Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
[quote=erilukaha,2010 08 09, 08:53]
Ale va kas per slapukavimas...Ar ne tam stovy vakar buvai...kad negalejai pasigirt... lotuliukas.gif
Labai aciu visoms uz sveikinimus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif Ir uz grazias orchidejas..jos mano mylimiausios wub.gif wub.gif
O stovis vakar tikrai thumbup.gif buvo lotuliukas.gif (Laisvė gali paliudyt biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 09, 11:25)
Rodausi va savo juru liutuka (sealion)  is visu pusiu bandziau paimt ax.gif

nia nai nai - gražu wub.gif

QUOTE(rasida @ 2010 08 09, 12:47)
Sveikos, iš dano užsakiau, visoms užteko smile.gif

jeeee thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 09, 14:37)

Kikirike tau auskariukai jei prie juodo nori onikso, visai deretu  ax.gif  4u.gif



ačiū,niu gražu,bet man norėtusi kabančių blush2.gif nors reikia pamastyti blush2.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 09, 15:23)
Kikirike,...va tau

nu simpatiški wub.gif ačiū ax.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 16:51)

Ten ne akmuo. Ten kiniečių liaudies dirbinys, pavadinimu Kairo naktis.


ačiū už paaiškinimą 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:08)
Niu va, viską išfotografavau, dabar vėl metus nefotografuosiu



niu kokie turtai pas tave - auskariukai super,ypač labradorito ir ta apyrankė kartu su jais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 22:12)
Labai buvo baisu  doh.gif
Padare nustoliu sulauze supynes tik pastatytas  pusi rutuline didele pavasari pasodinta islauze  verysad.gif
Bet gyvenam salia misko tai del jo man sirdis verkia nes negaliu ziureti i ji.....
Bandysiu dar rasidai prisibelsti  4u.gif

Laivite,ojei...sekmadieni vaziavom is druskininku-maciau ka skvalas padare-miskai kaip po karo,kelias nepravaziuojamas,o vietomis miskas kaip bombu susprogdintas-net baugu..Zmones sustoje filmuoja,galvas krapsto-zodziu siaubas,as pirma kart maciau,kad ir pas mus baisiu dalyku dedasi,labai misko gaila.ka cia misko-gyvybes audra nusinese,zmones be stogu liko.Ties valkininkais pravaziuojant paruotuve be stogo buvo.o negalna vaizdu,tar maniski ne aparatas,o masinoj aparatas pastatytas uz greiti nufotkino doh.gif -nes tuos zymetus greicio matuoklius jau zinom,o cia salikelej pilkas kablukas numestas tik blykst doh.gif ,zodziu vyras visa vakara nebekalbejo.As jam skau-man vis tie medziai ,miskai akyse stovi,o jis-o man blykstelejimas doh.gif lotuliukas.gif
---------------------

Kikirike,tai jau MINK lauki drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 09 rugpjūčio 2010 - 21:34
QUOTE(Song @ 2010 08 09, 22:04)
Nu užsegsiu g.gif  biggrin.gif Neišlaikys tinklas?

Papildyta:

Ji eitų prie šitų karolių. Tie dryžiai turi butelinio stiklo atspalvio g.gif

user posted image

Gal ir eitų...
Žėk, padėtis tokia. Aš susitariau su Fontenay, kad su ja mainysiu į kitą, jeigu tas karolis jai tiks. kadangi aš kaune, o ana ne, tai siųsim paštu. Jei jai tiks, ana man parsiųs saviškį, o jei ne - tada maniškį atgal. jei nori, gali dalyvaut mainų programoj - jeigu jai netiks, ana siunčia tą žalią uniką tau, o jau tu tada žiūri natūroj, tinka tau ar ne. Jei tinka, tada tavo, jei ne - grąžini man. Už paštą, aišku, mokėsim visos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:41)
Gal ir eitų...
Žėk, padėtis tokia. Aš susitariau su Fontenay, kad su ja mainysiu į kitą, jeigu tas karolis jai tiks. kadangi aš kaune, o ana ne, tai siųsim paštu. Jei jai tiks, ana man parsiųs saviškį, o jei ne - tada maniškį atgal. jei nori, gali dalyvaut mainų programoj - jeigu jai netiks, ana siunčia tą žalią uniką tau, o jau tu tada žiūri natūroj, tinka tau ar ne. Jei tinka, tada tavo, jei ne - grąžini man.  Už paštą, aišku, mokėsim visos biggrin.gif

doh.gif Ok biggrin.gif
Atsakyti
Lendu iš pogrindžio smile.gif nes jau pusmetį gerą trolius renku, o temą tik paslapčiom skaitau blush2.gif

Dabartinis rinkinys:

Ant kaklo odinukė su mano ir dukrų zodiakais smile.gif
user posted image

ir unikinė apyrankė
user posted image

o čia kad MB kreivai nežiūrėtų, jam grandinėlė. Dar laukiu kol MB žvaigždutė atkeliaus iš Kelmės.
user posted image


Aš dar norėjau dėl to pabrangimo pasitikslint - tik vienoj parduotuvėj apie jį sakė ar jau čia visai rimta? Svajoju dar vieną apyrankę nusipirkt, ir susimasčiau dabar skubėt ar dar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:41)
Gal ir eitų...
Žėk, padėtis tokia. Aš susitariau su Fontenay, kad su ja mainysiu į kitą, jeigu tas karolis jai tiks. kadangi aš kaune, o ana ne, tai siųsim paštu. Jei jai tiks, ana man parsiųs saviškį, o jei ne - tada maniškį atgal. jei nori, gali dalyvaut mainų programoj - jeigu jai netiks, ana siunčia tą žalią uniką tau, o jau tu tada žiūri natūroj, tinka tau ar ne. Jei tinka, tada tavo, jei ne - grąžini man.  Už paštą, aišku, mokėsim visos biggrin.gif

Noa, nesuk galvos, as jau dabar matau kad Song geriau tiktu ta unika nei man, jei ji nori tai lai ima, o as cia is neturejimo ka veikt prisigalvoju tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 09, 22:33)
As jam skau-man vis tie medziai ,miskai akyse stovi,o jis-o man blykstelejimas doh.gif  lotuliukas.gif

Jautrūs kokie. Auklėk tu savo diedą - nugis važinėjant visaip atsitinka. Būta ko visą vakarą nekalbėt, nugis bus tai bus, ko čia rūgt ir artimuosius nervint? Kita vertus, ir tau nėr ko nervintis - miškai papratę - juos nuo amžių tokie va aplaužo, o jie sau atželia. Ir lietuviai papratę - jiems stogus nupučia, jie pažviegia ir vėl užsidengia iš naujo. O jau kas žuvo, tai amžiną jiems atilsį, nu čia gi nežinosi, kada kur galą gausi.

Stumiam geriau savo daniškas unikas biggrin.gif

O mes irgi švale buvom, ne pereitam, o užpereitam, trečiadienį ar kada, kur Gargžduose vat taip medžius išlaužė bigsmile.gif Važiavom žvyrkeliu iš Papės biggrin.gif Pleee, galvojau, nuneš mus nuo to žvyrkelio į šalikelę lotuliukas.gif Sakiau diedui, stook, nelėk kaip beprotis, gi nieko nesimato - pažiūriu į spidometrą - ant trisdešimt biggrin.gif Vos kelnių nepridėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi Tacita issivaizduoju tavo vyro pykti doh.gif
As net negaliu iseiti i lauka kai tik iseinu tai tas pusu kvapas tai man kaip asaros ju negaliu verysad.gif
O ka ten grazaus bandei papirkti ebay g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2010 08 09, 22:46)
Aš dar norėjau dėl to pabrangimo pasitikslint - tik vienoj parduotuvėj apie jį sakė ar jau čia visai rimta? Svajoju dar vieną apyrankę nusipirkt, ir susimasčiau dabar skubėt ar dar ne?  g.gif

Gražu smile.gif

Gal geriau paskubėk, sakyčiau doh.gif Dėl šventos ramybės mastau.gif Man irgi reikia dar vienos apyrankės, paskutinės paskutiniausios - nu bet pleeeeem kaip babkių nėėėr doh.gif Du vaikai į mokyklą plius vyresnio gimtadienis... doh.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 09, 22:47)
Noa, nesuk galvos, as jau dabar matau kad Song geriau tiktu ta unika nei man, jei ji nori tai lai ima, o as cia is neturejimo ka veikt prisigalvoju tik  ax.gif

Nu jo, man irgi atrodo, kad jai biškį geriau mastau.gif

Song, duok adresą. Ei, ką man už ją duosi? biggrin.gif Ką turi nereikalingo? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 22:52)
As net negaliu iseiti i lauka kai tik iseinu tai tas pusu kvapas tai man kaip asaros ju negaliu  verysad.gif

Vuo vuo, dar viena doh.gif Nebliaut! Ne ašaros! O sakai. Džiaugtis reikia, už kokių 50 000 metų gintaras bus bigsmile.gif

Ataugs tos pušys. Joms gal dar geriau, jos gal į ką nors reinkarnuosis. Į kokias voveres arba į kokius buhalterius - apskaitininkus, ir joms bus gerai console.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:58)
Song, duok adresą. Ei, ką man už ją duosi? biggrin.gif Ką turi nereikalingo? biggrin.gif

Duosiu adresą ir litų biggrin.gif Neturiu nieko nereikalingo, nebent geltonas Haitis tau tiktų g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 09 rugpjūčio 2010 - 22:04
Nelabai man haitis mastau.gif Tiksliau, haitis gražus, bet spalviškai nepritaikysiu mastau.gif Geriau duok adresą, pirmiausia ištirkim, ar tau tiks. Nes gal netiks, tarkim? Ryt kaip tik pro paštą eisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugpjūčio 2010 - 22:33