Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(saulyte33 @ 2011 01 27, 00:59)
...........Po laidos apie nitratus, patestavau aš savo cukiniją. Ir ką galvojate radau 400 ml/l (g/kg) nitratų doh.gif...............


SAULELE, tai gal prieš tai reikėjo pratestuot parduotuvinę cukiniją, agurką, pomidorą, salotą...
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 01 27, 17:13)
SAULELE, tai gal prieš tai reikėjo pratestuot parduotuvinę cukiniją, agurką, pomidorą, salotą...

vat ir man idomu - butu nebrangiai tos juosteles - nusipirkciau... Tikrai idomu kiek skiriasi namu salygom uzaugintos darzoves nuo parduotuviniu...

Bet bet kuriuo atveju naminiu bent jau nepurskiam visokiu brudu, kad geriau stovetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 27, 16:40)
vat ir man idomu - butu nebrangiai tos juosteles - nusipirkciau...


nu kad nepigios jos. Dvi juostelės - 5 litai, 5 - 10 litų (čia kažkur internete mačiau). Geriau lyšną pakeliį pomidorų sėklų nusipirksiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 27, 17:51)
nu kad nepigios jos. Dvi juostelės - 5 litai, 5 - 10 litų (čia kažkur internete mačiau).  Geriau lyšną pakeliį pomidorų sėklų nusipirksiu  cool.gif

Supratau - geriau tada nereikia - vis tiek valgysiu - su nitratais ar nne - tai kam islaidaut cool.gif
Atsakyti
Merginos, o man klausimas iskilo..
Siais metais uzsimaniau uzsiauginti cukinuju, meliona (kazkoki) ir patisonu. Sakykit, o siems augaleliams reikia daug saules ar galima, kur ir pavesyje juos auginti? g.gif
As tik antri metai darzininkauju.. Tai tokia zalia jauciuosi, kad oj oj oj... ax.gif
Atsakyti
nu reik aniems aulės, nieko nepadarysi..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 27, 18:56)
nu reik aniems aulės, nieko nepadarysi..

Aciu uz atsakyma. smile.gif O tai buvo durna mintis sovusi cukinijas ar patisonus netoli obelu sodinti. Bet panasu, kad jiems nepatiks ju seselis.. Teks kita vieta organizuoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 01 27, 21:18)
Aciu uz atsakyma. smile.gif O tai buvo durna mintis sovusi cukinijas ar patisonus netoli obelu sodinti. Bet panasu, kad jiems nepatiks ju seselis.. Teks kita vieta organizuoti.  ax.gif

Mano cukinijos augo ant komposto krūvos, kuri yra rytinėje pusėje, todėl pusę dienos buvo tik šešėlis, nes komposto dėžė yra prie ūkinio pastato, tačiau jų tiek užaugo, kad dar iki šiol visų nesunaudojome, o rudenį ir kaimynams dalinau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,sakykit ar būtinai reikia arbūzus sodinti šiltnamyje,,niekada nebandžiau bet norėtųsi pabandyti,cukinijas ir patisonus pernai auginau,užderėjo kuo puikiausiai,bet norėčiau arbūzų ir melionų pasisodinti tik įdomu ar verta jei neturiu šiltnamio blush2.gif Gal net negaišti laiko?
Atsakyti
aš du metus bandžžiau augint lauke. Nieko nesigavo. Šiemet kišiu į šiltnamį.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 27, 19:27)
Mano cukinijos augo ant komposto krūvos, kuri yra rytinėje pusėje, todėl pusę dienos buvo tik šešėlis, nes komposto dėžė yra prie ūkinio pastato, tačiau jų tiek užaugo, kad dar iki šiol visų nesunaudojome, o rudenį ir kaimynams dalinau  thumbup.gif

As pradzioj norejau po obelimis paleisti cukinijas ir patisonus.. Bet ten bus seselis.. Tai vat ir susimasciau, ar verta taip daryti.. g.gif
Atsakyti
gal nėra tos obelys tokios tankios, kad visai šešėlis būtų?
Atsakyti