Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 17:58)
[img=http://img849.imageshack.us/img849/8171/imgp0831.th.jpg]
[img=http://img691.imageshack.us/img691/8112/imgp0832a.th.jpg]

Arbūzai
Papildyta:
Gėnėt būtina! Nes čia jau pafotkinta po gero genėjimo smile.gif , būdavo kad ir neprašviesdavo saulė...
Papildyta:
user posted image
user posted image
Kažkas čia man vistiek neįsikelia g.gif
Papildyta:
user posted image

Arbūzas sėtelyje
Papildyta:
user posted image

Va taip viskas atrodė ant žemės...
Papildyta:
[IMG=http://img707.imageshack.us/img707/9835/imgp0836b.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Užsimezgęs arbūziukas smile.gif

LABAI ILGAI žiūrėti ,geriau naudokitės http://www.radikal.ru/
BROWSE iširinkite nuotrauką,paskui open,zagrūzyt ,o kai atsiras nuotrauka ,tik nukopijuoti nuorodą 2.KARTUNKA B TEKCTE(žalios spalvos).
Paprasčiau nebūna,o nuotraukas matysim iš kart,va taip.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 02 kovo 2011 - 17:25
QUOTE(*GREISI* @ 2011 03 02, 18:24)
LABAI ILGAI žiūrėti ,geriau  naudokitės http://www.radikal.ru/
BROWSE iširinkite nuotrauką,paskui open,zagrūzyt ,o kai atsiras nuotrauka ,tik nukopijuoti nuorodą 2.KARTUNKA B TEKCTE(žalios spalvos).
Paprasčiau nebūna,o nuotraukas matysim iš kart,va taip.


Kazkodel man nukopijuoja tik uzrasa,nuotraukos ner blush2.gif
Viskas jau issiaiskinau kas ir kaip,aciu *GREISI* 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ynka: 02 kovo 2011 - 18:08
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 18:02)
Nu ir juokingi tie arbuzu lapai  lotuliukas.gif Cia visu veisliu mazdaug tokie buna? Isivaizdavau, kaip cukinijos  thumbup.gif
Bet pas tave tas melionas po genejimo matosi dar turi paliktu ataugu  g.gif
O arbuzai auga kaip agurkai? ta prasme is pazasties leidzia ziedus ar kaip pomidorai augina atskirus ziedynus?  g.gif
O arbuzu lapus reikia salinti/mazinti?
T foto kur is virsaus, tai ten pries genejima ar cia jau tiek palikes tu ataugu kad vilktusi zeme?
O ar arbuzo virksciu augima reikia stabdyti, pvz kai uzsimezga koks 1 ar 2 arbuzai ir viskas, nukerpi galune ir augini vaisius?  g.gif

Didziausia beda man bus, apsaugoti arbuzus nuo sunaus, nes jis vos tik pamato kazka panasaus i kamuoli iskarto griebia, kopustai parduotuvei pastoviai skraido biggrin.gif


Oi kiek klausimų lotuliukas.gif

Kiek esu matęs tai visų arbūzų lapų forma vienoda: netaisiklingi karpyti lapai...Gali tik dydis skirtis.Na pas meleona palikta ataugų, nes rašosi kad iška
rto labai daug nugenėt negalima.Arbūzai kiek aš suprantu leidžia žiedus iš pažastų, ne kaip pomidorai.Aš lapus šalindavau tuos kurie jau pradeda vyst, ir šalia vaisių, kad daugiau maisto medžiagų patiem vaisiam kliūtų ir aišku šviesos.Ten apačioje tos ataugos bevertės, nes tokios vaisiu neužaugina,jas patartina išgenėt, bet dar nebuvau to padaręs.Jei p okiek laiko pamatai kad virkščia neaugina vaisiu šalini ją ir tiek.Dėl stabdymo tai bent aš nestabdžiau,nes dažniausiai jei ant virkščios auga arbūzas už savęs jis beveik neduoda maisto medžiagų niekam, lapai sumenkėja o kaip vienoj nuotraukoi matos,kur du arbūzai ant žemės guli tai pirmas augo o antras nuvyto arbūziukas.

Na o jau nuo sūnaus tai jau saugokit kaip išmanot, laimei mano namuose mažų vaikų nėra! Nebent dukterėčia atvažiuoja, bet ta jau nemaža ir arbūzus mieliau valgo, nei su jais žaidžia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubas1995: 02 kovo 2011 - 19:33
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 18:31)
Oi kiek klausimų lotuliukas.gif
Dėl stabdymo tai bent aš nestabdžiau,nes dažniausiai jei ant virkščios auga arbūzas už savęs jis beveik neduoda maisto medžiagų niekam, lapai sumenkėja o kaip vienoj nuotraukoi matos,kur du arbūzai ant žemės guli tai pirmas augo o antras nuvyto arbūziukas.

Na o jau nuo sūnaus tai jau saugokit kaip išmanot, laimei mano namuose mažų vaikų nėra! Nebent dukterėčia atvažiuoja, bet ta jau nemaža ir arbūzus mieliau valgo, nei su jais žaidžia smile.gif

Pirma karta auginsiu tai geriau kad neprisviltu thumbup.gif
Tai taip iseina kad is vieno augalo arbuzu nedaug tebuna? g.gif Jei auginti 2 virksciom tai tik pora arbuzu ir tebus? blink.gif Ar kai prinoksta, nuskini, tada kita augina ant tos pacios virkscios? g.gif Gal tada geriau uz auginamo arbuzo nukirpti virkscia ir rami galva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 22:32)
Pirma karta auginsiu tai geriau kad neprisviltu  thumbup.gif
Tai taip iseina kad is vieno augalo arbuzu nedaug tebuna?  g.gif Jei auginti 2 virksciom tai tik pora arbuzu ir tebus?  blink.gif Ar kai prinoksta, nuskini, tada kita augina ant tos pacios virkscios?  g.gif Gal tada geriau uz auginamo arbuzo nukirpti virkscia ir rami galva?  g.gif


Kažkaip net rašo,kad nepatartina daugiau nei 2-4 arbūzus ant vieno augalo augint, tuo labiau sugar baby nėra pati derlingiausia veislė, kiek aš žinau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 20:35)
Kažkaip net rašo,kad nepatartina daugiau nei  2-4 arbūzus ant vieno augalo augint, tuo labiau sugar baby nėra pati derlingiausia veislė, kiek aš žinau... g.gif

Hmmm..... g.gif Seklu pardavejas raso, kad ankstyvi, produktyvus ir atsparus sausrai, ~4kg vaisiai g.gif
Tai po kiek tu arbuzu augini ant augalo. Kiek isviso augalu pas tamsta buna?
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 16:58)
Arbūzai
Užsimezgęs arbūziukas smile.gif

ačiū už foto ir rašliavas, ko gero, jau suviliojo juos šiemet išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 21:35)
Kažkaip net rašo,kad nepatartina daugiau nei  2-4 arbūzus ant vieno augalo augint, tuo labiau sugar baby nėra pati derlingiausia veislė, kiek aš žinau... g.gif

o kokios veislės produktyvios? Geriausios? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 23:44)
Hmmm.....  g.gif Seklu pardavejas raso, kad ankstyvi, produktyvus ir atsparus sausrai, ~4kg vaisiai  g.gif
Tai po kiek tu arbuzu augini ant augalo. Kiek isviso augalu pas tamsta buna?


Na praitais metais tai labai mažai aš jų turėjau, bet laikiau ant augalo tiek vaisių kiek užmegzdavo, nes mezgė labai silpnai, tik po 1-2 vaisius ant augalo, šiemet jau bandysiu daugiau veislių ir aiškų didesnį kiekį , tai ruduo parodys kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 03, 19:10)
Na praitais metais tai labai mažai aš jų turėjau, bet laikiau ant augalo tiek vaisių kiek užmegzdavo, nes mezgė labai silpnai, tik po 1-2 vaisius ant augalo, šiemet jau bandysiu daugiau veislių ir aiškų didesnį kiekį , tai ruduo parodys kas ir kaip  smile.gif

Man tai manau bus gaila skabyti mazus arbuziukus jei uzsimezgs daugiau ax.gif Taip kaip ir su agurkais ar pomidorais, pamatai, kad jau didelis uglis, o jei dar koki ziedyna sukroves tai ir palieki, o po to ziuri kad sluota gaunasi ir maisto jai nebeuztenka doh.gif
Na bandysim auginti, o kas bus prasinesim cia.
Aciu uz issamia info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 03, 23:40)
Man tai manau bus gaila skabyti mazus arbuziukus jei uzsimezgs daugiau  ax.gif Taip kaip ir su agurkais ar pomidorais, pamatai, kad jau didelis uglis, o jei dar koki ziedyna sukroves tai ir palieki, o po to ziuri kad sluota gaunasi ir maisto jai nebeuztenka  doh.gif
Na bandysim auginti, o kas bus prasinesim cia.
Aciu uz issamia info  4u.gif


Nėra už ką mirksiukas.gif Na įdomu kaip šiemet seksis smile.gif Bet manau arbūzų auginimui 90 proc. įtaką daro oras...
Atsakyti
o kada sėsite melionus ?
Atsakyti