Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 22:52)

O ka ten grazaus bandei papirkti ebay  g.gif

idejau ir istryniau-kad nieks nenukniockintu.Dabar laikyk kumscius,o paskui ziuresim mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:50)
. O jau kas žuvo, tai amžiną jiems atilsį, nu čia gi nežinosi, kada kur galą gausi.
Stumiam geriau savo daniškas unikas biggrin.gif

Noa,duodi vel dziazo lotuliukas.gif

QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 22:52)
Oi Tacita issivaizduoju tavo vyro pykti doh.gif 
As net negaliu iseiti i lauka kai tik iseinu tai tas pusu kvapas tai man kaip asaros ju negaliu  verysad.gif

atgal nieko nebepakeisi...... schmoll.gif unsure.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:58)
Ataugs tos pušys. Joms gal dar geriau, jos gal į ką nors reinkarnuosis. Į kokias voveres arba į kokius buhalterius - apskaitininkus, ir joms bus gerai console.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas. Kas per naujienos iš trolių rugpj. 16? Ns Fb skelbia kad naujus lyg leis mastau.gif Sadi, taviškis grandinę nešioja? kaip gražu.. blush2.gif Aš savo niekaip neįkalbu. Ale ma daugiau lieka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 10, 07:57)
Sadi, taviškis grandinę nešioja? kaip gražu..  blush2.gif Aš savo niekaip neįkalbu. Ale ma daugiau lieka  rolleyes.gif


nešioja, jis jos ir norėjo, pynimas troliškas toks rimtas, solidus wub.gif gražu ant kaklo tokia grandinėlė thumbup.gif
Atsakyti
Laba rytą. Nu negaliu aš pas jus skaityti, kojos neša link pirkimo...ale ubagas esuuuu doh.gif
KUR RASTI žvaigždutę su perliuku? Reik dovanų nupirkti. Kokiam psl gal matėt?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:37)
Aha, o dabar reik važiuot į Italiją auskarų biggrin.gif Bet juokas juokais - prie kito stiklo pridedi - kaip netinka blink.gif  Visi kiti šalia trolių ir itališkų stiklų kokie tai blankūs atrodo unsure.gif

Zinai kazka panasau maciau vcup pirmam aukste...ir oze gale prie bulkuciu...bet ten kainos ne troliskos...troliu kaina net juokinga pries juos... g.gif

Laba ryta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 21:26)
O as per gamtos stichija likau neuzsisakius troliu is dano  verysad.gif
Nes kaip dingo elektra taip va tik po dvieju paru ijunge  doh.gif

Zinok nedave danas nuolaidos dvigubai gelei...teisyngiau net neatrase...tai kad laukiam geresniu laiku...kai padarys joms nuolaida...ir ne tik joms...manau susidarys ir kitas sarasiukas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
light blue zvaigzdutes ir as dar noreciau vienos su baltu perliuku kai buvo nepirkau o dabar noriu g.gif
Fontenay - labai mielas liutukas wub.gif
Noa - thumbup.gif man pirmas derinukas grazus mirksiukas.gif , ota sirdele made in Italy nuostabi verta rinkt apyranke wub.gif
QUOTE(Sadi @ 2010 08 09, 22:46)
Lendu iš pogrindžio smile.gif nes jau pusmetį gerą trolius renku, o temą tik paslapčiom skaitau  blush2.gif

thumbup.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 08 09, 14:05)
dzaska,atosotgos?fainai,kiek laiko atosotgausi?Ar leksi kur i siltus krastus?As megausies savo lelijomis wub.gif

Tikiuosi atostogaut trys savaites ax.gif siandien isvaziuoju i Trakus savaitelei turetu but gerai svarbu kad noras butu niu bet jei oro nebus imu trolius ir kompa lig minejo bus rysys ax.gif , dar planuose silti krastai tik kaip dievas duos tada dumsiu eksprontu lotuliukas.gif o lelijos mano bujoje tikuosi zydes kai grysiu wub.gif
NIU ka bukit geros mergaites prasau graziu foto zinoma su troliais ir as pasistengsiu ax.gif iki
vacation4.gif
Dar per atostogas butinai aplankysiu eriukaha wub.gif reik pasidziaugt jos konkolais lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzaska: 10 rugpjūčio 2010 - 08:08
Oi Noa tu cia gerai pataikei su tom voverem ir su buhalteriais lotuliukas.gif
Nieko baisaus reiskia nebuvo skirta si kart pirkti karoliuko is dano tuos pinigiukus kur buciau isleidus pirksiu kita medeli wub.gif
Fonteny saulele gavau lelijassssss thumbup.gif Tikrai labai grazios thumbup.gif Aciu 4u.gif
Tacita laikiau kumscius ar pavyko pagriebti ta grozi ax.gif
Dzaska turiningu ir trolingu atostogu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 10 rugpjūčio 2010 - 08:32
QUOTE(Laivite @ 2010 08 10, 08:31)
Oi Noa tu cia gerai pataikei su tom voverem ir su bucalteriais  lotuliukas.gif
Nieko baisaus reiskia nebuvo skirta si kart pirkti karoliuko is dano tuos pinigiukus kur buciau isleidus pirksiu kita medeli  wub.gif
Fonteny saulele gavau lelijassssss  thumbup.gif Tikrai labai grazios  thumbup.gif Aciu  4u.gif
Tacita laikiau kumscius ar pavyko pagriebti ta grozi  ax.gif

Labai d=iaugiuos tavo lelijom - parodyk su proga bigsmile.gif man jos tokios subtilios.. wub.gif
Atsakyti
Butinai pasirodysim drinks_cheers.gif
O man troliu mergina vakar sake kad po dvieju savaiciu bus naujienu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 10, 09:32)
Labai d=iaugiuos tavo lelijom - parodyk su proga  bigsmile.gif  man jos tokios subtilios.. wub.gif

As va irgi gundziausi tu leliju...bet siam kartui gana bus... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 10, 09:46)
Butinai pasirodysim  drinks_cheers.gif
O man troliu mergina vakar sake kad po dvieju savaiciu bus naujienu  g.gif

Oi kaip laukiu naujienu... thumbup.gif Tikiuosi bus nauju akmenu...gal perlu kokiu spalvotu... bigsmile.gif Arba koks nors naujas grozis, kaip tipo tercetas... tongue.gif

O kiek uz lelija mokejai...jei ne paslaptis... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 10 rugpjūčio 2010 - 08:50
QUOTE(Dasha @ 2010 08 10, 07:57)
Labas rytas. Kas per naujienos iš trolių rugpj. 16? Ns Fb skelbia kad naujus lyg leis mastau.gif


Taigi Žemę, sugrąžintą iš retirintų, paleis rolleyes.gif
Atsakyti
NEW TROLLBEAD RELEASE AUGUST 16TH!! No photos until then but it is just a week away! A beautiful new set of very sculptural Zodiac signs and great new glass kits!! New Precious Stone beads, a Chalcedony, Tigers Eye and a Golden Quartz. I really love all of the new introductions. Stay tuned for more information!!

Cia facebook'e raso


Labas rytas
Atsakyti