Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

taigi floroj labai lengva prisegt foto smile.gif kai atsidarai langa rasyt zinute, apacioj yra nuoroda "Prie šios žinutės galite prisegti failą.
Maksimalus failo dydis: 3.92mb", spaudi "pasirinkti", o paskui "ikelti si prieda" ir viskas ax.gif
tik nepamenu ar leidzia ikelinet tik prisiregistravus ar butina surinkt 100 zinuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 01, 20:27)
Nusipirkau ir as arbuzu seklu (sugar babe) pabandymui, auginsiu tik 1 arba 2 siemet g.gif Nesugalvoju kuri kampa jiems paskirti, kad neuzgoztu visos saules?  g.gif
Nelabai as cia supratau tavo aprasymo  g.gif  kas yra ta "virkscia" ir kas tas "spalieras"
Foto butu tikrai idomu pasiziureti, o ikelti jas labai paprasta!
Reikia sukelti foto i kokia svetaine pvz Lietuviskas ten spaudi browse, surandi nuotrauka kuria nori patalpinti, tada spaudi talpinti, kai isikelia foto tau pateikia keleta nuorodu, nusikopijuoji antra nuo virsaus "Sumažintas paveikslėlis forumui" (pirmoji nuoroda "paveikslelis forumui", gali labai istampyti foruma, jei bus labai aukstos kokybes nuotrauka ikelta) ir ikeli i forumo zinute, viskas.
As pvz naudoju Sita paveiksleliu talpykla joje reikia registruotis ir nuotraukos kurias sukeli yra issaugomos, tada kai vel nori ikelti foto kur nors tai nereikia isnaujo ieskoti ir kelineti, tik prisijungi, nukopijuoji nuoroda ir viskas  thumbup.gif


Špalieras-tai viršuje esantis vielinis arba paprastas kaproninis ištemtas siūlas, prie ,kurio rišame siūlus,kurie laiko pomidorus...Virkščia tai arbūza dalis ta, kuri šliaužia žeme(viena šaka) smile.gif


Papildyta:
Ikėliau vieną ft, tai dieve mano kokio dydžio!O imiau sumažinta versija... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jokubas1995: 01 kovo 2011 - 20:05
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 01, 15:57)
Nors aš ir ne mergaitė, bet pasireikšiu lotuliukas.gif Gal ir įmanoma, bet man nepasisekė net ir po plėvele jų užauginti, neaugo nors tu ką...Na melionai augo, bet tik iki kumščio dydžio ir tie neprinoko... schmoll.gif

Kažką ne taip supratot. Ieškojau receptuko. smile.gif Moliūgų turiu užsiauginusi ir iki dabar išlaikiusi. O receptuką radau, rytoj marinuosiu 4u.gif
Gero derliaus visiems (ne tik mergaitėms) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 01, 22:01)
Kažką ne taip supratot. Ieškojau receptuko.  smile.gif Moliūgų turiu  užsiauginusi ir iki dabar išlaikiusi. O receptuką radau, rytoj  marinuosiu 4u.gif
Gero derliaus visiems (ne tik mergaitėms) 4u.gif


Oi,kad aš ne į tą žinutę netyčia atsakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 01, 20:06)
Ikėliau vieną ft, tai dieve mano kokio dydžio!O imiau sumažinta versija... g.gif


reik sumažint foto prieš keliant mirksiukas.gif Ir stipriai. Aš savo keliamas foto sumažinu iki 20 procentų (t.y. lieka 1/5 buvusio dydžio).
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 03 01, 09:49)
bet arbūzus,paprastuosius melionus leidžiu žeme.Bandžiau kažkada parišti arbūzą,tai vistiek virvė neatlaikė,krito žemyn. doh.gif

Aš taip pat leisdavau "šliaužti" žeme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 01, 19:06)
Špalieras-tai viršuje esantis vielinis arba paprastas kaproninis ištemtas siūlas, prie ,kurio rišame siūlus,kurie laiko pomidorus...Virkščia tai arbūza dalis ta, kuri šliaužia žeme(viena šaka) smile.gif
Papildyta:
Ikėliau vieną ft, tai dieve mano kokio dydžio!O imiau sumažinta versija... g.gif

AAAAAAA blush2.gif Tai ir pas mane yra tie spalierai, tik labai jau silpni, tai siems metams galvoju kokias lenteles kalti, nes kai jau krenta koks pomidoras tai ir kota susizaloja ir daug pomidoriuku nulaksto. Arbuzo tikrai neatlaikytu doh.gif

O per kuri tu bandei kelti? V7.lt? ar per Imageshack.us
Nors ir vienas ir kitas man daro labai mazas foto g.gif V7 netgi neleidzia ikelti labai aukstos kokybes foto, o Imageshack neprisiregistravus priima ~4mb failus, bet pasirinkus forum thumbnail man ikelia mazas nepriklausomai nuo failo originalaus dydzio ir tik kai kas nors nori pasididinti, tada ismeta didesne foto. Ar tikrai sumazinta pasirinkai?
V7 sumazinto failo nuorodos beveik gale yra /thumbs/ o nesumazinto /images/

Beje kada jau reikia seti arbuzus? kaip ir agurkus?
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 17:12)
AAAAAAA  blush2.gif Tai ir pas mane yra tie spalierai, tik labai jau silpni, tai siems metams galvoju kokias lenteles kalti, nes kai jau krenta koks pomidoras tai ir kota susizaloja ir daug pomidoriuku nulaksto. Arbuzo tikrai neatlaikytu  doh.gif

O per kuri tu bandei kelti? V7.lt? ar per Imageshack.us
Nors ir vienas ir kitas man daro labai mazas foto  g.gif  V7 netgi neleidzia ikelti labai aukstos kokybes foto, o Imageshack neprisiregistravus priima ~4mb failus, bet pasirinkus forum thumbnail man ikelia mazas nepriklausomai nuo failo originalaus dydzio ir tik kai kas nors nori pasididinti, tada ismeta didesne foto. Ar tikrai sumazinta pasirinkai?
V7 sumazinto failo nuorodos beveik gale yra /thumbs/ o nesumazinto /images/

Beje kada jau reikia seti arbuzus? kaip ir agurkus?


Aš net vėliau už agurkus planuoju sėt smile.gif Tuoj pamėginsiu tas ft darkartą įkelt
Papildyta:
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Na va 2ia mano meleonai...
Papildyta:
Tuoj dar imesiu, jei žiūrėsit tai paspauskit ant foto ir kitam lange didelę išmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 15:42)
user posted image

Na va 2ia mano meleonai...

Isivaizdavau baisiau, maniau, kad miskas ten buna, bet pasirodo jog prasviecia dar saule biggrin.gif Cia kaip suprantu viena virkscia yra? o geneti kaip ir agurkus reikia? turbut geriau sluotos nepasidaryti vardan vieno kito papildomo ziedyno? g.gif
Atsakyti
[img=http://img849.imageshack.us/img849/8171/imgp0831.th.jpg]
[img=http://img691.imageshack.us/img691/8112/imgp0832a.th.jpg]

Arbūzai
Papildyta:
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 17:48)
Isivaizdavau baisiau, maniau, kad miskas ten buna, bet pasirodo jog prasviecia dar saule biggrin.gif Cia kaip suprantu viena virkscia  yra? o geneti kaip ir agurkus reikia? turbut geriau sluotos nepasidaryti vardan vieno kito papildomo ziedyno?  g.gif


Gėnėt būtina! Nes čia jau pafotkinta po gero genėjimo smile.gif , būdavo kad ir neprašviesdavo saulė...
Papildyta:
user posted image
user posted image


Kažkas čia man vistiek neįsikelia g.gif
Papildyta:
user posted image

Arbūzas sėtelyje
Papildyta:
user posted image

Va taip viskas atrodė ant žemės...
Papildyta:
[IMG=http://img707.imageshack.us/img707/9835/imgp0836b.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Užsimezgęs arbūziukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 15:54)

Nu ir juokingi tie arbuzu lapai lotuliukas.gif Cia visu veisliu mazdaug tokie buna? Isivaizdavau, kaip cukinijos thumbup.gif
Bet pas tave tas melionas po genejimo matosi dar turi paliktu ataugu g.gif
O arbuzai auga kaip agurkai? ta prasme is pazasties leidzia ziedus ar kaip pomidorai augina atskirus ziedynus? g.gif
O arbuzu lapus reikia salinti/mazinti?
T foto kur is virsaus, tai ten pries genejima ar cia jau tiek palikes tu ataugu kad vilktusi zeme?
O ar arbuzo virksciu augima reikia stabdyti, pvz kai uzsimezga koks 1 ar 2 arbuzai ir viskas, nukerpi galune ir augini vaisius? g.gif

Didziausia beda man bus, apsaugoti arbuzus nuo sunaus, nes jis vos tik pamato kazka panasaus i kamuoli iskarto griebia, kopustai parduotuvei pastoviai skraido biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serzas: 02 kovo 2011 - 17:06
liuks vaizdeliai, o jei leist juos zeme, ne kabint? g.gif
Atsakyti