Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 09:39)
as sventes proga gavau keturiu lentynu stelaza daigams susideti  biggrin.gif  MB buvo pradejes daryt, bet mete ta brudna reikala ir nuvaziaves nupirko. Plastikinis, bet tikrai gana tvirtas. Tiesa, ant palanges netelpa, tenka patalpint salia palanges. Na, baika, vistiek papildoma vieta atsirado  thumbup.gif  Kates isbande, aplandziojo, patupejo, pagulinejo. Kaip supratau, nelabai joms patiko - super.
Diedui patiko labiausiai. Sake, dar nusipirks  biggrin.gif

gal nuotraukytę ar nuorodą kokią mesteltum, kaip jie atrodo? 4u.gif gerai, kai tvirti drinks_cheers.gif
Atsakyti
pabandysiu nufotkint parodymui. Na bet varna kokia esu - buvau isitikinus, kad apie sita stelaza pomidoru temoj giriuosi, o cia, pasirodo, arbuzuose biggrin.gif
Atsakyti
Kiwius teko prie kelis metus auginti. Buvau du gavus dovanų. Pirmais metais augo labai sparčiai šiltnamį, džiaugiausi, dar nieko nesitikėjau. Paskui laikiau rūsyje, nes kambaryje šilčiau nebuvo kur. Tai per žiemą šiek tiek pavėpęs patapo. Antrais metais šiltnamį vėl atsigavo, pradėjo raitytis, augti, bet žiedų nesulaukiau, trečius metus nepasisekė išlaikyti. Neįkirtau aš jo auginimo principų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 10:04)
pabandysiu nufotkint parodymui. Na bet varna kokia esu - buvau isitikinus, kad apie sita stelaza pomidoru temoj giriuosi, o cia, pasirodo, arbuzuose  biggrin.gif

koks skirtumas biggrin.gif vis tiek visas temas visi skaito biggrin.gif gali ir pomidorų temoj nuotrauką mestelt drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 09, 10:18)
koks skirtumas biggrin.gif vis tiek visas temas visi skaito biggrin.gif gali ir pomidorų temoj nuotrauką mestelt drinks_cheers.gif


nufotografuot tai nufotografavau, ale laido, kad perkelt i kompa, tai nerandu g.gif Reiks laukt vakaro, kad kuris grizes prisipazintu, kur nukiso.

Principas panasus kaip cia. Tik pas mane is plastiko ir visos lentynis vienodo ilgio.
http://i18.photobuck...tai/Lentyna.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 09 kovo 2011 - 10:29
QUOTE(saintlina @ 2011 03 09, 11:26)
nufotografuot tai nufotografavau, ale laido, kad perkelt i kompa, tai nerandu  g.gif  Reiks laukt vakaro, kad kuris grizes prisipazintu, kur nukiso.

Principas panasus kaip cia. Tik pas mane is plastiko ir visos lentynis vienodo ilgio.
http://i18.photobuck...tai/Lentyna.jpg


Reiks kažką panašaus susikonstruot, Nes abejoju ar viskas tilps ant palangių g.gif
Atsakyti
sveikos, nusipirkau melionu seklu Emir, zadu auginti lauke, nes siltnamio neturiu.Ar seti tiesiai i darza ar daiginti namie ir mazdaug kada reiktu seti.ACIU. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2011 03 13, 08:58)
sveikos, nusipirkau melionu seklu Emir, zadu auginti lauke, nes siltnamio neturiu.Ar seti tiesiai i darza ar daiginti namie ir mazdaug kada reiktu seti.ACIU. ax.gif


daigink namie. Sėk ne anksčiau balandžio pabaigos. Netgi geguzes pradzioj gali, nes auga jie greit, o į lauką sodint tik birželį reiks.
Atsakyti
Laba

perskaičiau temas tai sudominote ir šiais augalais... meliuonus ir arbūzus išmėginsiu po kelis daigus šiltnamyje smile.gif

Peržiūrėjus foto tai Jokūbo šiltnamio didumas pavydėtinas... super kai tiek sutalpinti galima

Na o moliūgų foto peržvelgus supratau kad mano gal aro dydžio darže jiems vietos nėra smile.gif tai okupuosiu močiutės daržą kur erdvės jiems bus ivalias... tik kaip su laistymu bus nežinau... neprilakstysiu dažnai...
ir tiesa ar užteks jiems darže pasodinus ir vis dilgėlių raugu palepinus trašos ar tik ant komposto jie taip bujoja?
Atsakyti
ant komposto bujoja geriausiai. Galima net be prieziuros palikti biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien moliugo seklu tokiu http://www.samenhaus...f-r-Balkon.html
Ar esate kas nors tokius auginusios, kaip ju skonis, ar tikrai gerai laikosi per ziema?
Atsakyti
Pernai auginau, tiksliau vienas uzaugo nedidukas, dar laikosi biggrin.gif Bet cia mano zeme kalta, labai prasta moliugams doh.gif
Atsakyti