Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(jediara @ 2010 08 17, 23:41)
Kaip keista  g.gif Gal labai daug drėgmės?

na taip, dregmes daug, bet ir karsta labai, o darze visa diena saule, tai neturetu ten jau taip dregna buti. ir nemulciuota, ir augalai nera stipriai issikeroje, todel dregmes sulaikyti neturetu. zodziu...
o siandien tooooooks rukas, kogero tuoj jis darzoves numarins
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 18, 08:35)
na taip, dregmes daug, bet ir karsta labai, o darze visa diena saule, tai neturetu ten jau taip dregna buti. ir nemulciuota, ir augalai nera stipriai issikeroje, todel dregmes sulaikyti neturetu. zodziu...
o siandien tooooooks rukas, kogero tuoj jis darzoves numarins


Va, va, tie rukai man nepatinka. Agurkus jau nuroviau verysad.gif
Atsakyti
vakar ryte rukas siaubingas, o nuo vakar vakaro iki dabar pliaupia lietus. nieko gero manau nebus
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 18, 09:35)
na taip, dregmes daug, bet ir karsta labai, o darze visa diena saule, tai neturetu ten jau taip dregna buti. ir nemulciuota, ir augalai nera stipriai issikeroje, todel dregmes sulaikyti neturetu. zodziu...
o siandien tooooooks rukas, kogero tuoj jis darzoves numarins

Tikrai labai gaila, jei toks puvimas verysad.gif
Atsakyti
Kaip jūs manote, jei jau tokie orai, gal ale sunokusius moliūgus ir cukinijas nuskinti jau žiemai? g.gif Pasimetusi esu-bijau, kad nupus.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 19, 13:47)
Kaip jūs manote, jei jau tokie orai, gal ale sunokusius moliūgus ir cukinijas nuskinti jau žiemai? g.gif Pasimetusi esu-bijau, kad nupus.

Jei jie dar tik ALE sunokę, tai gal dar neskink. Kaptelėjo trys lašai lietaus, jau ir slepi po sijonu tuos moliūgus... Tegu jie nors truputį nuo nosies nusiprausia dulkes smile.gif
Aš be rugsėjo net nesiruošiu skint..
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 19, 15:58)
Aš be rugsėjo net nesiruošiu skint..

drinks_cheers.gif Aš taip pat dar neskinsiu ax.gif
Atsakyti
Na, gal ir neskinsiu...ale ne trys lasai lietaus, o ciela cisterna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 19, 22:54)
Na, gal ir neskinsiu...ale ne trys lasai lietaus, o ciela cisterna lotuliukas.gif

Kažkas panašaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 19, 13:58)
Jei jie dar tik ALE sunokę, tai gal dar neskink. Kaptelėjo trys lašai lietaus, jau ir slepi po sijonu tuos moliūgus... Tegu jie nors truputį nuo nosies nusiprausia dulkes smile.gif
Aš be rugsėjo net nesiruošiu skint..


A daug kvapiuju turi bigsmile.gif

QUOTE(jediara @ 2010 08 19, 21:15)
Kažkas panašaus  lotuliukas.gif


Ir manai, kad nepus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 19 rugpjūčio 2010 - 21:39
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 19, 23:25)

Ir manai, kad nepus g.gif

Bet per anksti nuskynus taip pat nieko gero g.gif Kažkokie siaubingi metai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 19, 21:38)
Bet per anksti nuskynus taip pat nieko gero  g.gif Kažkokie siaubingi metai  doh.gif



Taip nesinori klaidos padaryti, ir taip menko darliaus is viso netureti schmoll.gif Metai tragiski sioms darzovems doh.gif Atrodo, kad joms karstis ir dregme patinka, bet matyt ne oro, o zemeje. (ir prasau cia nesijuokti - maniau, kad vezimu vesiu moliugus, juk sodinau ne 2 daigus blush2.gif Kas tas vienas nuo vieno krumo.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 19 rugpjūčio 2010 - 21:42