Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Na ka, dziaugiausi dziaugiausi ... ir siendien pati didziausia moliuga netycia nulauziau doh.gif Na, teks kepti, virti sriuba ir sultis gerti... Viliuosi, kad dar kiti tokios rusies uzaugs unsure.gif Sito labiausiai gaila. Dabar svere 5.7 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 rugpjūčio 2010 - 21:53
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 06, 22:52)
Na ka, dziaugiausi dziaugiausi ... ir siendien pati didziausia moliuga netycia nulauziau doh.gif  Na, teks kepti, virti sriuba ir sultis gerti... Viliuosi, kad dar kiti tokios rusies uzaugs unsure.gif Sito labiausiai gaila. Dabar svere 5.7 kg.

čia žinokis iš to didelio džiaugsmo, man lygiai taip pat nutiko console.gif Bus dar tų moliūgų wink.gif
Atsakyti
Ech, po visais pakisinejau siena, kad neputu. Ka darysi, valgysim irnesakyk.gif
Atsakyti
Tai jau valgymui visai normalus thumbup.gif
As siandien is uosvienikes parsiveziau viena paprasta 2 kg ir 3 muskatinius po 1,4 kg. As dar buciau paauginusi, nes tokie lengvoki pasirode. Bet jei liepia imti, tai ka darysi. Vartojimui tai pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 08 07, 20:43)
Tai jau valgymui visai normalus thumbup.gif
As siandien is uosvienikes parsiveziau viena paprasta 2 kg ir 3 muskatinius po 1,4 kg. As dar buciau paauginusi, nes tokie lengvoki pasirode. Bet jei liepia imti, tai ka darysi. Vartojimui tai pats tas thumbup.gif

Normalus, ale norejosi paziureti koks iki rudens uzaugtu ax.gif

As nesusigaudau-kokie tie "muskatiniai" moliugai? Siaip paiilgi, ar tie, kriauses formos g.gif
Atsakyti
Nu ir pas mane cukinijų nors vežimu vešk,o moliūgų normaliai.Bet skinu kol nedideli,nes pats skanumas smile.gif .O rudeniui pakaks.O cukinijos ,kurios liks nesuvalgytos,tai bus užkastos į duobę,gera trąša kitiems metams.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 07, 22:07)
Normalus, ale norejosi paziureti koks iki rudens uzaugtu ax.gif

As nesusigaudau-kokie tie "muskatiniai" moliugai? Siaip paiilgi, ar tie, kriauses formos g.gif

Muskatiniai krieuses formos 4u.gif
Atsakyti
Žinokit, koks skanus, saldus, sultingas, raudonas arbūzas, išaugintas anytos, buvo suvalgytas mūsų šeimynėlės. Taip ir norisi vietoj agurkų ir pomidorų šiltnamyje auginti vien tik tuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuke_: 08 rugpjūčio 2010 - 15:31
į mano moliūgų darželį audros metu atgulė sena kaimyno obelis. Nelabai man panašu, kad kas nors dar ten augs šiais metais. Nebent vienas kitas moliūgas ypač atsparus pasirodytų g.gif Šiaip jau gana nykus vaizdelis atsivėrė, kai obelį išpjaustėm ir išmetėm atgal į kaimynų pusę. Ale džiaugiuosi, kad nuostoliai tik tokie.
Atsakyti
Merginos, o ka kisate po moliugais, kad visos puses pagelstu ir nesuputu, zodziu, kaip uzauginti toki tobula kaip parduotuveje, nes daznai is darzo buna su baltu vienu sonu g.gif Pas mane irgi jau yra vienas didelis ax.gif ir daug dekoratyviniu primezge ivairiu formu tongue.gif
Atsakyti
mano pazadetieji dickiai tongue.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
Parsinešiau ir aš iš daržo moliūgą,vos partempiau.Šiandien sriuba viriau ir sausainius kepiau.Niam niam biggrin.gif

user posted image
Atsakyti