Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar gąsdina būsimas trolių pabranginimas? (89 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 09, 20:37)
Nepramusit...juodus perlus turiu keturis... O agatu 5 facetuotus...Ai dar riuzavu perlu keturis...  mirksiukas.gif

Nu tai jei tu tokia didmeninikė, imk ir tas keturias unikas - tada tau niekas neprilygs biggrin.gif Suprantu, kad nemėgsti. Bet čia kalba apie prestižą laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 rugpjūčio 2010 - 19:44
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:44)
Nu tai jei tu tokia didmeninikė, imk ir tas keturias unikas - tada tau niekas neprilygs biggrin.gif Suprantu, kad nemėgsti. Bet čia kalba apie prestižą laugh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:32)
Keičiam violetinę tavo uniką į kurią nors mano bigsmile.gif Nu iš dviejų, dano taškuotų, matau, pati turi biggrin.gif

jo,sukeisiu,o paskui apsitaskavus visa sedziu ir ka g.gif lotuliukas.gif .o tarp kitko as viena taskuota pasilikau.Nevaryk ant ju-grazios jos,tik va,nepritapo spalviskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš raganosį sidabrinį su visa etikete turiu. Retrintą. Nepritapėlį. Gal ką domina g.gif
Duokit žinią į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:44)
Nu tai jei tu tokia didmeninikė, imk ir tas keturias unikas - tada tau niekas neprilygs biggrin.gif Suprantu, kad nemėgsti. Bet čia kalba apie prestižą laugh.gif

As ne didmenininke, as gi nepardavineju... o maksimaliste...nejaucianti saiko... ax.gif
O uniku man nereik...as dar turbut ne taip sergu baisiai, kaip jus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 09, 20:56)
As ne didmenininke, as gi nepardavineju... o maksimaliste...nejaucianti saiko... ax.gif

Štai kada atsiveria visos esmės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 19:11)
Ale žiūrėk tu man, kaip vadovėliškai mastau.gif  Taip ir yra, pagal teoriją oniksas skirtas stipriam žmogui, ypač dideli jo kiekiai aplamai drąsos reikalauja, nes ar tai išbandymus pritraukia, nepamanu tiksliai tų visų bla bla ezoterikų - gerai, kad jis brangus, na kur gi gausi tą didelį kiekį biggrin.gif Tiesa, dažnai jį klastoja pakišdami stiklą, tas drąsos nereikalauja biggrin.gif
Obsidianas snaiginis aplamai ne kiekvienam. Jis ten kažkokias pasąmonės baimes ištraukia į dienos šviesą ir prieš akis pastato ar kažką panašaus, žodžiu, jei tu ne jogas ir nirvanos šiam gyvenime nesieki, tai geriau jo nereikia... Ar kažkas ten tokio. Žodžiu, obsidiano ir aš bijau - nafiga man tos pasąmonės baimės, lai būna sau kur yra biggrin.gif


Vajetau, tik pasąmonės baimių man ir betrūktų fear.gif Va kodėl man tas obsidianas nelimpa, nors pagal spalvą tiktų idealiai. Dabar ant apyrankės sutelkiau į krūvą (aišku, su perskyrimais) labradoritą, amazonitą ir jaspį. Ir dar labai trūksta avantiūrino. Kas čia su manim vyksta?

QUOTE(Noa @ 2010 08 09, 20:08)
Niu va, viską išfotografavau, dabar vėl metus nefotografuosiu hihihi.gif


Vaje kaip preciziškai viskas priderinta thumbup.gif Labradoritų auskarai sužavėjo thumbup.gif Klausimas - o tu apyrankių neperveri, laikai tokias, kokias sukomplektuoji, ir psio? Na, kad auskarus sugebi priderinti tai konkrečiai karoliukų grupei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 09, 21:00)
Vajetau, tik pasąmonės baimių man ir betrūktų  fear.gif  Va kodėl man tas obsidianas nelimpa, nors pagal spalvą tiktų idealiai.

Netinka ir man obsidianas. Anksčiau turėjau gražią obsidiano apyrankę. Labai gražią. Man ji patiko ir, rodos, visur tiko. Rodos... Nu, netiko kažkas joje ar manyje, kai su ja būdavau, ir tiek. Nebeturiu. Kankolo obsidianinio neturiu, nors spalviškai ir tiktų. Nereikia man jo. Nepasigendu.
Atsakyti
Noa , kaip idomiai paderini. O pakabukas tai tikrai puikus, Kad ir ant trolines grandineles nesiociau toki. Ir tas spalvas, kur jam paderinai. Liuks.

O as tingiu. Kaip susiveriau ta pusiau indeniska, taip ir vaikstau. Vasara juk, karsta mirksiukas.gif Ji beveik is uniku. Man kaip tik patinka. Nes nieko, apart lina, tokesniu oru nedeviu. Tai visai gerai . Jokio galvos skausmo
Man visai dzin, unika, pensinika ar dabartinis. Va musu mazajai tai sumasciau pensiijine surinkt. Bet jau ne ura-valio. Bet uzstrigau. Reiktu ozkos metams kazkokio karolio. O kokio?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 09, 21:00)
Klausimas - o tu apyrankių neperveri, laikai tokias, kokias sukomplektuoji, ir psio? Na, kad auskarus sugebi priderinti tai konkrečiai karoliukų grupei  unsure.gif

Aš vis nutariu, kad neperversiu, nes jau labai gerai, o paskui vis tiek perveriu biggrin.gif Bet auskarų turiu, tiesą pasakius, sočiai. Daugiau, negu apyrankių biggrin.gif Mat vienu metu buvau užsiėmus juvelyrika (pavyzdys, tik ten jau viskas išsivaikščioję, kad ne reklama būtų) - po teisybei, ir dabar darau šį bei tą. Tik pardavinėju mažai, nes tingiu... Ir stilius mano ne masinis... O ir šiaip, nekomerciška aš doh.gif Vat tarkim yra panašūs karoliukai, vienas papigiaji, kitas biskį gražesnis, bet pabrangiaji - aš pirksiu tą brangų doh.gif Ir su furnitūra taip, ir su viskuo. Taigi savikaina gaunasi ganėtinai tokia nemenka - ir sunkiau parduot. Nu nemoku aš padaryt auskarų už 15 litų, kad visi pirktų biggrin.gif Ir šiaip, man įdomu, kol padarai, o paskui parduot - neįdomu. Va, savi keturių unikų neiškišu. Pirk biggrin.gif

Žėkit, kokią radau itališko stiklo parduotuvę. Kai kas gal nieko... mastau.gif Įdomu, po kiek siunčia - siunčia, tik įdomu, po kiek mastau.gif
http://www.muranojewellery.co.uk/

Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 09, 21:12)

danske imk balta sanda ir ozkutei tiks ir tau mirksiukas.gif
http://cgi.ebay.com/...DefaultDomain_0
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 09, 21:12)
Reiktu ozkos metams kazkokio karolio. O kokio?

Nu tai avino. Nes tuos metus, jei neklystu, vieni ožkos, kiti avies vadina. Jei nenupezu, horoskopuose aš ne erelis biggrin.gif
Atsakyti
nu blem,koki troli vokiecia parduoda,o ji bidint neleidzia doh.gif doh.gif -mirsiu,koks grozis,negaliu-nu negaliu,kaip susinervinau... doh.gif cry.gif cry.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 09 rugpjūčio 2010 - 20:30