Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 22, 17:05)
didžiuliui kiekiui daigų gal ir nelabai tinkamas būdas, o prie namų tokius lepesnius daigus uždengtus laikau su specialiais plastikiniais gobtuvais ( piramidės formos, viršuj yra anga orui cirkuliuoti, o pagrinde - keturios skylutės kabliukams sukišti). Moliūgų, cukinijų didokus daigus uždengiu 5l bambaliais, dugnus nupjovus. Ir taip tupi iki praeina šalnų grėsmė.
Tiesa, gi galima padaryti ir tunelius.

Kaimynė gyvena sode, tai kas vakarą laksto su puodais ir kartoninėm dėžėm dangstyt.


Linksma, vakare visus bliūdus į daržą, ryte į virtuvę biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 22, 19:45)
Linksma, vakare visus bliūdus į daržą, ryte į virtuvę biggrin.gif


Vienais metais ir aš tunelius stačiau, bet neužaugo nieko man po jais, jau tada buvau griežtai nusistatęs prieš arbūzus ir meleonus, bet laimei dievas man atiuntė šiltnamį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 22, 18:49)
Vienais metais ir aš tunelius stačiau, bet neužaugo nieko man po jais, jau tada buvau griežtai nusistatęs prieš arbūzus ir meleonus, bet laimei dievas man atiuntė šiltnamį thumbup.gif


o ar yra koks skirtumas arbūzams - ar tunelyje auga, ar šiltnamyje?
Ir, atsiprašau labai už nekuklų klausimą, o kodėl Jūs melionus 'meleonais' vadinat? blush2.gif Man vis 'milijonai' persiskaito blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 20:08)
o ar yra koks skirtumas arbūzams - ar tunelyje auga, ar šiltnamyje?
Ir, atsiprašau labai už nekuklų klausimą, o kodėl Jūs melionus 'meleonais' vadinat?  blush2.gif  Man vis 'milijonai' persiskaito  blush2.gif


Vat ačiū kad pataisėte mano gramatinę klaidą, net pats nepajusdavau kad taip rašau blush2.gif blush2.gif blush2.gif Na tunelyje arbūzai išvis numirė o MELIONAI biggrin.gif užaugino kumščio dydžio vaisius, ir tie nesunoko, bet iš sielvarto suvalgiau mirksiukas.gif O šiltnamyje iškart skirtumas pasijuto, nors ir sėklos tospačios ir daiginau lyg ir taippat...Na bet tą kartą kai auginau tunelyje, tj kai išnešiau daigus į lauką pradėjo toks lieus pilt, gal kokias tris dienas...Gal čia ir buvo problema g.gif Ir šeip darže pas mus visai žemė kitokia nei šiltnamyje, nes šiltnamis prie namų arčiau, tai purus juodžemis ten o daržas už tvenkinio, tai ten prastoka žemė...
Atsakyti
na bet šiaip pamąsčius - koks gi jiems skirtumas, kur augt? Juk ir tunely, ir šiltnamy panašios sąlygos, jei žemė tokia pati. Nebent tunelis nevėdinamas būtų g.gif Galbūt, jei tunelis stovėjo ten, kur žemė nekokia, pati žemė arbūzams netiko? g.gif
Aš vienais metais arbūzus į durpyną buvau susodinus, tai visai prapuolė. Priesmėly melionai nedidukai užaugo. Bandysiu šiemet į šiltnamį po pomidorais pasodint, žiūrėsiu, kas gausis. Lauke neturiu vilties užaugint.. nebent tuneliuką kokį daryt.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 21:20)
na bet šiaip pamąsčius - koks gi jiems skirtumas, kur augt? Juk ir tunely, ir šiltnamy panašios sąlygos, jei žemė tokia pati. Nebent tunelis nevėdinamas būtų  g.gif Galbūt, jei tunelis stovėjo ten, kur žemė nekokia, pati žemė arbūzams netiko?  g.gif
Aš vienais metais arbūzus į durpyną buvau susodinus, tai visai prapuolė. Priesmėly melionai nedidukai užaugo. Bandysiu šiemet į šiltnamį po pomidorais pasodint, žiūrėsiu, kas gausis. Lauke neturiu vilties užaugint.. nebent tuneliuką kokį daryt.


Durpėse sako iškart ligos užpuola juos, nedzveckas pamokė, priesmelis-morkų karalystė...Aš bent šiltnamyje arbūzus į viršų kėliau, nuo kiekvieno augalo dvi virkščios į viršų ir viena pali žemę, čia jau kaimynė pamokė...Vaisius į tinklelius įdėdavau ir prie špaliero pririšdavau...Patogu, nes mažai vietos užima, ir arbūzai žemės neliečia, nėra pavojaus pūvimui...

Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 21:20)
  Lauke neturiu vilties užaugint..



Tai kai dabar tokie orai įdomus tj sunkiai lauke gautusi, nes žiūrėk tai saulė šviečia tai jau ledai drebia...Aš lauke nedzvecko arbūzus auginsiu, ir nieko daugiau...
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 22, 21:49)
Aš bent šiltnamyje arbūzus į viršų kėliau, nuo kiekvieno augalo dvi virkščios į viršų ir viena pali žemę, čia jau kaimynė pamokė...Vaisius į tinklelius įdėdavau ir prie špaliero pririšdavau...Patogu, nes mažai vietos užima, ir arbūzai žemės neliečia, nėra pavojaus pūvimui...

šaunuolis vaikis, ne pagal amžių pasikaustęs daržininkystėje smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 21:52)
šaunuolis vaikis, ne pagal amžių pasikaustęs daržininkystėje smile.gif  thumbup.gif


Dėkui 4u.gif Nu negaliu man augalai yra viskas thumbup.gif . Dar turiu nuostabią kaimynę, tikrą sodininke tai geriausi draugai mes su ja, būdavo ateina į svečius, mama sako kavutę kaist? Sako ne, aš pas jokūbą smile.gif Ir šeip vasarą pas ūkininkus dirbau tai kalną patirties pasisėmiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 22, 20:52)
šaunuolis vaikis, ne pagal amžių pasikaustęs daržininkystėje smile.gif  thumbup.gif


na čia tai tikrai drinks_cheers.gif Ne taip kaip mano kompiuteristas - vasarą bešienaudamas avietes nušniojo doh.gif Nematė skirtumo tarp jų ir žolių, mat doh.gif

Jokūbai, o tie Nedzvecko arbūzai pavadinimą turi? Na, kad būtų galima paieškoti kur nors info apie juos ar sėklų pabandyti rasti..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 21:37)
na čia tai tikrai  drinks_cheers.gif  Ne taip kaip mano kompiuteristas - vasarą bešienaudamas avietes nušniojo  doh.gif  Nematė skirtumo tarp jų ir žolių, mat  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mus taip vyro sesers samdytas žmogus avietes nušniooojo
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 02 22, 22:37)


Jokūbai, o tie Nedzvecko arbūzai pavadinimą turi? Na, kad būtų galima paieškoti kur nors info apie juos ar sėklų pabandyti rasti..


Kiek aš žinau tai pavadinimo jie kaip ir neturi, čia neoficiali veislė tokia... Gerai pasiknisus forumuose ar pragooglinus tiesiog nedzvecko pavarde gal ir įmanoma ką rasti... g.gif Sėklyčių tai žmonės pas jį tiesiogiai važiuoja ir visada gauna netik jų bet ir patarimų smile.gif Šiais metais bandysiu iš pavasario nukeliaut pas tuos ūkininkus ir išpešt nors porą seklyčių, na o jei pavyktų daugiau-kaipnors pasidalinčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 09:42)
na o jei pavyktų daugiau-kaipnors pasidalinčiau mirksiukas.gif


jei ir nepavyktų pasidalint, vistiek labai lauksim pasakojimų, kaip sekasi auginti smile.gif
Pagoglinau - tikrai pakankamai žinomas selekcininkas thumbup.gif Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 23, 09:42)
Šiais metais bandysiu iš pavasario nukeliaut pas tuos ūkininkus ir išpešt nors porą seklyčių, na o jei pavyktų daugiau-kaipnors pasidalinčiau mirksiukas.gif


Na kaip įdomu kokie ten arbūzai, kad lauke derlingai auga. bigsmile.gif
Atsakyti