Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
As irgi norejau paklaust, kastai? O kad grazu, tai labai wub.gif

Turiu vienos stikliores gaminuka. Nieko, kad ir ne karoliukas,bet tikro grozio nera. Gal dabar patobulejo, au senokai turiu. Anksciau, o gal ir dabar, Panevezio stiklo fabrike darydavo tokius burbulus. Ivairiu spalvu, rastu, dydziu. Tikrai dailus buvo. Veliau sumaste geles daryt. Tai jau visai ne tas. Ar meistras pasikeite, ar zaliavom pataupe.
Yra gaminiu, kuriems grubus darbas tinka. Bet papuosalas turi buti kokybiskas. Bent as taip manau.

Tas pats apie velima. Esu ciupinus ne vienos darbus. Kazkada Vilniuj pataikiau i paroda. Atrodo, jau ten tikrai su patirtim susirinke. Bet skirtumas didelis.Tarp geras medziagas naudojancias ir bet tik, kad pigiau. Turiu Vilkes is SM apvelta sali. Nepigu labai, bet dailu ir skoninga. Devisi puikiai.
O esu , tegu ir dovanu, gavusi. Belenkaip privelta. Perka is jos, maciau. Bet .....
Geras suris dykai buna tik spastuose, ir tai tik viena karta mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia grazi dovana is Italijos wub.gif
Turi gera skoni dar suauges taip neismastytu 4u.gif
Uz lelijas mokejau 54 usd prase 59,99 bet nuleido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 10, 11:59)
Ne, klausiau ta prasme, ar tos vynuogės - taip dekoratyvinės, ar ten, pavyzdžiui, kokia sagė?
Ai nu Italijoj visur kainos baisinės doh.gif

Ne vynuoges dekoratyvines...didzio kaip ir tikros... smile.gif
Is viso kolektyvo nieks nepirko tik maniske... biggrin.gif Labai norejo kazka grazaus lauktuviu parvezt... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 10, 12:07)
Kokia grazi dovana is Italijos  wub.gif
Turi gera skoni dar suauges taip neismastytu  4u.gif
Uz lelijas mokejau 54 usd prase 59,99 bet nuleido  ax.gif

As ir taip pagalvojau, kad skonis neblogas, bent man labai itiko... wub.gif
O tai pas dana nenorejai pirkt...Kodel... g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 10, 12:05)
Anksciau, o gal ir dabar, Panevezio stiklo fabrike darydavo tokius burbulus. Ivairiu spalvu, rastu, dydziu. Tikrai dailus buvo. Veliau sumaste geles daryt. Tai jau visai ne tas. Ar meistras pasikeite, ar zaliavom pataupe.
Yra gaminiu, kuriems grubus darbas tinka. Bet papuosalas turi buti kokybiskas. Bent as taip manau.
Tas pats apie velima. Esu ciupinus ne vienos darbus. Kazkada Vilniuj pataikiau i paroda.

Jo pas drauge teta, gamykloj dirbo...tai kai tik atvaziuodavo, vis privezdavo vazu mandru tokiu, bet man kazko ju spalvu deriniai niurus...ir labai jau sunkus, ir kazkokie kapoti...nesakau kad negrazu, bet su Italisku stiklu nesulygint...gal del to ir kaina skiriasi... ax.gif
Kur Noa idejo puslapy, oi prasisukciau as ten,kad kas pinigu duotu... blush2.gif

O del vilnos tai taip...idedu gele, kuria dukriukas pasidare su mamos pagalba, krikstynoms maziuko... kaip toks daiktas gali but is paprastos vilnos...jis juk nugrauztu visa kakla...nu as tai uzsikasyciau...as net i kursus, kai velem maziukams veltinukus ,papirkau merina...tai stebejosi...nu negaliu, dukra sau vele tapkytes,...jei butu paprasta vilna neuzsideciau...

user posted image
Atsakyti
Grazu. Kaip tikra.

Erilukaha, tu minejai anksciau apie Dark Blue Bud? Turi ji gal? Man idomu ar melynumas nera i turkio puse?
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 12:40)
O del vilnos tai taip...idedu gele, kuria dukriukas pasidare su mamos pagalba, krikstynoms maziuko...

vauu kaip grazu wub.gif
nugi ziuriu cia jus su dukra kaip menininkes kokios, tokius dalykus padaryt ne kiekvienas sugebetu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 10 rugpjūčio 2010 - 12:33
QUOTE(danske @ 2010 08 10, 13:22)
Grazu. Kaip tikra.

Erilukaha, tu minejai anksciau apie Dark Blue Bud? Turi ji gal? Man idomu ar melynumas nera i turkio puse?

Nu ne neturiu,..zinok nemanau ,kad galetu but i turkio puse...turkio ir butu turkio,...o cia blue... g.gif

http://www.retiredtr...k-Blue-Bud.aspx

As turiu sita: http://www.retiredtr.../Brown-Bud.aspx

Ir pagalvojau,kad noreciau sito, cia senakt sugalvojau, nes nesimiegojo ko tais...: http://www.retiredtr...-Green-Bud.aspx

Nes prie kudikio mergaites labai noriu Vilty papirkti... maciau tokia vilty grazia, persvieciama tokia,..labai zalumas patiko, nes siaip kazkaip nederejo, kiek maciau, tik man tada zaluma insinesa...ir kazkaip lyg ir nedera...o jei sita papirkt tai susisauktu...ir butu grazu,..manau...gal... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 10 rugpjūčio 2010 - 12:46
Nu gal ir buciau norejus pirkti ir pas dana bet Fonteny parode tai ir sumasciau ir gerai kad nelaukiau is dano nes matai kaip likau ant ledo ax.gif
O jau geles grozis veltos wub.gif
Sakyk Erika ko tu nemoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 10, 13:36)
Sakyk Erika ko tu nemoki  g.gif

Oi aciu,...nejuokinkit...Nemoku...grot...nes savo laiku neleido i muzikos mokykla tetis...o taip svajojau... ax.gif
Atsakyti
Geros naujienos - laukiu tigro akies kankolo thumbup.gif Turiu ir auskarus, ir pakabuką. Nors viskas vienoj komandoj gal ir netiktų, bet man labai aptinka tas akmenas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 10, 11:02)


Noa...neatsakei...tas pirmas rinkinukas parduodamas, gal... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 13:39)
Oi aciu,...nejuokinkit...Nemoku...grot...nes savo laiku neleido i muzikos mokykla tetis...o taip svajojau... ax.gif

Gal butu mano giminaite mokiusi tave ax.gif ax.gif O gal dar ne, nebezinau kiek metu ji dirba, gal dar nedirbo.
Apple Green Bud atrodo Rasida turi. Grazus jis. O brown jau beveik pirkau, bet kazkaip susilaikiau. Ir gerai. Bus nauji akmenukai. Sociai jau tai spalvai ir taip.

http://www.retiredtr...Summer-Bud.aspx
Va sita paemiau. Bus melynai-raudonas variantas. Reikia kazkaip su vasaros drugeliu sudeliot.O jo burbuliukas turi violetinumo.
Papildyta:
http://www.muranojew...ngs.aspx?Page=2
Va sitokie visai man grazu butu troliams i kompanija. Ir ne taip jau baisiai brangu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 10 rugpjūčio 2010 - 12:57