Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(laurindre @ 2010 11 12, 17:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ir as taip noreciau....


blink.gif dar dvi TOKIOS ir aš iš savo šiltnamio jau galiu kraustytis lauk..... smoke.gif
Atsakyti
kai cia linksma! toks jausmas, kad jau pavasaris forume thumbup.gif . jei taip ir toliau, tai ziema bijos pas mus uzsukti, kad neistirptu lotuliukas.gif
ar auginote ir skanavote kasarbuzo, kurio minkstimas geltonas?
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 17:54)
ar auginote ir skanavote kasarbuzo, kurio minkstimas geltonas?

Aš tai ne. Nelabai domėjausi ar toks yra. Net nežinau ar geltoną mano šeimyna valgytų. Jau kartais į melionus skersi žiūri...
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 12, 20:26)
Aš tai ne. Nelabai domėjausi ar toks yra.

yre e-seklose vadinasi janosik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 11 12, 15:39)
klausyk , as plana sugalvojau:........


oi, Casual, žvygauju net apsiašarojus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tu dar tokį pat plotelį pomidorams užsiimk - juk šiltnamio diedas nepastatys mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 11 12, 16:39)
blink.gif dar dvi TOKIOS ir aš iš savo šiltnamio jau galiu kraustytis lauk..... smoke.gif


kaip tai kraustytis? O kas šiltnamį prižiūrės? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 16:54)
ar auginote ir skanavote kasarbuzo, kurio minkstimas geltonas?


auginau. Bet jie man taip ir nesuteikė garbės būti paragautiems schmoll.gif Nepatiko aniems mano daržas, musėt. Nu ir gerai, ir man jie nepatiko, daugiau neauginsiu.
Atsakyti
gal dar ir ankstoka, bet jau pradekit girtis kokias rusis moliugu, cukinju turite, turejote ar turesite lotuliukas.gif .
kazkas minejo, kad vieni moliugai minkstesni, kiti kietesni. man minkstesniu, manau, reiktu.
cukiniju, tai jau isigijau keturiu rusiu rinkini (pavadinimu neraso) ir goldrush f1 (tokios graziai geltonos, o svarbiausia, kad labai ankstyvos, kadangi pernai likau be sio gerio, tai siemet reiks tiek uzsiauginti, kad bazaboti zveriska apetita lotuliukas.gif , kad tik nesigautu eilini karta snipstas is mano strateginio plano, ooo butu)
Atsakyti
Nežinau, kokias cukinijas auginau, bet dar dabar rūsyje laikosi rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkaip visai apie moliūgus nesigalvoja, nes rūsį dar keli bambyzai guli. Jau kažkaip...moliūgų sriuba, moliūgų pyragas, moliūgų blynai, moliūgų troškinys, moliūgų čeburėkai... blink.gif
Sėju visada iš tų pačių savo augintų sėklų. Penkių daigų per akis būna doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 01 04, 20:46)
Kažkaip visai apie moliūgus nesigalvoja, nes rūsį dar keli bambyzai guli. Jau kažkaip...moliūgų sriuba, moliūgų pyragas, moliūgų blynai, moliūgų troškinys, moliūgų čeburėkai... blink.gif
Sėju visada iš tų pačių savo augintų sėklų. Penkių daigų per akis būna  doh.gif  rolleyes.gif

kas tai?

kaip tik moliuga prapjoviau - ieskau ideju... ax.gif

O kas nors auginot kvapiuosius moliugus? anyta priaugino, tai is pradziu buvo skonio kaip bulve... Nu niekuo nesiskyre... Tik maziau miltingi...

dabar pastovejo, tai, sugebejo saldus pasidaryt... nesupratau ar cia taip turi but, ar cia gal pagal subrendimo laipsni skonis taip skiriasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 04, 23:02)


O kas nors auginot kvapiuosius moliugus? anyta priaugino, tai is pradziu buvo skonio kaip bulve... Nu niekuo nesiskyre... Tik maziau miltingi...



Koks jų pavadinimas? ax.gif
Atsakyti
Mano kvapieji prapjovus melionu kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 04, 23:02)
kas tai?



Paprasčiausiai čeburėkų tešla, o įdaras iš smulkiai sutarkuoto moliūgų su pakepintais svogūnais (ale dietiniais lotuliukas.gif ). Namiškiai labai juos pamėgo rolleyes.gif
Atsakyti