Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Blakstiena, kas būtent tave domina? smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 21:28)
Blakstiena, kas būtent tave domina?  smile.gif  ax.gif

geda, bet ko ko tai melionu ir arbuzu augint nemoku biggrin.gif gal blogai darau,kad paseju tiesiai i siltnami tarp pomidoru g.gif isdygsta,paauga ir stop iki rudens
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 27, 21:52)
geda, bet ko ko tai melionu ir arbuzu augint nemoku biggrin.gif gal blogai darau,kad paseju tiesiai i siltnami tarp pomidoru g.gif isdygsta,paauga ir stop iki rudens


Tai tada manau susirašom į AŽ wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 21:02)
Tai tada manau susirašom į AŽ wink.gif

paslaptys? blink.gif AŽ ir be perspėjimo juk galit susirašyt, o jei visiems informacija gali būti naudinga, būt malonu perskaityt temoj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 27, 22:10)
paslaptys?  blink.gif AŽ ir be perspėjimo juk galit susirašyt, o jei visiems informacija gali būti naudinga, būt malonu perskaityt temoj  cool.gif


Būtinai viską perkelsiu į čia, kas tik bus naudinga wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 27, 22:10)
paslaptys?  blink.gif AŽ ir be perspėjimo juk galit susirašyt, o jei visiems informacija gali būti naudinga, būt malonu perskaityt temoj  cool.gif

nepyk, cia mes melionini ir arbuzini pasimatyma rezgiam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju......
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 27, 22:31)
nepyk, cia mes melionini ir arbuzini pasimatyma rezgiam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juokauju......

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Parasykit daugiau apie melionu ir arbuzu auginima, jei kas auginot ,nesu auginus ir neisivaizduoju ar jie pas mus gali uzaugti .
Atsakyti
Taip man irgi labai įdomu ir norisi auginti:) Jokūbai, papasakok daugiau. Skaičiau, kad į tinkliukus vėliau vaisius sudedat, ar daug vietos reikia tokiem augalam ,kurie kaip suprantu auga kaip agurkai (t.y. priristi, ar aš klaidingai supratau?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _vetra_: 28 vasario 2011 - 15:30
QUOTE(_vetra_ @ 2011 02 28, 16:30)
Taip man irgi labai įdomu ir norisi  auginti:) Jokūbai, papasakok daugiau. Skaičiau, kad į tinkliukus vėliau vaisius sudedat, ar daug vietos reikia tokiem augalam ,kurie kaip suprantu auga kaip agurkai (t.y. priristi, ar aš klaidingai supratau?)



Na taip, bent tokia mano auginimo schema smile.gif Aš maždaug į vieną kvadratinį metrą sodinu 6 daigelius arbūzų arba melionu...Kada jau paauga iki tiek, kad virkščia jau tysiasi žeme, ją rišu prie špaliero su paprastu špagatu,tada vynioji augalą aplink tą siūlą, tam reikalui pasitarnauja dvigubas siūlas, nes tada virkščia kiši tarp jų ir ji nekrenta... Nuo kiekvieno augalo 2 virkščias leidžiu į viršų, viena pažeme.Arbūzų vaisius patartina dėti į tinklelį ir jį parišti prie špaliero kol auga, melionu,nebūtina, jei jie auga nedideli...Svarbu jau įsiaugusius genėti, nes dievuliau kaip jie moka užimt šiltnamį lotuliukas.gif ...Jei kas pamokintų kaip įdėti nuotraukas, parodyčiau kaip daugmaš realiai tai atrodė. ax.gif
Atsakyti
o kokios firmos arbuzu seklas patartumete pirkti? ir kada mazdaug reik sodinti arbuzus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 28, 18:50)
Na taip, bent tokia mano auginimo schema smile.gif Aš maždaug į vieną kvadratinį metrą sodinu 6 daigelius arbūzų arba melionu...Kada jau paauga iki tiek, kad virkščia jau tysiasi žeme, ją rišu prie špaliero su paprastu špagatu,tada vynioji augalą aplink tą siūlą, tam reikalui pasitarnauja dvigubas siūlas, nes tada virkščia kiši tarp jų ir ji nekrenta... Nuo kiekvieno augalo 2 virkščias leidžiu į viršų, viena pažeme.Arbūzų vaisius patartina dėti į tinklelį ir jį parišti prie špaliero kol auga, melionu,nebūtina, jei jie auga nedideli...Svarbu jau įsiaugusius genėti, nes dievuliau kaip jie moka užimt šiltnamį lotuliukas.gif ...Jei kas pamokintų kaip įdėti nuotraukas, parodyčiau kaip daugmaš realiai tai atrodė. ax.gif


Labai detalus aprašas, dėkui 4u.gif Darosi realu, jiems ir šiltnamy vietos rast thumbup.gif
Atsakyti