Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

daug kas priklauso ne tik nuo arbūzų, bet ir nuo auginimo sąlygų. Vienoj vietoj, matyt, gali būt labai derlingi, kitoj visai nieko nebūt.
Va vasaros pabaigoj mums Jokūbas ir papasakos viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 23, 11:13)
daug kas priklauso ne tik nuo arbūzų, bet ir nuo auginimo sąlygų. Vienoj vietoj, matyt, gali būt labai derlingi, kitoj visai nieko nebūt.
Va vasaros pabaigoj mums Jokūbas ir papasakos viską  smile.gif


Būtinai papasakosiu mirksiukas.gif Šeip pas ūkininkus tuos tai augo lyg ir pačioje papraščiausioje vietoje, be jokių priedangų kartu su visais kitais moliūginiais augalais...Aišku priklauso daugiausia nuo to kiek pastangų ir meilės įdėsi į jų auginimą smile.gif .

Va šiandien gavau krūvą sėklų iš E-sėklos, ir dar dovanėlę thumbup.gif Tai sukonstravau ant palangės šiltnamiuką...Tėtis vaikšto ir juokias, sako visai jau man protas susisuko, bet man tas šiltnamiukas taip patinka, gavosi lygiai taip kaip ir planavau, ir nuo radiatoriaus šilma patenką į jį ir saulutė prišildo ir atsidaro gražiausiai, žodžiu puiku! biggrin.gif Jau baklažanai ir paprikos sėdi jame, lauksiu išlendant dabar ax.gif Beje dar išsireikalavau pavasarį antro šiltnamio statybų thumbup.gif, stiklinio, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 22, 14:31)
Kaip uždeda stiklus? g.gif Stiklainius užvožia ant daigų? g.gif

Sodina duobutėse ir uždengia, kol jiems per šalta.
Atsakyti
a kaip arbuzus sodinti sėklom tiesiai į šiltnamį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 23, 20:25)
a kaip arbuzus sodinti sėklom tiesiai į šiltnamį? g.gif


Taip sunkiai sulauksite derliaus... Geriau ant palangės daigus užsiaugint, nes arbūzai sunkaus būdo augalai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 22:23)
Taip sunkiai sulauksite derliaus... Geriau ant palangės daigus užsiaugint, nes arbūzai sunkaus būdo augalai  mirksiukas.gif

Užauga ir pasėti į šiltnamį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 21:27)
Užauga ir pasėti į šiltnamį ax.gif


Na nesigynčiosiu, nes nebandžiau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 22:41)
Na nesigynčiosiu, nes nebandžiau...  rolleyes.gif

O Tu pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai uzauga arbuzai seti tiesiai i dirva smile.gif O tie, kuriuos auginau namie, paskui persodinau-tai nieko neaugo...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 23, 21:57)
Tikrai uzauga arbuzai seti tiesiai i dirva smile.gif  O tie, kuriuos auginau namie, paskui persodinau-tai nieko neaugo...


Pas mane persodinti irgi pradžioj sedėjo ilgokai, bet vėliau kaip šovė augt, tai akyse tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Na, pas mane jie taip ir numire ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 02 23, 20:57)
Tikrai uzauga arbuzai seti tiesiai i dirva smile.gif  O tie, kuriuos auginau namie, paskui persodinau-tai nieko neaugo...


arbūzai nemėgsta persodinimo. Juos reik į nelabai didelius indelius sodint, kad paskui su visu gumulu žemių persodint, šaknų nesujudinant.
Atsakyti