Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 13, 20:32)
Bet sodinimui šiltnamyje galima ir ankščiau pradėt daigint? Ar arbūzų neverta labai anksti pradėti? g.gif


Arbuzu tikrai neverta anksti sodinti. Jie greit auga. Balandzio pabaigoje - geguzes pradzioje tikrai turetu uztekt.
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 02 13, 16:20)
blink.gif gal galima pasiteiraut kokias jus cukinijas auginat kad taip ilgai issilaiko? man nera issilaike iki tokio laiko  nei vienais metais blush2.gif

Perku paprastas iš Maximos ir dar puikiai laikosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 14, 00:15)
Perku paprastas iš Maximos ir dar puikiai laikosi ax.gif

na gal tada pas mane rūsys per dregnas ar per šiltas, kad jos visada sutežta dar koki gruodžio mėnesi smile.gif
Atsakyti
Man rusyje 2 moliugai irgi sutezo, o namuose dar turiu 4u.gif Pas mane gal per salta buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 02 14, 18:37)
na gal tada pas mane rūsys per dregnas ar per šiltas, kad jos visada sutežta dar koki gruodžio mėnesi smile.gif

Rūsyje, kur jos laikomos, gal kokie 3-4 laipsniai šilumos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 14, 20:02)
Rūsyje, kur jos laikomos, gal kokie 3-4 laipsniai šilumos ax.gif

nu reiks bandyt skolintis kaimynes rusy vietos savo cukinijom, gal jom ten labiau patiks biggrin.gif as kazkaip visada isivaizdavau kad cukinijos ilgiau ir negali isstovet, ko cia neperskaiciau priesingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 27, 12:27)
Dėl šiltumo. Pas mane braškės pasodintos per plėvelę. Tai tos, kurios ant juodos plėvelės, derėt pradeda anksčiau nei tos, kurios ant baltos.

[QUOTE]


Saintlina, o gal galite placiau paaiskinti del tos agropleveles ant braskiu. Kaip uzdengiate braskes? Ae darote ipjovas ir sodinate i tas ipjovas daigus? Ar apdeliojate aplinkui ant jau auganciu daigu? smile.gif

Na o jeigu darote ipjovas, tai tada kaip nuimate ta plevele ziemai ir kaip vel ja uzmaunate pavasari? smile.gif

Atsakyti
Mano ir cukinijos ir moliugai iki siol issilaike guledami virtuveje lentynoje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(toskana @ 2011 02 14, 22:09)
Saintlina, o gal galite placiau paaiskinti del tos agropleveles ant braskiu. Kaip uzdengiate braskes? Ae darote ipjovas ir sodinate i tas ipjovas daigus? Ar apdeliojate aplinkui ant jau auganciu daigu? smile.gif

Na o jeigu darote ipjovas, tai tada kaip nuimate ta plevele ziemai ir kaip vel ja uzmaunate pavasari? smile.gif


Darau įpjovas ir į jas sodinu mirksiukas.gif Žiemai nieko nenuiminėju. Ta plėvelė ten ir lieka. O kam ją nuiminėt?
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 02 14, 20:30)
nu reiks bandyt skolintis kaimynes rusy vietos savo cukinijom, gal jom ten labiau patiks biggrin.gif  as kazkaip visada isivaizdavau kad cukinijos ilgiau ir negali isstovet, ko cia neperskaiciau priesingai biggrin.gif

kazkas rase, kad cukinijoms, moliugams labiau tinka kambario temperatura nei rusio. ir rusyje lyg perdaug dregmes
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 02 15, 19:38)
kazkas rase, kad cukinijoms, moliugams labiau tinka kambario temperatura nei rusio. ir rusyje lyg perdaug dregmes

Labai gerai issilaiko iki pavasario ir cukinijos ir moliugai,tik turi buti subrende ir negave salnu.O laikyti reikia siltai ir sausai,geriausia virtuveje ar kur nors kambaryje.Tiesa yra viena ankstyva geltona veisle ,kuri issilaiko tik iki nauju metu.buna parasyta ant pokelio.
Atsakyti
na kur moliugienes pradingusios? kazkada cia atsidariau paskutini stiklainiuka lietuvisko dedes beno padazo (tik buvau ji supaprastinusi - dejau tik moliugus, morkas, svogunus, keciupa ir prieskonius. nu bet skanumeelis buvo, daug kam patiko ax.gif ). tai dabar, kad ramiau butu nusiperku vis viena kita veisle moliugu, bet vis prasaunu ir nusiperku ne tuos, apie kuriuos cia diskutuojama doh.gif. paskutinis pirkinys "danka polka" (isvaizdus man jie), dar turiu "bambino", nes uzrasas ant pakuotes zada derliu nuo liepos menesio ir dar kazkokiu. siaip fainas rinkinukas moliugu yre e-seklose, bet taip ir neuzsisakiau as jo verysad.gif
Atsakyti