Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Kaip tik šiandien pagalvojau, kad jau apie sėklas reiktų pradėt galvot biggrin.gif Žiūrinėjuos Ebay, tik prisibijau, kad tokiu oru sėklos bus siunčiamos, sakau, gal dar šilumos palaukt g.gif Praeitais metais po Joninių pasėjau ir tai puikiai užderėjo thumbup.gif Tik cukinijos kažko neišsilaikė, supuvo visos verysad.gif
Atsakyti
Sėklos juk šalčio nebijo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 04, 22:05)
Koks jų pavadinimas? ax.gif

Nezinau doh.gif
Galiu nebent jei nori fotke imest kokie isauga... biggrin.gif O siaip, tai standartines seklos, ant pakelio raso kvapieji moliugai, nupiesti tokie pailgi... maximose kartais rudeni buna - irgi kvapieji vadinasi.... blush2.gif

Svarbiausia, kad prapjovus ilgai negenda... Apdziusta, bet nupjauni rieke ir vel geras... bigsmile.gif
Atsakyti
Patys skaniausi moliugai yra Crown Prince f1. Juos galima valgyt tiesiog kaip obuolius . Labai gerai laikosi ziema . Net geguze dar galima jais pasimegauti .
Is kvepianciuju skaniausi Muscade de provance .
Anksciausiai , jau liepos pirmoj pusej , uzdera Rouge vif d' etamps . Visad laukiu , kad galetume pasidaryti sulciu kartu su morku ir kt darzoviu sultimis .
Esu ishbandziusi daug moliugu veisliu . Kasmet auginu bent 5 rushis . Dar patiko japoniski Uchiki kuri . Taciau jie greitam valgymui . Laikosi iki sausio .
Atsakyti
O tokių sėklų yra Lietuvoje pirkti?
Atsakyti
eliss ,
taip . Visi pirkti Vilniuje .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 05, 16:31)
Patys skaniausi moliugai yra Crown Prince f1. Juos galima valgyt tiesiog kaip obuolius . Labai gerai laikosi ziema . Net geguze dar galima jais pasimegauti .
Is kvepianciuju skaniausi Muscade de provance .
Anksciausiai , jau liepos pirmoj pusej , uzdera Rouge vif d' etamps . Visad laukiu , kad galetume pasidaryti sulciu kartu su morku ir kt darzoviu sultimis .
Esu ishbandziusi daug moliugu veisliu . Kasmet auginu bent 5 rushis . Dar patiko japoniski Uchiki kuri . Taciau jie greitam valgymui . Laikosi iki sausio .

Ačiū už pavadinimus 4u.gif - ieškosiu tokių pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 01 04, 21:51)
Sėklos juk šalčio nebijo  mirksiukas.gif


Tikrai taip, savasias kaip tik gavau.
Kadangi pakeliuose yra man per daug moliugu seklu, jeigu domina (i AZ), galeciau perleisti vilnietems:
Triamble Winter
Table King Bush Acorn
Jarrahdale
Table Queen Acorn
Sweet Dumpling Acorn
Rouge Vif d'Etampes
Jack Be Little
Small Sugar

Anemone, kur matete Uchiki kuri? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 05, 18:36)
eliss ,
taip . Visi pirkti Vilniuje .

reiks paieškot,gal pas mus mieste bus tokių smile.gif
Dar turiu vieną didelį moliūgą,tai dabar gali jį vieną valgyt,koks skanus smile.gif Turbūt,vitaminų stoka,net seilės bėga pagalvojus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 01 06, 10:49)
reiks paieškot,gal pas mus mieste bus tokių smile.gif
Dar turiu vieną didelį moliūgą,tai dabar gali jį vieną valgyt,koks skanus smile.gif Turbūt,vitaminų stoka,net seilės bėga pagalvojus rolleyes.gif

O aš bet neprisimenu, prieš kiek metų valgiau moliūgą (ir labai nepatiko blush2.gif), bet čia paskaičiusi, nusprendžiau pabandyti auginti , gal dabar ir man skonis patiks, nes suprantu, kad yra ir labai skanių rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti su jumis vaizdeliu, kuri isvydau siandien prapjovus savo auginta 20kg moliuga grazuoli. Jo seklos nusprende nelaukti pavasario wub.gif . As kai pirma karta tai matau, tai man grozis nerealus:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 09, 15:32)
Noriu pasidalinti su jumis vaizdeliu, kuri isvydau siandien prapjovus savo auginta 20kg moliuga grazuoli. Jo seklos nusprende nelaukti pavasario  wub.gif . As kai pirma karta tai matau, tai man grozis nerealus:



Sėklos pasijuto kaip šiltnamyje thumbup.gif
Atsakyti