Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

oho, kokie gražuoliai abejų burbuliai! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 11, 16:23)
mano pazadetieji dickiai  tongue.gif

Fantastika bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(eliss @ 2010 08 11, 17:26)
Parsinešiau ir aš iš daržo moliūgą,vos partempiau.Šiandien sriuba viriau ir sausainius kepiau.Niam niam  biggrin.gif


Koks dailus wub.gif Jau sunokęs?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 11, 21:19)
Fantastika bigsmile.gif  thumbup.gif


gaila kad tik 3 , buvo 5 ir dar rodos mezge, bet... verysad.gif lauksiu kol prinoks tiek kiek yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 11, 19:44)
gaila kad tik 3 , buvo 5 ir dar rodos mezge, bet...  verysad.gif lauksiu kol prinoks tiek kiek yra  ax.gif


O kokio dydzio jie mazdaug? Atriodo dideli tokie bigsmile.gif


As paziurejau, kad zada siltus orus iki rugsejo pradzios - imu tiketi, kad maniskiai spes sunokti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 11, 20:19)
Fantastika bigsmile.gif  thumbup.gif
Koks dailus wub.gif  Jau sunokęs?

Jau sunokęs.Pirma kart auginu,tai nezinau iki kada jie noksta ax.gif Kadangi ropes jau liepą supuvo,sakau,reik moliūgų pažiūrėt
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 11, 23:38)
O kokio dydzio jie mazdaug? Atriodo dideli tokie bigsmile.gif
As paziurejau, kad zada siltus orus iki rugsejo pradzios - imu tiketi, kad maniskiai spes sunokti bigsmile.gif


tas vienas kaip kamuolys tik pailgas kaip regbio lotuliukas.gif o kiti du, nezymiai mazesni ir as tikiuosi, kad sunoks. o pas tave kokio jie dydzio panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 12, 07:55)
tas vienas kaip kamuolys tik pailgas kaip regbio  lotuliukas.gif o kiti du, nezymiai mazesni ir as tikiuosi, kad sunoks. o pas tave kokio jie dydzio panasiai  ax.gif


Pries savaite buvo kaip stalo teniso kamuoliukas blush2.gif Siandien ir as nufotografuosiu bigsmile.gif
Bet pastebejau, kad melionai greiciau auga, nei arbuzai.
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 11, 16:23)
mano pazadetieji dickiai  tongue.gif



WOW bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Čia šiltnamyje jie auga?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 12, 12:03)
WOW  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Čia šiltnamyje jie auga?


Taip siltnamyje, tarp pomidoru raizgos, bet jie labai velai paseti apie birzelio viduri, dukra valgydama arbuza sugalvojo paseti smile.gif tik gaila kad taip negausiai uzmezge, bet kaip pirmam kartui uzteks.
madmuazele lauksim tavo arbuziuku foto. jei jie pas tave ne prie namu pati manau nustebsi pamacius kaip auga kosminiu greiciu.
Atsakyti
na kokia gera mintis po pomidorais paleist thumbup.gif Po jais vietos sociai. Reiks ir man kitais metais taip padaryt. Tai birzelio vidury ir as pagalvojau apie arbuzus, bet nutariau, kad jokiu sansu jiems spet uzaugt. O cia prasau kokie tempai.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 12, 16:01)
na kokia gera mintis po pomidorais paleist  thumbup.gif Po jais vietos sociai.  Reiks ir man kitais metais taip padaryt. Tai birzelio vidury ir as pagalvojau apie arbuzus, bet nutariau, kad jokiu sansu jiems spet uzaugt. O cia prasau kokie tempai.


si vasara jiems palanki smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 12, 14:01)
na kokia gera mintis po pomidorais paleist  thumbup.gif Po jais vietos sociai.  Reiks ir man kitais metais taip padaryt. Tai birzelio vidury ir as pagalvojau apie arbuzus, bet nutariau, kad jokiu sansu jiems spet uzaugt. O cia prasau kokie tempai.


Aš gi birželį ir sodinau biggrin.gif

Va manieji:
Arbūzai
user posted image

user posted image

Melionai:
Kažkoks keistas blush2.gif
user posted image

Šie dailesni ax.gif
user posted image


Pažiūrėkit kas su mano moliūgu nutiko verysad.gif Sunkiai jie man auga-didesne dalis nupuvo... Kaži ar žiemai turėsiu unsure.gif
user posted image



Papildyta:
QUOTE(Litux @ 2010 08 12, 11:59)
Taip siltnamyje, tarp pomidoru raizgos, bet jie labai velai paseti apie birzelio viduri, dukra valgydama arbuza sugalvojo paseti  smile.gif tik gaila kad taip negausiai uzmezge, bet kaip pirmam kartui uzteks.
madmuazele lauksim tavo arbuziuku foto. jei jie pas tave ne prie namu pati manau nustebsi pamacius kaip auga kosminiu greiciu.



Maniškiai lauke noksta smile.gif Tikrai nustebau-auga labai greitai wub.gif
Atsakyti