Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(Getira @ 2011 01 13, 10:25)
Dar turiu durna klausima. O kas yra patisonas? Koks jo skonis? g.gif


http://lt.wikipedia.org/wiki/Patisonas

as ju neauginu, man jie nelabai..
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 01 13, 12:25)
Dar turiu durna klausima. O kas yra patisonas? Koks jo skonis? g.gif

Taip , jo skonis panasus i cukinijos. Naudoju jaunus patisoniukus( jie saldesni, minkstesni) tarkuotus i blynus, kubeliais pjaustytus i ivairius darzoviu ir mesos troskinius, pjaustytus griezineliais kepu keptuveje apvoliotus i kiausiniu plakini(labai skanu), o pernykstis mano atradimas tai buvo pomidorai su zele ir patisonais. smile.gif P.S. didelius patisonus nulupau ir naudojau, tada kai pritrukau agurku ivairioms misrainems ziemai, kurioms reikejo daug agurku biggrin.gif
Atsakyti
Man patisonai labiausiai tinkami blyneliams thumbup.gif Nei cukinija, nei moliugas nesuteikia tokio skonio thumbup.gif
Atsakyti
Patisonu augintojos, sakykite ar auginate is pirktiniu seklu patisonus ar is bet kokiu pirktiniu? ir dar noretusi suzinoti apie ju prieziura is jusu praktikos. internetas daug pasakoja, bet reali patirtis vis tik geriau smile.gif
Atsakyti
Man skaniausi baltieji patisonai smile.gif Seklos pacios paprasciausios. O auginami jie taip pat kaip cukinijos, agurociai - ypatingos prieziuros nereikalauja. Svarbiausia tik nelaukti kol uzaugs labai dideli, tada sunkiai odele lupasi. Geriausia naudoti jaunus-su visa odele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 13 sausio 2011 - 15:17
QUOTE(Dzhine @ 2011 01 13, 15:13)
Patisonu augintojos, sakykite ar auginate is pirktiniu seklu patisonus ar is bet kokiu pirktiniu? ir dar noretusi suzinoti apie ju prieziura is jusu praktikos. internetas daug pasakoja, bet reali patirtis vis tik geriau smile.gif

Pernai sėjau tris cukinijas , kai pradėjo vaisius vest paaiškėjo kad viena "cukinija" yra patisonas lotuliukas.gif Tai spėju auga panašiai kaip anos. O iš esmės tai šituos visokius auginu ant pernykščio komposto krūvos ax.gif
Atsakyti
As taip pat auginu paprastus , kur pilna visose parduotuvese seklu. biggrin.gif o prieziuros tai kaip nera tokios specialios visai, praktiskai kur pasesi ten ir augs, Man kazkaip is vieno pakelio visada pilnai uzauga kokie 4-6 daigai, bet ir tu buna sociai per akis bigsmile.gif kartais net tenka gyvuliukam i kaima isvest blush2.gif
Atsakyti
Dekoju uz atsakymus! Pernai pamegome sias darzoves, tad dabar teks paieskoti kokio plotelio joms. Kaip suprantu bus nesunku, jei jau auga bet kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 01 13, 19:50)
Dekoju uz atsakymus! Pernai pamegome sias darzoves, tad dabar teks paieskoti kokio plotelio joms. Kaip suprantu bus nesunku, jei jau auga bet kur biggrin.gif

tikrai nesunku, bent jau man blush2.gif augo puikiausiai ir ant komposto kruvos, ir labai molingame darze, pernai mama augino net po sodo medziais kur beveik visada seselis, o palijus ilgai laikosi vanduo pavirsiuje ir uzaugo taip pat gausiai
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miklee @ 2011 01 13, 20:07)
tikrai nesunku, bent jau man blush2.gif  augo puikiausiai ir ant komposto kruvos, ir labai molingame darze, pernai mama augino net po sodo medziais kur beveik visada seselis, o palijus ilgai laikosi vanduo pavirsiuje ir uzaugo taip pat gausiai
smile.gif

Mano cukinijos taip pat augo ant komposto krūvos ax.gif
Atsakyti
o kaip sodinama ant komposto kruvos. Ar kompostas jau turi buti subrendes, ar tinka ir sviezais
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 15, 20:34)
o kaip sodinama ant komposto kruvos. Ar kompostas jau turi buti subrendes, ar tinka ir sviezais

Kompostas buvo nuo rudens - paviršių perkasėme ir pasėjau, o šį pavasarį žemė "keliaus" į gėlyną ax.gif
Atsakyti