Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Laba visoms. as irgi siemet nusipirkau moliugu seklu. tai pardaveja labai gyre vienus, sako labai skanus riesutu skonio, pas ja seimyna labai valgo, net anukeliai 2-3 metuku ir dar kitu pokiuka dave, ziuresim, kaip bus.

Cia tie, riesutu skonio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurosoma: 12 sausio 2011 - 08:19
QUOTE(Aurosoma @ 2011 01 12, 10:18)
Laba visoms. as irgi siemet nusipirkau moliugu seklu. tai pardaveja labai gyre vienus, sako labai skanus riesutu skonio, pas ja seimyna labai valgo, net anukeliai 2-3 metuku ir dar kitu pokiuka dave, ziuresim, kaip bus.

Cia tie, riesutu skonio.

Šiuos "kriaušinius" taip pat žadu pirkti, nes kiek skaičiau, tai jie ir Small sugar skaniausi ax.gif
Atsakyti
o as arbuzus siemet auginsiu.. paleisiu po pomidorais vyniotis siltnamiukuose. Vyras uzsikepes nusipikrt kazkoki stiklini siltnamiuka - tureciau cielus tris tada. Bet tie vyru planai visiskai nebutinai tampa tikrove, kaip visos zinom biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2011 01 12, 09:18)
Laba visoms. as irgi siemet nusipirkau moliugu seklu. tai pardaveja labai gyre vienus, sako labai skanus riesutu skonio, pas ja seimyna labai valgo, net anukeliai 2-3 metuku ir dar kitu pokiuka dave, ziuresim, kaip bus.

Cia tie, riesutu skonio.

o man jie nelabai ax.gif
Iš rudens buvo miltingi tokie - kaip bulvė biggrin.gif
Dabar pasidarė saldūs - nežinau kur panaudot unsure.gif gal kokį pyragą reiktų kept? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 12, 10:52)
o man jie nelabai  ax.gif


nemegstu miltingu schmoll.gif man sultingi palinka ax.gif pats gerumas buvo tokie geltoni drambliai su labai plona zievele - vakar paskutini papjovem biggrin.gif
dabar liko dar triju rusiu keturi moliugai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 11:46)
o as arbuzus siemet auginsiu.. paleisiu po pomidorais vyniotis siltnamiukuose. Vyras uzsikepes nusipikrt kazkoki stiklini siltnamiuka - tureciau cielus tris tada. Bet tie vyru planai visiskai nebutinai tampa tikrove, kaip visos zinom  biggrin.gif

Kaip Tau faina - turėsi stiklinį šiltnamį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 12, 10:32)
Kaip Tau faina - turėsi stiklinį šiltnamį  thumbup.gif


tai dar diiiidelis klausimas, kada aš jį turėsiu biggrin.gif Čia gi vyro grandioziniai planai. Pernai planavo statyt didziuli stiklinį. Šiemet planuoja pirkt mažesnį. Tai aš kol kas net pomidorų daigų neskaičiuoju tam menamam šiltnamiui, nes kol kas nelabai tikiu jo atsiradimu biggrin.gif
O šiaip didelį stiklinį šildomą kažkada turėjom. Tulpes tėvai augino kadaise. Nu fainas daiktas buvo. Bet su laiku stiklai išdužinėjo, vamzdžiai surūdijo.. nebėr..
Bet arbūzai galės ir plėveliniuose bujot. Kaži, kiek jiems vietos numatyt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 sausio 2011 - 10:43
QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 11:42)
tai dar diiiidelis klausimas, kada aš jį turėsiu  biggrin.gif  Čia gi vyro grandioziniai planai. Pernai planavo statyt didziuli stiklinį. Šiemet planuoja pirkt mažesnį. Tai aš kol kas net pomidorų daigų neskaičiuoju tam menamam šiltnamiui, nes kol kas nelabai tikiu jo atsiradimu  biggrin.gif
O šiaip didelį stiklinį šildomą kažkada turėjom. Tulpes tėvai augino kadaise. Nu fainas daiktas buvo. Bet su laiku stiklai išdužinėjo, vamzdžiai surūdijo.. nebėr..
Bet arbūzai galės ir plėveliniuose bujot. Kaži, kiek jiems vietos numatyt?  g.gif

mano vyras irgi nori man stiklini siltnami pastatyti savo kaime, tik dar svarstom ar verta, juk ten grisim tik savaitgali, todel jokiu pomidoru nesodinsiu, gal kokiu papriku, melionu pirkau, arbuzu.
O del moliugu, niekada nesejau todel nezinau kaip ten bus, koki skoniai, kol neisbandysiu nesuzinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na as cia pas Jus irgi, kaip isibrovele... neprisistaciau doh.gif "ukininkauju" 2 metus.... 1-as derlius.... 8 braskes is 20 krumeliu, zirniai, sparagines pupeles paragavimui, kelios morkos, salotos, ridikeliai ir prieskoniniai augalai, moliugu ir cukiniju turejau. Siltnami irgi vyras pastate, bet per vasara ji tris kartus uzseme auksciau keliu, tai pabandziau 2 kartus atsodinti nupuvusius daigus, trecia karta jau nekilo ranka, nes sklype apsigyveno savaitei dvi antys... Gandras pasirodydavo... bet mano noru neuzgesino. Rudeni kelem sklypa, tiesem drenaza ir jau perku intensyviai seklas.


Taigi, apie moliugus smile.gif lgiausiai man issilaike ir iki siol graziai stovi garaze makaronine, siuline cukinija. Ar ji skani? Nezinau, ka atsakyti, as is vis nemegstu darzoviu valgyti, bet zinau, kad sveika, o si dar tokia idomi, ale spageti...

Apie arbuzus skaiciau daug kas giria sweet crimson, as, kaip minejau, isigijau sugar baby is is JAV dar laukiu Shiny boy, o is moliugu pirkau is Loretos sodu ta ilgamoliugi, gal kas juos auginot?
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 12, 12:50)
o is moliugu pirkau is Loretos sodu ta ilgamoliugi, gal kas juos auginot?

pernai buvau nupirkus ir nuvežus anytai. sėjo tiesiai į daržą, neišdygo nei vienas cool.gif Bet sėklos buvo ne iš Loretos sodų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 sausio 2011 - 11:53
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 12, 10:52)
Dabar pasidarė saldūs - nežinau kur panaudot unsure.gif gal kokį pyragą reiktų kept? g.gif

man tai iš saldžių labai skanu yra blynai miltiniai (įtarkuoti reikia su burokine tarka) ir trinta sriuba, pagardinta grietinėle essen.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 01 12, 11:42)

Bet arbūzai galės ir plėveliniuose bujot. Kaži, kiek jiems vietos numatyt?  g.gif

nežinau, mitas čia ar ne, bet esu girdėjusi, kad šilnamiuose daug kas neaugina nei arbūzų, nei moliūgų, nes jie iš dirbos daug maistingų medžiagų paima, ir nelieka pomidorams, agurkams ir pan.

galima paaugint šilnamy o paskui išnešt į lauką... (čia aš labiau apie moliūgus) jei vasara tokia, kaip ši - tai oi oi ir taip pribręs. ir arbūzas pribręstų...
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 01 12, 12:20)
nežinau, mitas čia ar ne, bet esu girdėjusi, kad šilnamiuose daug kas neaugina nei arbūzų, nei moliūgų, nes jie iš dirbos daug maistingų medžiagų paima, ir nelieka pomidorams, agurkams ir pan.

galima paaugint šilnamy o paskui išnešt į lauką... (čia aš labiau apie moliūgus)  jei vasara tokia, kaip ši - tai oi oi ir taip pribręs. ir arbūzas pribręstų...


moliūgų į šiltnamį tai jau tikrai sodint nežadu. O arbūzai man lauke neužauga. Du metus bandžiau jau. Ir šiemet irgi nieko nesigavo. Na, pabandysiu įkišt po kelis daigus į kiekvieną šiltnamio pusę, matysim, kaip bus.
Atsakyti