Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 06, 21:13)
o kada sėsite melionus ?



Tam susiplanavęs balandžio 23 diena mirksiukas.gif Jie juk labai greit išdygsta ir užauga.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 20:57)
Tam susiplanavęs balandžio 23 diena mirksiukas.gif  Jie juk labai greit išdygsta ir užauga.

Pasižyyyymim į storąjį sąsiuvinį 4u.gif Mano vaikis labai nori melionų užsiaugint,tai bandysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 22:16)
Pasižyyyymim į storąjį sąsiuvinį  4u.gif  Mano vaikis labai nori melionų užsiaugint,tai bandysim  ax.gif


Na melionai ne tokie išrankūs kaip moliūgai, tai misija įmanoma...Aš dabar taip norėčiau savo naminio meliono cool.gif Net seilė tįsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 21:26)
Na melionai ne tokie išrankūs kaip moliūgai, tai misija įmanoma...Aš dabar taip norėčiau savo naminio meliono cool.gif Net seilė tįsta smile.gif

am, teisingai supratau, melionus lengviau užsiaugint nei moliūgus?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 22:28)
am, teisingai supratau, melionus lengviau užsiaugint nei moliūgus?


Oi turėjau omeny arbūzus, ne moliūgus blush2.gif
Atsakyti
[quote=jokubas1995,2011 03 06, 21:31]
O melionus ir arbūzus nebandei auginti lauke?
Pernai pas mus užaugo ir arbūzai ir melionai.
Bet ne iki galo sunoko, tada mes juos nuskynėme ir nokinome kor virkščios galiukas kuris lieka ant vaisiaus nudžiūdavo.

Ir visai saldūs bei skanūs buvo. Reiks paieškoti sėklos maišelio tad ir rūšį galėsiu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 20:57)
Tam susiplanavęs balandžio 23 diena mirksiukas.gif  Jie juk labai greit išdygsta ir užauga.


tai gal sėsite tiesiai į šiltnamį?

Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 20:26)
Na melionai ne tokie išrankūs kaip moliūgai, tai misija įmanoma...Aš dabar taip norėčiau savo naminio meliono cool.gif Net seilė tįsta smile.gif

Vakar vaziavau pirkti chemikalu, zemiu ir t.t., tai maciau, kad jau melionu daigus pardavineja g.gif

O gal kas kiwius bandet auginti? vakar uzmaciau seklu pirkti ir rase, kad lengva auginti, uzauga skanus, nereiklus, galima auginti lauke ir siltnamyje g.gif Kazkaip neteko girdet, kad kas nors augintu g.gif

Koki klimata megsta arbuzai ir melionai? dregnesni ir siltesni ar sausesni, skersvejuota, siek tiek vesesni? galvoju, jiems geresne pomidoru ar agurku kompanija? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serzas: 06 kovo 2011 - 23:29
QUOTE(serzas @ 2011 03 06, 23:00)
O gal kas kiwius bandet auginti? vakar uzmaciau seklu pirkti ir rase, kad lengva auginti, uzauga skanus, nereiklus, galima auginti lauke ir siltnamyje g.gif Kazkaip neteko girdet, kad kas nors augintu  g.gif

augina. Tik kaip tokį vijoklį sumedėjusį šiltnamyje suturėt, neįsivaizduoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 07 kovo 2011 - 00:28
QUOTE(serzas @ 2011 03 07, 00:00)
Vakar vaziavau pirkti chemikalu, zemiu ir t.t., tai maciau, kad jau melionu daigus pardavineja  g.gif

O gal kas kiwius bandet auginti? vakar uzmaciau seklu pirkti ir rase, kad lengva auginti, uzauga skanus, nereiklus, galima auginti lauke ir siltnamyje g.gif Kazkaip neteko girdet, kad kas nors augintu  g.gif

Koki klimata megsta arbuzai ir melionai? dregnesni ir siltesni ar sausesni, skersvejuota, siek tiek vesesni? galvoju, jiems geresne pomidoru ar agurku kompanija?  g.gif


Arbūzai mieliau su agurkais augtų manau...
Papildyta:
[quote=samotas,2011 03 06, 22:54]
[quote=jokubas1995,2011 03 06, 21:31]
O melionus ir arbūzus nebandei auginti lauke?
Pernai pas mus užaugo ir arbūzai ir melionai.
Bet ne iki galo sunoko, tada mes juos nuskynėme ir nokinome kor virkščios galiukas kuris lieka ant vaisiaus nudžiūdavo.

Ir visai saldūs bei skanūs buvo. Reiks paieškoti sėklos maišelio tad ir rūšį galėsiu pasakyti.
[/quote]

Bandžiau, bet man nieko neišėjo, todėl daugiau net nebandysiu... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 06, 23:30)
tai gal sėsite tiesiai į šiltnamį?


Ne, daiginsiu pradžioj...
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 23:10)
augina. Tik kaip tokį vijoklį sumedėjusį šiltnamyje suturėt, neįsivaizduoju.

Ale tu teisi, pasiziurejau googlei tai jis medis kazkoks, taip ir anksciau galvojau, bet kai pamaciau tas seklas tai pamaniau, nu gal rimtai auga kaip koks pomidoras doh.gif
Atsakyti
as sventes proga gavau keturiu lentynu stelaza daigams susideti biggrin.gif MB buvo pradejes daryt, bet mete ta brudna reikala ir nuvaziaves nupirko. Plastikinis, bet tikrai gana tvirtas. Tiesa, ant palanges netelpa, tenka patalpint salia palanges. Na, baika, vistiek papildoma vieta atsirado thumbup.gif Kates isbande, aplandziojo, patupejo, pagulinejo. Kaip supratau, nelabai joms patiko - super.
Diedui patiko labiausiai. Sake, dar nusipirks biggrin.gif
Atsakyti