Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(Getira @ 2011 01 27, 22:44)
As pradzioj norejau po obelimis paleisti cukinijas ir patisonus.. Bet ten bus seselis.. Tai vat ir susimasciau, ar verta taip daryti.. g.gif

hi.gif pas mane pernai augo cukinijos po obelim-derliu dave. ,gal kiek maziau,-bet vieta isnaudojau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 01 27, 19:29)
Sveikos mergaitės,sakykit ar būtinai reikia arbūzus sodinti šiltnamyje,,niekada nebandžiau bet norėtųsi pabandyti,cukinijas ir patisonus pernai auginau,užderėjo kuo puikiausiai,bet norėčiau arbūzų ir melionų pasisodinti tik įdomu ar verta jei neturiu šiltnamio blush2.gif Gal net negaišti laiko?



Pas mane pernai arbuzai uzaugo lauke.. kol galejau-auginau juos uzdengusi agroplevele, o veliau ir ta nuemiau... Bet pernai vasara jiems palanki buvo smile.gif Siemet vel bandysiu taip pat auginti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 28, 09:51)
Pas mane pernai arbuzai uzaugo lauke.. kol galejau-auginau juos uzdengusi agroplevele, o veliau ir ta nuemiau... Bet pernai vasara jiems palanki buvo smile.gif  Siemet vel bandysiu taip pat auginti ax.gif

Ačiū 4u.gif tada bandysiu ir aš ax.gif
Atsakyti
Prapjoviau paskutinį išlikusį patisoną - o ten viduj sėklos sudygę doh.gif Išmest gaila, kiba terliotis dabar g.gif

QUOTE(Getira @ 2011 01 27, 21:44)
As pradzioj norejau po obelimis paleisti cukinijas ir patisonus.. Bet ten bus seselis.. Tai vat ir susimasciau, ar verta taip daryti.. g.gif

Maniškiai gyveno po slyva ir nieko... Pusdienio saulės pakako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 27, 22:04)
gal nėra tos obelys tokios tankios, kad visai šešėlis būtų?

drinks_cheers.gif jei šešėlis nėra labai didelis, tai galima gerą derlių užaugint ir po obelimis.
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 28, 22:19)
drinks_cheers.gif jei šešėlis nėra labai didelis, tai galima gerą derlių užaugint ir po obelimis.

Nu, nera labai didelis seselis po tomis obelimis. smile.gif Priedo, dar rudeni kaip reikiant apgenejau viena obeli. Jauciu, kad darysiu eksperimenta: dali auginsiu po obelimis, o dali kur nors sauleciau. Ziuresim, kas gausis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 01 31, 07:23)
Nu, nera labai didelis seselis po tomis obelimis. smile.gif Priedo, dar rudeni kaip reikiant apgenejau viena obeli. Jauciu, kad darysiu eksperimenta: dali auginsiu po obelimis, o dali kur nors sauleciau. Ziuresim, kas gausis.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif pernai aš taip dariau, tai realiai anksčiau subrendo ant saulės, o laikymui žiemai prisirinkom iš tų, kurie po obelimis thumbup.gif Žiūrėk, bandyk, labai jau po obelim, t.y. prie kamieno, nekišk, tikrai užaugs, o ir plotą išnaudosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų pirkti cukinijų? Dar turiu nemažai, nebeįveikiam. Kietos, gražios, oranžinės.
Rašyti į AZ., Vilnius.
Atsakyti
Kai fainai jūs čia diskutuojat...Aš manau dar naujokas šitoj sferoj, 15 metų tik turiu, bet praitais metais jau džiaugiausi šiltnamyje užaugusiais arbūzais (sugar baby) ir meleonais (melba) . Galiu apie juos papasakoti: Sugar baby-nieko įpatingo, bet vaisiai buvo skanūs, o va melba tj tiesiog nuostabu, nedideli, bet gausiai derantys vaisiai, o jau saldumas tj neišpasakytas!!! thumbup.gif Dar šiemet žadu gauti sėklų iš ūkininko nedzvecko nes jis gyvena už kokių 5 km nuo manęs, o praitą vasarą dirbau šalimais pas jo sunėną. Noriu pasiteiraut žinovų, kada šeis metais jau pradėti daiginti arbūzus ir meleonus, skirtus sodinti į šiltnamį? O kada sodinimui lauke?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 13, 12:47)
Kai fainai jūs čia diskutuojat...Aš manau dar naujokas šitoj sferoj, 15 metų tik turiu, bet praitais metais jau džiaugiausi šiltnamyje užaugusiais arbūzais  (sugar baby) ir meleonais (melba) . Galiu apie juos papasakoti: Sugar baby-nieko įpatingo, bet vaisiai buvo skanūs, o va melba tj tiesiog nuostabu, nedideli, bet gausiai derantys vaisiai, o jau saldumas tj neišpasakytas!!! thumbup.gif  Dar šiemet žadu gauti sėklų iš ūkininko nedzvecko nes jis gyvena už kokių 5 km nuo manęs, o praitą vasarą dirbau šalimais pas jo sunėną. Noriu pasiteiraut žinovų, kada šeis metais jau pradėti daiginti arbūzus ir meleonus, skirtus sodinti į šiltnamį? O kada sodinimui lauke?
smile.gif

Sveikas prisijunges. 4u.gif As moliugu,cukiniju,agurociu,patisonu seklas daigams planuoju balandzio pradzioje mazdaug set nes jie greit auga tai iki sodinimo lauke gali labai istist. smile.gif O jei planuoji sodint siltnamy tai net nezinau kada pradet daigint reikia,galima gal iskart seklas i dirva set. Gal zinoves kurios augino arbuzus ir melionus siltnamy geriau uz mane patars. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kampf @ 2011 02 10, 18:04)
Gal kas norėtų pirkti cukinijų? Dar turiu nemažai, nebeįveikiam.  Kietos, gražios, oranžinės.
Rašyti į AZ., Vilnius.

blink.gif gal galima pasiteiraut kokias jus cukinijas auginat kad taip ilgai issilaiko? man nera issilaike iki tokio laiko nei vienais metais blush2.gif
Atsakyti


Šiemet mama išvažiuoja į Angliją dirbti, tai ruošiuos visą šiltnamį užleist savo kultūroms... Bet sodinimui šiltnamyje galima ir ankščiau pradėt daigint? Ar arbūzų neverta labai anksti pradėti? g.gif

Papildyta:
Taip norisi to pavasario, kad vėl sukišti rankas į žemę smile.gif Jau taip pabodo ta žiema...
Atsakyti