Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

kovo 6diena pasodinau 10 arbuzu seklu, prasikale 7, kitos sudziuvo ir viskas, is tu 7 seklu uzaugo tik 2daigai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 04 07, 17:57)
kovo 6diena pasodinau 10 arbuzu seklu, prasikale 7, kitos sudziuvo ir viskas, is tu 7 seklu uzaugo tik 2daigai blush2.gif

kada žadat juos sodinti į šiltnamį?
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 04 07, 18:45)
kada žadat juos sodinti į šiltnamį?

dar kolkas nezinau, bent jau noreciau, kad daigas butu, kokiu 10-15cm dydzio, nes dabar tai tik pora cm tesiekia... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 04 01, 11:48)
Į sriubą,troškinį smile.gif man ir vienas orkaitėj keptas,apšlakstytas aliejumi,padruskintas,papipirintas ir česnaku apibarstytas,labai saknu.  Galų gale žiemai kas daro mišraines,tai puikiai susinaudoja,nes gerų receptų galybė  mirksiukas.gif


Labas rytas 4u.gif
Laaaaaai labai skanu slyvu uogiene su moliugais. Kazkokio ananasinio skonio igauna. Lapnoja visi net ausys klapsi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2011 04 07, 18:57)
kovo 6diena pasodinau 10 arbuzu seklu, prasikale 7, kitos sudziuvo ir viskas, is tu 7 seklu uzaugo tik 2daigai blush2.gif

As dar nesejau,siltnamyje jiems vietos nebus.Man idomu,per kiek laiko jie uzauga iki 10-15cm?Reikia kazkaip susiplanuoti kada pasiset.Ir dar :ar galima arbuzu auginti pastacius zemus lankus ir uzdengus agroplevele,o ne ta siltnamine g.gif Nakciai uzdengtume,o diena butu atidengti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 04 08, 10:08)
As dar nesejau,siltnamyje jiems vietos nebus.Man idomu,per kiek laiko jie uzauga iki 10-15cm?Reikia kazkaip susiplanuoti kada pasiset.Ir dar :ar galima arbuzu auginti pastacius zemus lankus ir uzdengus agroplevele,o ne ta siltnamine g.gif Nakciai uzdengtume,o diena butu atidengti unsure.gif

zinokit, as simet pirma karta sodinau, Jokubas buvo minejas, kad arbuzai labai greit uzauga, tai as galiu paneigti jo sita pasakyma, jei per visa menesi, man teuzaugo 2daigai po pora cm, tai manau augimas labai letas ir sunkus, beje sneku apie arbuzus "sugar baby", gal su kitais yr kitaip....
Atsakyti
Arbuzus as vienais metais auginau. Is pradziu daigai kol isikabino tupejo, bet veliau tai tik spek gaudyt doh.gif
Atsakyti
Dar nieko iš moliūgų,arbūzų,dynių giminės nesėjau.Šaltas pavasaris,spės užaugti.Greitai daigai auga. bigsmile.gif Ir taip tragiškai namie vietos nebe užtenka. g.gif
Atsakyti
sveikos rolleyes.gif

sakykit gal kas matet moliugu DANKA POLKA seklyciu kaune nu nesuprantu dauk gana jau vietu ieskojau ir nera nors tu ka o as butent ju noriu nes pernai mama augino ir man patiko skonis ir dydis rolleyes.gif nes siaip man daugelis moliugu turi specifini skoni g.gif arba gal kas turi keleta atliekamu seklyciu jai jau nerasciau pirkti ax.gif
Atsakyti
Merginos, o man klausimas iskilo.. As dar tik pradedancioji moliugu augintoja. Ant pakuociu parasyta, kad seti geguzes menesi. Ar tai tiesa? Ar galima ir anksciau paseti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 04 09, 21:04)
Merginos, o man klausimas iskilo.. As dar tik pradedancioji moliugu augintoja. Ant pakuociu parasyta, kad seti geguzes menesi. Ar tai tiesa? Ar galima ir anksciau paseti? g.gif

Taip,į dirvą sėti tiesiai ne ankščiau gegužės mėnesio.Kambaryje pasisėti galima ankščiau,paskui daigus persodinėti. g.gif
Atsakyti
Šiemet ir aš bandysiu susidraugauti su arbūzais. Turiu kelias veisles, žiūrėsiu kaip augs smile.gif Šia savaitę jau susėsiu.
Atsakyti