Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(saintlina @ 2010 11 01, 22:08)
ačiū  4u.gif 
Beje, parsivežiau sėklas. Jei norėsi baklažanų tų gražiųjų (listada de gandia ir rosa bianca), rašyk.


Noresiu 4u.gif Palaikyk po kelias man ax.gif Nes artimiausia savaite negalesiu pasiimti blush2.gif

Gaila, kad tavo fotoreportazo apie situos grazuolius baklazanus nebuvo mirksiukas.gif

Ir butinai parasyk ar patiko kepti moliugai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 01 lapkričio 2010 - 22:21
QUOTE(madmuazele @ 2010 11 01, 22:20)
Gaila, kad tavo fotoreportazo apie situos grazuolius baklazanus nebuvo mirksiukas.gif

Ir butinai parasyk ar patiko kepti moliugai mirksiukas.gif


et, čia vis per tą mano begalinį tingėjimą ax.gif Bet tokie patys kaip internetinėse foto buvo biggrin.gif
Atsakyti
as moliugus dziovinau gabaliukais ant radiatoriaus ir po to i sriubyte po gabaliuka del skonio 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

Vilniuje skubiai fotosesijai ieškomas moliūgas, kad būtų didžiulis bigsmile.gif Išsinuomočiau dienai, dėl kainos sutartume. Jei kas turit namuose neprapjautą, o gal jūsų močiutės turi, tai lauksiu pasiūlymų į AŽ 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Labai labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
radau ideja kitai sejai. kazkur uztikau, kad tarp moliuginiu darzoviu reikia prideti nemazu akmenu. jie per diena ikaista, o nakti, kai vesiau atiduoda siluma ir moliugeliams buna silciau. smartass.gif
gal kas jau praktikuoja toki dalykeli? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 09:20)
gal kas jau praktikuoja toki dalykeli? blink.gif


Praktikuoju pavasarį šiltnamyje, kai susodinu pomidorų, agurkų daigus ir dar reik kurį laiką juos saugoti nuo galimų šalnų... Dedu stambesnius akmenis, na, imu tokius, kad nuo svorio akys ant siūliukų nepakibtų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 12, 11:01)
Praktikuoju pavasarį šiltnamyje, kai susodinu pomidorų, agurkų daigus ir dar reik kurį laiką juos saugoti nuo galimų šalnų... Dedu stambesnius akmenis, na, imu tokius, kad nuo svorio akys ant siūliukų nepakibtų tongue.gif

mat kaaaaip daroma... kai pasakei, atrodo logiska, bet siaip ismasciusi nebuciau doh.gif
ir dar klausimelis: ar musu vasaromis uzauga tie moliugai, melionai, arbuzai, kuriu seklos pigios tarkim is maximos? ar siuos silumamegius reiktu pirkti brangesnes seklas, kurios pritaikytos netokioms palankioms salygoms? ir apskritai ar seklu kaina = kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 11 12, 09:01)
Praktikuoju pavasarį šiltnamyje, kai susodinu pomidorų, agurkų daigus ir dar reik kurį laiką juos saugoti nuo galimų šalnų... Dedu stambesnius akmenis, na, imu tokius, kad nuo svorio akys ant siūliukų nepakibtų tongue.gif


nu jo, kai siltnamis kaip dvaro kiemas tai galima ir pora puntuku isimest - nieks nei nepastebes.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 11 12, 10:15)
nu jo, kai siltnamis kaip dvaro kiemas tai galima ir pora puntuku isimest - nieks nei nepastebes.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 11 12, 10:10)
ar musu vasaromis uzauga tie moliugai, melionai, arbuzai, kuriu seklos pigios tarkim is maximos? ar siuos silumamegius reiktu pirkti brangesnes seklas, kurios pritaikytos netokioms palankioms salygoms? ir apskritai ar seklu kaina = kokybe?


Užauga visokie, ir pigūs maximiniai, ir brangūs exkliuzyvai. Bandau visokias sėklas, bet tie brangesni dažniausiai hibridai arba turi mėlyno kraujo, t.y. atsparūs nepalankiom oro sąlygom, ligoms ne tokie jautrūs..
Atsakyti
Edex, parasyk tu man konkreciai - kurie arbuzai ir melionai pas tave uzaugo geriausiai. Mokslinio baksnojimo metodas man nusibodo, pribrendo reikalas imtis darbo is esmes. Sodinsiu tarp pomidoru arbuzus..
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pas mane auginimas melionų tarp paprikų nepasiteisino schmoll.gif
Atsakyti
mano sie metai su siomis darzovemis buvo klaikiai nesekmingi (buvo pasodinta lygioje vietoje, o buvo taip: ziedas-uzuomazga-puvinys-rezultatas nei vienos darzoves nei pilve, nei stiklainyje) tai kitais butinai reiks atsigriebti. tai noriu daug ka issiaiskinti.
ar parinkinejat pagal kokius nors kriterijus vieta moliuginems darzovems?
kuo tresti labiausiai tinka? ar pasiteisina ankstyvos veisles (klausiu, nes kai paskaitau aprasymus tai buna mazdaug taip: ankstyvu veisliu vaisiai birzelis-rugpjutis, o velyvu birzelis-rugsejis)? ar sejate i dirva ar i dezutes pradziai? kokiu laiku seja vyksta? blush2.gif
Atsakyti