Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(sann @ 2010 08 12, 20:31)
bigsmile.gif, net nežinojau, kad pas mus Lietuvoje užauga tokie arbūzai  thumbup.gif , o jų skonis ar toks pat kaip atvežtinių?

Jau seniai LT auginami arbūzai. O ir skonis tikrai ne kaip pirktinių, mūsų daržuose užauginti tikrai daug kartų skanesni. Čia lygiai tas pats kaip ir su pomidorų skonio palyginimu.....
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 13, 12:46)
taip, be abejo  g.gif . Aš vos į tavo įdėtas foto pažiūrėjus iškart supratau, kad pas tave sąlygos visiškai netinkamos nei moliūgams, nei arbūzams. Išvis neauga,  galima sakyt.


lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, tai jei tokie karsciai vasara, galesime seti visokiausius tropinius vaisius ir darzoves thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
O iš kur žinoti, kada jau galima skinti moliūgus, na kada jie jau yra prinokę? IŠ ko jūs sprendžiate, kad jau galima skinti? g.gif Pas mus irgi jau yra nemažai, vienas tai tikras milžinas, teks karučiu vešti, nes neis panešti ir geltonas ryškiai jau, tik kažin ar prinokęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 13, 10:46)
taip, be abejo  g.gif . Aš vos į tavo įdėtas foto pažiūrėjus iškart supratau, kad pas tave sąlygos visiškai netinkamos nei moliūgams, nei arbūzams. Išvis neauga,  galima sakyt.


Na, na, prašom be ironijos nono.gif Pūna mano moliūgai vos užsimezgę, cukinijų jau nebeturiu schmoll.gif Bijau prisišnekėti - tik muskatiniai tie augti pradėjo... O arbūzams patinka, nes be proto karšta - jie pas mane plyname lauke gi - tai kepinasi patenkinti lotuliukas.gif

QUOTE(aistutėlė @ 2010 08 13, 16:01)
4u.gif
O iš kur žinoti, kada jau galima skinti moliūgus, na kada jie jau yra prinokę? IŠ ko jūs sprendžiate, kad jau galima skinti?  g.gif Pas mus irgi jau yra nemažai, vienas tai tikras milžinas, teks karučiu vešti, nes neis panešti ir geltonas ryškiai jau, tik kažin ar prinokęs  g.gif


Manau, jei ryškiai geltonas, tai tikrai turėtų būti sunokęs g.gif
Atsakyti
Pas mus viskas auga puikiai - cukinijos, melionai, baklazanai, agurkai, vos speji skinti, bet kazkodel visi arbuzai skyla.. Gal kas zinote kodel? Auga auga, atrodo viskas gerai, ir suskyla, tas nutiko visiems arbuzams unsure.gif
Atsakyti
Pas mane visi 4 moliūgai augina tik po vieną vaisių. Visus kitus numetė. Panašu, kad aš jų tuoj nebepakelsiu... O norėčiau mažesnių, bet daugiau. Gal parekomenduosit kokią veislę ?
Atsakyti
Sodinau melionus kartu su cukinijomis, bet šios "užėmė" visą teritoriją, nepalikdamos vietos doh.gif
Atsakyti
Omano moliūgas vienas kol kas ir tas pats tik užmegstas, tai jau liksiu be moliūgų šiemet, va taip verysad.gif . Liūdna ,bet ką darysi - bus kitais metais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 08 15, 22:13)
Sodinau melionus kartu su cukinijomis, bet šios "užėmė" visą teritoriją, nepalikdamos vietos  doh.gif


Aš irgi neįsivaizdavau, kad cukinijos gali augti toooookio dydžio. Dabar jau įsivaizduoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Juračiuks @ 2010 08 16, 21:19)
Omano moliūgas vienas kol kas ir tas pats tik užmegstas, tai jau liksiu be moliūgų šiemet, va taip  verysad.gif . Liūdna ,bet ką darysi - bus kitais metais  mirksiukas.gif


Juračiuks, iš kokio miesto ? Jei Kauno, tai prižadu riekę moliūgo 4u.gif Gal bus šiokia tokia paguoda mirksiukas.gif Nes pati nežinau, ką reikės daryti prapjovus tokį didelį moliūgą....
Atsakyti
oi as vakar darza savo apziurejau, tai liudnas vaizdas su tomis cukinijomis - tik uzmezga vaisiu ir supusta tas, tik viena cukinija augina tris mazylius. o patisonai irgi panasiai - arba tusti ziedai, arba uzmezga ir supuva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 17, 09:23)
oi as vakar darza savo apziurejau, tai liudnas vaizdas su tomis cukinijomis - tik uzmezga vaisiu ir supusta tas, tik viena cukinija augina tris mazylius. o patisonai irgi panasiai - arba tusti ziedai, arba uzmezga ir supuva verysad.gif

Kaip keista g.gif Gal labai daug drėgmės?
Atsakyti