Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Pas mane po pernyksciu ekspermentu moliugu ir cukiniju seklu gal 5 metams uzteks ax.gif Tad parduotuvese net nesidairau i jas.. Pakaks to, ka turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 16, 19:50)
na kur moliugienes pradingusios? kazkada cia atsidariau paskutini stiklainiuka lietuvisko dedes beno padazo (tik buvau ji supaprastinusi - dejau tik moliugus, morkas, svogunus, keciupa ir prieskonius. nu bet skanumeelis buvo, daug kam patiko ax.gif ). tai dabar, kad ramiau butu nusiperku vis viena kita veisle moliugu, bet vis prasaunu ir nusiperku ne tuos, apie kuriuos cia diskutuojama  doh.gif. paskutinis pirkinys "danka polka" (isvaizdus man jie), dar turiu "bambino", nes uzrasas ant pakuotes zada derliu nuo liepos menesio ir dar kazkokiu. siaip fainas rinkinukas moliugu yre e-seklose, bet taip ir neuzsisakiau as jo  verysad.gif

gal galim padažo receptą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 02 13, 15:20)
blink.gif gal galima pasiteiraut kokias jus cukinijas auginat kad taip ilgai issilaiko? man nera issilaike iki tokio laiko  nei vienais metais blush2.gif


Veislės net nežinau, nes mama niekada neperka sėklų, o iš savo išaugintų suvalgytų cukinijų, moliūgų sėklas palieką. Ir taip kiekvienais metais. ax.gif
Atsakyti
Klausykit, šiandien iš www.eseklos.lt užsisakiau nemažai seklyčių, už 25 lt... Ar jos ten tikrai tokios geros būna, kaip jas liaupsina? Ar esat auginę janosik, crimson sweet, rosario F1 arbūzų veisles? Jei auginot, tai kaip jum jos? Kurios ir lauke užderėtų??? Būčiau dėkingas už pasidalintą patirtį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 19, 20:13)
Klausykit, šiandien iš  www.eseklos.lt užsisakiau nemažai seklyčių, už 25 lt... Ar jos ten tikrai tokios geros būna, kaip jas liaupsina? Ar esat auginę janosik, crimson sweet, rosario F1 arbūzų veisles? Jei auginot, tai kaip jum jos? Kurios ir lauke užderėtų??? Būčiau dėkingas už pasidalintą patirtį  smile.gif


nžn dėl e-sėklų. Bet sėklos kaip sėklos turi būt. Lauke užderėtų nebent jei vasara tokia kaip pernai būtų ir dar po agroplėvele augtų, ir tai nesu tikra.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 19, 20:13)
Klausykit, šiandien iš  www.eseklos.lt užsisakiau nemažai seklyčių, už 25 lt... Ar jos ten tikrai tokios geros būna, kaip jas liaupsina? Ar esat auginę janosik, crimson sweet, rosario F1 arbūzų veisles? Jei auginot, tai kaip jum jos? Kurios ir lauke užderėtų??? Būčiau dėkingas už pasidalintą patirtį  smile.gif

pernai rosario auginau. Tiesa, juos auginau šiltnamyje, užaugo mažesni nei parduotuvėje, bet labai skanūs smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2011 02 19, 20:47)
nžn dėl e-sėklų. Bet sėklos kaip sėklos turi būt. Lauke užderėtų nebent jei vasara tokia kaip pernai būtų ir dar po agroplėvele augtų, ir tai nesu tikra.

pernai vasara tikrai dėkinga šilumamėgiams buvo drinks_cheers.gif užaugo lauke, tik va anų veislės nežinau sėklas pažįstama davė ax.gif
Atsakyti
Aš praitą vasarą tai šiltnamį sugar baby sodinau ir melonus melba. Tj didžiausią įspūdį meleonai paliko thumbup.gif Arbūzai sunkiai mezgė verysad.gif Na o šiemet išbandysiu daugiau veislių, gal atrasiu tinkama mirksiukas.gif
Atsakyti
Praėjusią vasarą gavom dovanų skanų arbūzą iš Latvijos. Augina ūkininkai Liepojos rajone(maždaug). Sodina daigus duobutėse, uždeda stiklus, kol šalta. Ir ten jau kelinti metai yra lauke užaugintų arbūzų. Va tiek gavau žinių. Sėklas bandysiu sėti šiemet.
Atsakyti
Tai kai dirbau pas nedzvecko sūnėna (visai šalia nedzvecko ūkio) labai buvau nustebęs, nes arbūzai augo tiesiog lauke, be jokių priedangų... Bet arbūzų sakė buvo labai mažai palyginus, nes žiedai nemezgė, kaip supratau čia ir buvo pagrindinė praitų metų problema... Labai noriu tų sėklų, teks pavasarį važiuoti prašyti, nes šiltnamį perdaugiausiai ir nepriauginsi, o lauke vietos sočiai...
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2011 02 21, 13:41)
Praėjusią vasarą gavom dovanų skanų arbūzą iš Latvijos. Augina ūkininkai Liepojos rajone(maždaug). Sodina daigus duobutėse, uždeda stiklus, kol šalta. Ir ten jau kelinti metai yra lauke užaugintų arbūzų. Va tiek gavau žinių. Sėklas bandysiu sėti šiemet.

Kaip uždeda stiklus? g.gif Stiklainius užvožia ant daigų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2011 02 22, 15:31)
Kaip uždeda stiklus? g.gif Stiklainius užvožia ant daigų? g.gif


Kaip supratau aš tai pasodina duobelėje, ir plokščią stiklą ant viršaus uždeda... smile.gif
Atsakyti
didžiuliui kiekiui daigų gal ir nelabai tinkamas būdas, o prie namų tokius lepesnius daigus uždengtus laikau su specialiais plastikiniais gobtuvais ( piramidės formos, viršuj yra anga orui cirkuliuoti, o pagrinde - keturios skylutės kabliukams sukišti). Moliūgų, cukinijų didokus daigus uždengiu 5l bambaliais, dugnus nupjovus. Ir taip tupi iki praeina šalnų grėsmė.
Tiesa, gi galima padaryti ir tunelius.

Kaimynė gyvena sode, tai kas vakarą laksto su puodais ir kartoninėm dėžėm dangstyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 vasario 2011 - 16:07