Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(danske @ 2010 08 10, 10:03)


Ojei...kaip ydomu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 09, 22:33)

Kikirike,tai jau MINK lauki drinks_cheers.gif  thumbup.gif

uoj laukiam laukiam,mes šeškiuko laukima,uoj audinės thumbup.gif

QUOTE(dzaska @ 2010 08 10, 09:04)

Tikiuosi atostogaut trys savaites ....


gerų atostogų,trolų nepamiršk ax.gif

niu ką,tipo tuoj bus nauji troliuka - kaip laukiu bigsmile.gif kaip kokių kalėdų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 21:17)
Tik pardavinėju mažai, nes tingiu... Ir stilius mano ne masinis... O ir šiaip, nekomerciška aš  doh.gif  Vat tarkim yra panašūs karoliukai, vienas papigiaji, kitas biskį gražesnis, bet pabrangiaji - aš pirksiu tą brangų doh.gif Ir su furnitūra taip, ir su viskuo. Taigi savikaina gaunasi ganėtinai tokia nemenka - ir sunkiau parduot. Nu nemoku aš padaryt auskarų už 15 litų, kad visi pirktų biggrin.gif Ir šiaip, man įdomu, kol padarai, o paskui parduot - neįdomu.

Labai superinis pirmas rinkinukas,..tokio noreciau... wub.gif

O del pigumo, tai tu teisi...as va irgi negaliu...atrodo darau is vilnos, ji juk nera brangi... bet sumastau, kad paprasta vilna man kanda,...tai darau is merinos... nu man kanda tie karoliai prie kaklo... doh.gif ... tada pridedu kazko..ir gaunasi iskyla kaina iki... Vyro sesei dariau...saules akmeni dejau ivairiu dydziu...skaldos tai nesinori...norisi graziu formu, o tu kaina is kart...ir kita jei darai, tai jau visa rinkini darai, ir kad auskarus zmogus turetu ir apyranke...o nesios tai kaip nores...tai kaina gavosi netoli 200lt...ot tau ir is vilnos,..tik pavadinimas...nu bet kai dovanai ejo..tai dovanotam arkliui i dantis neziurima... lotuliukas.gif Bet kai pagalvoji jei noretum parduot, ta juk uz darba reik dar damest... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 10, 10:03)
NEW TROLLBEAD RELEASE AUGUST 16TH!! No photos until then but it is just a week away! A beautiful new set of very sculptural Zodiac signs and great new glass kits!! New Precious Stone beads, a Chalcedony, Tigers Eye and a Golden Quartz. I really love all of the new introductions. Stay tuned for more information!!

Cia facebook'e raso
Labas rytas


O geras bigsmile.gif Bet kaip aš atspėjau, kai sakiau, kad zodiako žvaigždutes išima, nes figūrėles padarys biggrin.gif Ir kaip tik neseniai svajojau apie trolį - karneolį, o čia chalcedoną padarė, na šaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2010 08 10, 08:35)
Laba rytą. Nu negaliu aš pas jus skaityti, kojos neša link pirkimo...ale ubagas esuuuu doh.gif

Visų tas pats laukia laugh.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 09:01)
Zinai kazka panasau maciau vcup pirmam aukste...ir oze gale prie bulkuciu...bet ten kainos ne troliskos...troliu kaina net juokinga pries juos... g.gif

Pažėt įdomu, ale jaučiu, Italijoj greičiau būsiu, negu VCUPe lotuliukas.gif Tiek tik, kad Italija plati - ten kažkoks diedukas iš Sicilijos darė... Kita vertus, VCUP irgi platus laugh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 10, 09:55)
Taigi Žemę, sugrąžintą iš retirintų, paleis  rolleyes.gif

Vuo vuo, svambalas, bus kuo priešus mušt biggrin.gif

QUOTE(danske @ 2010 08 10, 10:03)
NEW TROLLBEAD RELEASE AUGUST 16TH!! No photos until then but it is just a week away! A beautiful new set of very sculptural Zodiac signs and great new glass kits!! New Precious Stone beads, a Chalcedony, Tigers Eye and a Golden Quartz. I really love all of the new introductions. Stay tuned for more information!!

Chalcedonis - fig znajet kokios spalvos, jis visokių būna, įdomu pamatyt unsure.gif Tigro akis - ruda, nežinau, ar gražus, man tai ne, gal troliuose bus kitaip? Golden quartz - gelsvas toks, žodžiu, pareina rudeninė rudai gelsva kolekcija. Gal duokdie negraži, nes aš dar pereitos nesusipirkus, kuri tikrai graži biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 10:24)
O del pigumo, tai tu teisi...as va irgi negaliu...

Aha, vat vat taip man gaunasi biggrin.gif Arba furnitūra - nesidabrinės aplamai neperku, dar netyčia sumaišysiu, kokiam žmogui duosiu, ką jis tada sakys? Arba - nu negaliu aš lengvų auskariukų daryt su paprastais pigiais kabliukais - gi pasimes, tokie tik sunkesniems. Lengviems reikia angliškų. Angliški brangesni. Yra dviejų riebumų, gražesni riebesni. Nu ir gaunasi 12 litų vietoj pusantro biggrin.gif Arba užsegimas po 8 litus - nu bet visi karoliai kitaip atrodo, ir patogumas nelyginamas - galima ir po litą, ale bet... Arba elementarus biseris - yra bazėj po pusantro lito, o yra ir japoniškas po belekiek. Bet jis daug gražesnis blush2.gif Kad ir truputuką naudojant... doh.gif biggrin.gif O kai viską sudedi - geri užsegimai, geri karoliukai, tai ir sąmata gaunasi kita. Va ir savikaina...
Bet užtai jei padovanoju ar pati nešioju - žinau, kad nešioju ne chaltūrą kokią, ot rolleyes.gif

Gal ir troliai taip galvoja, todėl jų kainos tokios?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 10, 11:02)
Bet užtai jei padovanoju ar pati nešioju - žinau, kad nešioju ne chaltūrą kokią, ot rolleyes.gif
Gal ir troliai taip galvoja, todėl jų kainos tokios?

Zinai buvo kaziuko muge...tai dukriukas pridare karoliuku su vylna...prikisau ir as nagus, kad suvert graziai ir t.t...tai ka tu galvoji, man paprastai negrazu...tai idejau viena kita karoliuka ranku darbo, tai dar ka nors...virvele vaskuota...nu ir kaina iskilo doh.gif ...O ten mergikes su siulu paprastu suvere, mazgiuku paprastu surise...parduoda po 3-5lt...o musiskiai tai cieli 15-20-25lt...gaunasi, nu niekaip pigiai nesigauna, jei tik idedi karoliuka ranku darbo koki viena kita po 3,5lt uz vnt.... tai dukriukas nuliudes parejo, nieko nepardave...nors eile stovejo...visiems grazu buvo, bet gi vaikai ne visi po 20...lt nesiojasi...Buvau prigrasius, neparduok papigiai, geriau padovanosi klasiokem per gimtadienius... tai va labai fainai gavosi...nereikejo dovanu pirkt...klasiokes tik uzsisake, kuri ka nori gaut..tada tik dadarem kad komplektukai gautusi ir tvarka... ax.gif Tai kad man irgi patinka labiau dovanot...negu aiskint kodel taip brangiai gaunasi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 11:17)
Tai kad man irgi patinka labiau dovanot...negu aiskint kodel taip brangiai gaunasi... biggrin.gif

Būtent biggrin.gif

Įtariu, kad gal ir trolininkams taip pat? Norėčiau tą vietą išmanyt rolleyes.gif nes pradžioj stikliorės rėkė, kad klaikiai brangu, bet pačios kaip tai tokios kokybės neišspaudė, kas, kad pigiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 rugpjūčio 2010 - 10:45
QUOTE(Noa @ 2010 08 10, 11:02)


http://www.muranojew...ing-basket.aspx

bet jau puslapy uzrodei... doh.gif jo oze maciau tokia lekstele...tai kaina maza nepasirode,..o ten net ne lekstele, o pelenines dydzio... bigsmile.gif

Pafotkinsiu dukriuko dovana man...is italijos parveze...

user posted image
Atsakyti
Tai man patiktu ir kvarcas, ir tigro akis. Megstu tokius rudus-ryzus-smelinius.
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 11:46)
Pafotkinsiu dukriuko dovana man...is italijos parveze...

user posted image

Labai fainas daiktas, spalvos labai gražios, bet kas tai? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 10, 11:51)
Labai fainas daiktas, spalvos labai gražios, bet kas tai? lens.gif

Raso muranas... g.gif
Italijoj vaikas papirko...ten buvo labai dauk, dukra negalejo isrinkt...su sokiu kolektyvu vaziavo, soko italijoj...venecijoj pirko...bet brangus nezmoniskai...bet isivaizduoju jei reikeje butu paciai issirinkt... norejo tik lekstute, bet kazkaip viena nesiciurejo, o dideles tokios dar brangesnes...tai ismaste vynuoges papirkt...nu manau skonis neblogas, tuo labiau kad zinojo, kad mamai spalva tokia patinka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 10 rugpjūčio 2010 - 10:56
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 10, 11:52)
Raso muranas... g.gif
Italijoj vaikas papirko...ten buvo labai dauk, dukra negalejo isrinkt...su sokiu kolektyvu vaziavo, soko italijoj...venecijoj pirko...bet brangus nezmoniskai...bet isivaizduoju jei reikeje butu paciai issirinkt... norejo tik lekstute, bet kazkaip viena nesiciurejo, o dideles tokios dar brangesnes...tai ismaste vynuoges papirkt...nu manau skonis neblogas, tuo labiau kad zinojo, kad mamai spalva tokia patinka...

Ne, klausiau ta prasme, ar tos vynuogės - taip dekoratyvinės, ar ten, pavyzdžiui, kokia sagė?
Ai nu Italijoj visur kainos baisinės doh.gif
Atsakyti