Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(rootha @ 2011 02 28, 18:08)
o kokios firmos arbuzu seklas patartumete pirkti? ir kada mazdaug reik sodinti arbuzus? g.gif


Oi šito pasakyt nelabai ir galiu, bent aš tai perku visas kur tik pamatau, ir jei tokių dar neturiu...Šeip yra neblogū E-sėklose, iš ten šiemet ir užsisakiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 19:50)
Labai detalus aprašas, dėkui  4u.gif Darosi realu, jiems ir šiltnamy vietos rast  thumbup.gif


Tai žinoma thumbup.gif Na juos leidžiant žeme tai abejoju ar nepradėtų per orlaides lyst biggrin.gif Būtų džiunglės šiltnamyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 28, 21:14)

Tai žinoma thumbup.gif Na juos leidžiant žeme tai abejoju ar nepradėtų per orlaides lyst biggrin.gif Būtų džiunglės šiltnamyje smile.gif


Taigi šiek tiek anksčiau viena augintoja ir rašė, jog net pakelia šiltnamio plėvelės kraštą ir leidžia jiems išslįsti į lauką, pažeme kaip suprantu augino rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 22:07)
Taigi šiek tiek anksčiau viena augintoja ir rašė, jog net pakelia šiltnamio plėvelės kraštą ir leidžia jiems išslįsti į lauką, pažeme kaip suprantu augino  rolleyes.gif


Na bet pas mane kai pradėjo bujotis jiem tai kol neištaršiau aš jų tai visus takus užgulė smile.gif Į viršų visai patogu leist, tik reik labai stipriai parišt vaisius,nes jau esu patyręs kritimų verysad.gif
Atsakyti
tai cia panasiai ,kaip JOKUBAS aprase buvo man su dekoratyviniais moliugais -grybu formos, tokie nedideli,pasisejau siltnamyje is pradziu kol mazi buvo tai dar nieko bet ,kai paaugo ,visa siltnami man okupavo ,vos galejau ieiti ,kaip dziunglese buvo,na teko su peiliu pasidarbuot ,nes ant pomidoru apsirange ,tai atrode ,kad pomidorai su grybais ,o jau veslumas buvo nerealus.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 28, 22:18)
Na bet pas mane kai pradėjo bujotis jiem tai kol neištaršiau aš jų tai visus takus užgulė smile.gif Į viršų visai patogu leist, tik reik labai stipriai parišt vaisius,nes jau esu patyręs kritimų  verysad.gif

user posted image
user posted image
Kai tokie nedaug sveriantys ilgamuoliūgiai,dygliuotieji melionai,tai parišu,bet arbūzus,paprastuosius melionus leidžiu žeme.Bandžiau kažkada parišti arbūzą,tai vistiek virvė neatlaikė,krito žemyn. doh.gif
Atsakyti
Arbūzus kabinu į kaproninius sietelius, panašiai kaip pas mus parduotuvėse bulvės sufasuotos būna. Padarau tokius lopšelius-hamakus, arbūzams augant ir krepšeliai lengvai plečiasi. Žodžiu, arbūzai labai sėkmingai juose "supasi", auga ir noksta. smile.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaitės 4u.gif . gal galėtumėt pagelbėti. Kurią tai dieną skaitinėjau temas apie moliūgus ir buvau radusi receptą, kaip konservuoti moliūgo gabaliukus, deja, nberandu kur doh.gif . Bet man kaip tai rodo, kad iš jūsų kuri buvo įdėjusi nuorodą (gal ir klystu) Turiu dar 3 didelius moliūgus, bet žiūriu, kad pradeda kur ne kur dėmelės rastis. Reiškia jau tuoj ges. Norėčiau geriau sukonservuoti. Pyragų ir sriubų bei Uncle Bensų jau schmoll.gif -atsivalgėm. Jei kuri pagelbėtų, būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sakykit prasom, o ar nebandete arbuzu/meliuonu auginti lauke? Man kazkaip gaila siltnamyje vietos jiems............
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2011 03 01, 14:01)
Sakykit prasom, o ar nebandete arbuzu/meliuonu auginti lauke? Man kazkaip gaila siltnamyje vietos jiems............



Berdods šiltnamio temoj ir aš to klausiau, pati neauginus, bet kitos rašo, jog vis tiek jiems gerai būtų priedanga (agroplėvelė pav.) arba turi būti labai saulėta vieta ax.gif Man irgi gaila vietos, nes jos nedaug, bet kaip rašo Jokūbas, auginant juos kaip agurkus t.y. parištus, vietos mažiau reikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _vetra_: 01 kovo 2011 - 13:23
QUOTE(evansmum @ 2011 03 01, 13:01)
Sakykit prasom, o ar nebandete arbuzu/meliuonu auginti lauke? Man kazkaip gaila siltnamyje vietos jiems............

Pati nebandžiau, bet mačiau kaip kiti augina. Lauke arbūzai užauga tuo atveju, jei gera, karšta vasara. Tačiau kol daigeliai praauga, juos vistiek reik augint po kokia priedanga tuneliuose ar po agroplėvele pridengus. Ir tik vasarai įsibėgėjus, plėvelę nuimti.
Vėsiomis vasaromis sunkiai sekasi augint.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 01, 11:13)
Laba diena, mergaitės 4u.gif . gal galėtumėt pagelbėti. Kurią tai dieną skaitinėjau temas apie moliūgus ir buvau radusi receptą, kaip konservuoti moliūgo gabaliukus, deja, nberandu kur doh.gif . Bet man kaip tai rodo, kad  iš jūsų kuri buvo įdėjusi nuorodą (gal ir klystu) Turiu dar 3  didelius moliūgus, bet žiūriu, kad pradeda kur ne kur  dėmelės rastis. Reiškia jau tuoj ges. Norėčiau geriau sukonservuoti. Pyragų ir sriubų bei Uncle Bensų jau  schmoll.gif -atsivalgėm. Jei kuri pagelbėtų, būčiau dėkinga 4u.gif


Nors aš ir ne mergaitė, bet pasireikšiu lotuliukas.gif Gal ir įmanoma, bet man nepasisekė net ir po plėvele jų užauginti, neaugo nors tu ką...Na melionai augo, bet tik iki kumščio dydžio ir tie neprinoko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 28, 15:50)
Na taip, bent tokia mano auginimo schema smile.gif Aš maždaug į vieną kvadratinį metrą sodinu 6 daigelius arbūzų arba melionu...Kada jau paauga iki tiek, kad virkščia jau tysiasi žeme, ją rišu prie špaliero su paprastu špagatu,tada vynioji augalą aplink tą siūlą, tam reikalui pasitarnauja dvigubas siūlas, nes tada virkščia kiši tarp jų ir ji nekrenta... Nuo kiekvieno augalo 2 virkščias leidžiu į viršų, viena pažeme.Arbūzų vaisius patartina dėti į tinklelį ir jį parišti prie špaliero kol auga, melionu,nebūtina, jei jie auga nedideli...Svarbu jau įsiaugusius genėti, nes dievuliau kaip jie moka užimt šiltnamį lotuliukas.gif ...Jei kas pamokintų kaip įdėti nuotraukas, parodyčiau kaip daugmaš realiai tai atrodė. ax.gif

Nusipirkau ir as arbuzu seklu (sugar babe) pabandymui, auginsiu tik 1 arba 2 siemet g.gif Nesugalvoju kuri kampa jiems paskirti, kad neuzgoztu visos saules? g.gif
Nelabai as cia supratau tavo aprasymo g.gif kas yra ta "virkscia" ir kas tas "spalieras"
Foto butu tikrai idomu pasiziureti, o ikelti jas labai paprasta!
Reikia sukelti foto i kokia svetaine pvz Lietuviskas ten spaudi browse, surandi nuotrauka kuria nori patalpinti, tada spaudi talpinti, kai isikelia foto tau pateikia keleta nuorodu, nusikopijuoji antra nuo virsaus "Sumažintas paveikslėlis forumui" (pirmoji nuoroda "paveikslelis forumui", gali labai istampyti foruma, jei bus labai aukstos kokybes nuotrauka ikelta) ir ikeli i forumo zinute, viskas.
As pvz naudoju Sita paveiksleliu talpykla joje reikia registruotis ir nuotraukos kurias sukeli yra issaugomos, tada kai vel nori ikelti foto kur nors tai nereikia isnaujo ieskoti ir kelineti, tik prisijungi, nukopijuoji nuoroda ir viskas thumbup.gif
Atsakyti