Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Labukas
sakykit ar arbūzų ir moliūgų sėklas prieš sėją kaip nors apdirbate ar daiginate medžegėlėse ar tiesiog į dirvą ir paliejate?

bandžiau arbūzus drėgnoi žemelėi daiginti tai iš pakelio nei vienas ir neišdygo... gal jiems vistik reikia spec daiginimo?
dabar ir su moliūgais mastau ką čia padarius
tiesa melionų jau turėjau daigelių ale kotais nunyko jie man... gal perlaisčiau...
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 05 06, 12:27)
Labukas
sakykit ar arbūzų ir moliūgų sėklas prieš sėją kaip nors apdirbate ar daiginate medžegėlėse ar tiesiog į dirvą ir paliejate?

bandžiau arbūzus drėgnoi žemelėi daiginti tai iš pakelio nei vienas ir neišdygo... gal jiems vistik reikia spec daiginimo?
dabar ir su moliūgais mastau ką čia padarius
tiesa melionų jau turėjau daigelių ale kotais nunyko jie man... gal perlaisčiau...

Tai gal dar mazai laiko praejo,kad arbuzai neisdyge g.gif Mano sudygo visi iki vieno savaites begyje.Spec nieko nedariau.Pasejau i daigykla ir palaisciau. 4u.gif
Atsakyti
na ir merdėja temutė sad.gif

taip niekas nepasigirs ar sudygo ar susodinote gal jau savo gėrių daigus...
Atsakyti
Šiandien kaip tik pasodinau paskutinius daigelius smile.gif

Moliūgai, cukinijos susodinti daigais lauke, melionai ir arbūzai šiltnamiuose. Kelis moliūgus irgi į šiltnamį prie durų pasodinau, kai pradės augti, leisiu lįsti pro duris į lauką - pernai taip auginau, labai pasiteisino.
Atsakyti
As kazkaip dar nesiyztu nesti i lauka.. Kazkaip vel oru atvesima siam savaitgaliui pranese. Dar palauksiu kelias dienas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 05 11, 16:31)
As kazkaip dar nesiyztu nesti i lauka.. Kazkaip vel oru atvesima siam savaitgaliui pranese. Dar palauksiu kelias dienas. smile.gif


drinks_cheers.gif niekaip nesuprantu, kur žmonės taip skuba... Agurkai, moliūginės daržovės lauke sėjamos/sodinamos gegužės pabaigoje, alyvoms sužydus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 11 gegužės 2011 - 15:43
QUOTE(rytorasa @ 2011 05 11, 16:42)
drinks_cheers.gif  niekaip nesuprantu, kur žmonės taip skuba... Agurkai, moliūginės daržovės lauke sėjamos/sodinamos gegužės pabaigoje, alyvoms sužydus..

rimtai? aciu, kad parasei smile.gif O tai as jauciu, vistiek buciau kiek per anksti isnesus.. Tik sulaukus siltesnio laiko ir laukan isboginus. smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat nesuprantu - kodėl toks skubėjimas sodinti rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus alyvos jau zydi biggrin.gif Bet as agurku, arbuzu, moliugu tikrai nesodinsiu... Manau, kad tikrai per anksti. Savaitgali pasesiu kelias seklytes cukiniju ir apdengsiu dvuguba agroplevele-pernai toks variantas pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 05 11, 22:03)
Pas mus alyvos jau zydi biggrin.gif  Bet as agurku, arbuzu, moliugu tikrai nesodinsiu... Manau, kad tikrai per anksti. Savaitgali pasesiu kelias seklytes cukiniju ir apdengsiu dvuguba agroplevele-pernai toks variantas pasiteisino thumbup.gif


pas mus nežydi ir dar nežada... rolleyes.gif
Atsakyti
Mano alyvos jau tuoi tuoi pražys smile.gif
bet palauksiu dar su agurkais nes lietaus nemažai praneša...
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 05 11, 21:00)
Aš taip pat nesuprantu - kodėl toks skubėjimas sodinti  rolleyes.gif

O ko nesuprasti?Kad anksčiau savo daržoves turėti.Mano keli agurkų,cukinijų,paprikų daigai puikiai auga lauke.Naktį apdengiu agroplėvele biggrin.gif .
Atsakyti