Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Ir tos seklos valgymui jau nenaudojamos, jos karcios doh.gif Kazkada sultis spaudziau su seklomis ir negalejau suprasti, kodel kartu, pasirodo seklos pratrukusios buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 09 sausio 2011 - 15:13
QUOTE(laurindre @ 2011 01 09, 16:12)
Ir tos seklos valgymui jau nenaudojamos, jos karcios doh.gif Kazkada sultis spaudziau su seklomis ir negalejau suprasti, kodel kartu, pasirodo seklos pratrukusios buvo g.gif


as tas seklas sejai pasiliksiu smile.gif , valgymui turim is mazesniu moliugeliu.
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 06, 10:25)
O aš bet neprisimenu, prieš kiek metų valgiau moliūgą (ir labai nepatiko blush2.gif), bet čia paskaičiusi, nusprendžiau pabandyti auginti , gal dabar ir man skonis patiks, nes suprantu, kad yra ir labai skanių  rolleyes.gif


zinai, as irgi ju kadaise nemegau, bet cia prisiskaiciusi siemet pasisodinau. Ir nevalgiau vistiek as ju biggrin.gif Man neskanu, nors ka nori daryk. Ir keliu rusiu auginau. Vienas ju - Rouge Vif d'Etampes, apie kuri rasoma, kad vienas skaniausiu moliugu. Gerai, kad mazai turejau..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 09, 19:34)
zinai, as irgi ju kadaise nemegau, bet cia prisiskaiciusi siemet pasisodinau. Ir nevalgiau vistiek as ju  biggrin.gif  Man neskanu, nors ka nori daryk. Ir keliu rusiu auginau. Vienas ju - Rouge Vif d'Etampes, apie kuri rasoma, kad vienas skaniausiu moliugu. Gerai, kad mazai turejau..

Tikrai? unsure.gif
Atsakyti
jediara, nepabandzius nesuzinosi mirksiukas.gif Pasisodink pora ir pati isitikinsi-patinka ar ne.

Man jie jau nebepatinka schmoll.gif Ir sau zadu nesodinti... vaikams pora. Nebent vasara skonis vel keisis cool.gif
Atsakyti
O gal kas turite praktikos, kaip isauginti arbuza,pirkau siemet per ebay sugar baby arbuzo (ir dar kazkokias is JAV) seklas, bandysiu. Pernai bandziau kazkokia veisle is Zalios stoteles, tai uzaugo tik lauko teniso kamuoliuko dydzio.... bet vis tiek skanus buvo
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 09, 19:19)


ugu smile.gif Uztat helowynui puosmenos nerealios buvo thumbup.gif Kaimynka sutemus vos i tvora man neivairavo uzsiziurejus biggrin.gif
O valgyt - nea, neskanu man. Ir seimyna nevalge. Bandziau ir i troskinius idet, ir sriubyte virt, ir net pyraga moliugu. Paskui isdalinau kiek buvo like.
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2011 01 09, 19:58)

Man jie jau nebepatinka schmoll.gif Ir sau zadu nesodinti... vaikams pora. Nebent vasara skonis vel keisis cool.gif


negaliu patiketi blink.gif Madmuazele, ar cia tikrai tu?.. unsure.gif
Atsakyti
Taip, tikrai bandysiu, tik norėčiau pačių saldžiausių (gal patiks rolleyes.gif ). Nors cukinijas labai mėgstame ax.gif
Atsakyti
jaunas cukinijas ir as labai megstu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 09, 21:11)
O gal kas turite praktikos, kaip isauginti arbuza,pirkau siemet per ebay sugar baby arbuzo (ir dar kazkokias is JAV) seklas, bandysiu.  Pernai bandziau kazkokia veisle is Zalios stoteles, tai uzaugo tik lauko teniso kamuoliuko dydzio.... bet vis tiek skanus buvo

Ir aš pirkau iš žalios stotelės, nepamenu pavadinimo,tai normalaus didžio užaugo mirksiukas.gif
Gal kas netiko žemė ar per karšta g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2011 01 09, 20:11)
O gal kas turite praktikos, kaip isauginti arbuza,pirkau siemet per ebay sugar baby arbuzo (ir dar kazkokias is JAV) seklas, bandysiu.  Pernai bandziau kazkokia veisle is Zalios stoteles, tai uzaugo tik lauko teniso kamuoliuko dydzio.... bet vis tiek skanus buvo

o kaip visa kita uzaugo?nes is svao trumpos praktikos,tik galiu pasakyti,kad zeme rugsti.del to ir derlius mizernas.
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2011 01 10, 13:17)
o kaip visa kita uzaugo?nes is svao trumpos praktikos,tik galiu pasakyti,kad zeme rugsti.del to ir derlius mizernas.

tikrai taip, is rugscios zemes augalai negali pasisavinti maisto medziagu, todel ruoskimes i kova su rugstingumu lotuliukas.gif - kaupkim pelenus ar dolomitmilcius pirkim ir pavasari reikia siuo geriu zemele pavaisinti gerai ir tada turbut sulauksim superinio derliaus lotuliukas.gif
Atsakyti