Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labas vakaras,
mergytes su gimtadieniu linkiu dar ilgai sirgti troliu liga ir buti kartu su mumis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O as per gamtos stichija likau neuzsisakius troliu is dano verysad.gif
Nes kaip dingo elektra taip va tik po dvieju paru ijunge doh.gif
Noa nuostabios apyrankes wub.gif
Fonteny koks grazuolis juru liutukas wub.gif
Kokios geros zinios del vandens leliju nes tokia neviltis apemus mane unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 09 rugpjūčio 2010 - 20:27
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 09, 21:08)
Netinka ir man obsidianas. Anksčiau turėjau gražią obsidiano apyrankę. Labai gražią. Man ji patiko ir, rodos, visur tiko. Rodos... Nu, netiko kažkas joje ar manyje, kai su ja būdavau, ir tiek. Nebeturiu. Kankolo obsidianinio neturiu, nors spalviškai ir tiktų. Nereikia man jo. Nepasigendu.


Matai kaip blink.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 21:17)
Aš vis nutariu, kad neperversiu, nes jau labai gerai, o paskui vis tiek perveriu biggrin.gif Bet auskarų turiu, tiesą pasakius, sočiai. Daugiau, negu apyrankių biggrin.gif Mat vienu metu buvau užsiėmus juvelyrika


Nu klausyk bigsmile.gif Labai įdomiai atrodo thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 21:19)
Nu tai avino. Nes tuos metus, jei neklystu, vieni ožkos, kiti avies vadina. Jei nenupezu, horoskopuose aš ne erelis biggrin.gif


Man patinka tie horoskopai pagal metus, bo aš gaunuosi katė (na gerai, kitame variante - triušis), o likę trys mano šeimynykščiai - žiurkės iš skirtingų metų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 21:26)
Kokios geros zinios del vandens leliju nes tokia neviltis apemus mane  unsure.gif

oij tu neperezivai 4u.gif ryt gausi mirksiukas.gif , mane jau Laisve ismokino kantrybes, cia matai tik savaite laukei, o kai mes is tu paciu nydarlandu tris savaites akis sidege , liezuvius iskise laukem savuju ... doh.gif
Atsakyti
Ne taip surasiau taip esu nevilti kita prasme doh.gif
O del karoliuko buvau rami 4u.gif
Man dabar sis karoliukas tai kaip kos sviesos laselis kuris praskaidrins nuotaika wub.gif
Atsakyti
Fontenay, maciau ta sand. Bet jau pasipurciau si menesi. Dar triju laiukiu.

Sumasciau mazosios busimai apyrankei sudet pagal metus tevus , kriksto tevus ir ja pacia, O daugiau pagal situacija. Gyvate patykosiu senaja, o gal abi patupdysiu. Bezdzioniu senuju nesitikiu, bus gerai ir dabartines. Gaidzio laukiu, o avinukui gal reikia auksinius ragus pritiuninguot mirksiukas.gif . Bus ozka, na kokia nors ypatinga biggrin.gif

Musu seimyna ivairi. Visokiu.Mazoji ziurkyte. Tai peles su suriu pats tas. Bet jau tokia ziurkyte,tik uzmatys koki centa, begte nesa i savo taupykle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 19:11)
Obsidianas snaiginis aplamai ne kiekvienam. Jis ten kažkokias pasąmonės baimes ištraukia į dienos šviesą ir prieš akis pastato ar kažką panašaus, žodžiu, jei tu ne jogas ir nirvanos šiam gyvenime nesieki, tai geriau jo nereikia...

O man obsidianas juodai prilipo, insimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Ale gal todėl ir pamečiau su visa apyranke, kad aš ne jogė ir nirvanos neprisišaukiau biggrin.gif

Noa, tavo lobiai ogogo blink.gif O ta žalia nepritapėlė skaisti žalia ar tamsi? Man prie turkio ar tiktų atspalviu? Neįžiūriu lens.gif

Aš tai ne trolius perku, kačio pervežimui tašę nuroviau Ybėjuj. Kas turit kates pasakykit, kad ne be ryšio, kąąąą biggrin.gif Diedas suparino, sako katė nieko joje nematys. O kam jai matyt? g.gif
http://cgi.ebay.com/...em=200505679564
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 08 09, 21:51)
Ne taip surasiau taip esu nevilti kita prasme  doh.gif
O del karoliuko buvau rami  4u.gif
Man dabar sis karoliukas tai kaip kos sviesos laselis  kuris praskaidrins nuotaika wub.gif

Isgasdino audra,...ar nuostoliu pridare...
O jei dar nori is dano ko tai rasyk rasidai...maz dar galima ka dadet...ta prasme rasyt danui,kad dar ydetu...gal dar nebus issiusta... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 09, 21:56)

Aš tai ne trolius perku, kačio pervežimui tašę nuroviau Ybėjuj. Kas turit kates pasakykit, kad ne be ryšio, kąąąą biggrin.gif Diedas suparino, sako katė nieko joje nematys. O kam jai matyt? g.gif
http://cgi.ebay.com/...em=200505679564

Kuo mažiau mato, tuo ramiau sėdi.
Aš naudoju tuos plastmasinius transporterius, bet kelionėj visąlaik apdengiu.
Atsakyti
Song, nesupratau. Kaip tu ta kate joje islaikysi?

Yell, Pastatydavau ta krepsi ant galines palanges ir spokso. Svarbu ant galvos nelipa.O veliau tai jokio krepsio. Duris pradarai ir tiesiu taikymu ant palanges.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 09 rugpjūčio 2010 - 21:05
QUOTE(Song @ 2010 08 09, 21:56)
O man obsidianas juodai prilipo, insimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Ale gal todėl ir pamečiau su visa apyranke, kad aš ne jogė ir nirvanos neprisišaukiau biggrin.gif

blink.gif Nu jei bogu mistika blink.gif

QUOTE
Noa, tavo lobiai ogogo blink.gif O ta žalia nepritapėlė skaisti žalia ar tamsi? Man prie turkio ar tiktų atspalviu? Neįžiūriu lens.gif
Nu jinai taip echydnavotai žalia, sakyčiau mastau.gif Ryški. Kaip langinio stiklo lakštas iš šono žiūrint, kas turit langinio ar storesnio stiklo lakštą laugh.gif
Kokio turkio? g.gif

QUOTE
Aš tai ne trolius perku, kačio pervežimui tašę nuroviau Ybėjuj. Kas turit kates pasakykit, kad ne be ryšio, kąąąą biggrin.gif Diedas suparino, sako katė nieko joje nematys. O kam jai matyt? g.gif
http://cgi.ebay.com/...em=200505679564

Ką aš žinau, gal ir nematys, bet kad katės lyg ir nenori matyt... Ir aplamai, jei matys, taigi išlys nafig biggrin.gif Nors aš pati tai plastikiniam bokse vežioju... Nedengiu, susimazgo ir miega...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugpjūčio 2010 - 21:03
QUOTE(danske @ 2010 08 09, 22:01)
Song, nesupratau. Kaip tu ta kate joje islaikysi?

Nu užsegsiu g.gif biggrin.gif Neišlaikys tinklas?

Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 22:02)
Nu jinai taip echydnavotai žalia, sakyčiau mastau.gif Ryški. Kaip langinio stiklo lakštas iš šono žiūrint, kas turit langinio ar storesnio stiklo lakštą laugh.gif
Kokio turkio? g.gif

Ji eitų prie šitų karolių. Tie dryžiai turi butelinio stiklo atspalvio g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 09 rugpjūčio 2010 - 21:05
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 09, 21:00)
Isgasdino audra,...ar nuostoliu pridare...
O jei dar nori is dano ko tai rasyk rasidai...maz dar galima ka dadet...ta prasme rasyt danui,kad dar ydetu...gal dar nebus issiusta... mirksiukas.gif

Labai buvo baisu doh.gif
Padare nustoliu sulauze supynes tik pastatytas pusi rutuline didele pavasari pasodinta islauze verysad.gif
Bet gyvenam salia misko tai del jo man sirdis verkia nes negaliu ziureti i ji.....
Bandysiu dar rasidai prisibelsti 4u.gif
Atsakyti