif

unika jau turi nauja seimininke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 06, 19:01)
unika jau turi nauja seimininke  4u.gif

drinks_cheers.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 06, 19:29)
bet bijot neverta, nes siuncia registruotu kaip supratau.

Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti