Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(jediara @ 2010 10 30, 20:29)
Skaitau, kaip Jūs mėgstate moliūgus bigsmile.gif , reikės ir man kitą pavasarį jų sėti  rolleyes.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as sakau - prisiskaityk cia (SM) - tai irgi visko norisi ir reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 21:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as sakau - prisiskaityk cia (SM) - tai irgi visko norisi ir reikia biggrin.gif

drinks_cheers.gif as kitais metais jau irgi noriu pabandyt arbuza ir meliona auginti.gal yra kokiu pasiteisinusiu del derliaus ax.gif
Atsakyti
Yra biggrin.gif Tik melionu pora sodinsiu - nelabai valgomi jie pas mus... Arbuzu daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 21:15)
Yra biggrin.gif  Tik melionu pora sodinsiu - nelabai valgomi jie pas mus... Arbuzu daug  biggrin.gif

gal galima butu pavadinimus imesti ax.gif
Atsakyti
Melionus auginau situs, situs, situs ir GRIS DE RENNES (TOKIE).

Arbuzai CRIMSON SWEET tokie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 31 spalio 2010 - 09:13
Man arbūzai SUGAR BABY kažkodėl skaniausi. Esu bandžiusi tris rūšis, tai apsistojau ties šitais...
Atsakyti
Jie saldesni? Ar koks skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 31, 10:26)
Jie saldesni? Ar koks skirtumas?

Nu ja..bent mano skonio receptoriams taip pasirodė. Šiaip tai visi arbūzai auginti namų sąlygom labai skanūs. Kas valgęs, tai į pirktinius tikrai nežiūrės...

Beje, turiu nusipirkusi arbūzų sėklų ROSARIO. Hibridas. Dar nesu bandžiusi, bet rašo, kad puikiai pakelia nepalankias oro sąlygas ir atsparus ligoms.
Tai nusipirkau..a mažu vasara kokia nevykusi bus...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 30, 22:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  as sakau - prisiskaityk cia (SM) - tai irgi visko norisi ir reikia biggrin.gif

drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
Na, Madmuazele, klok, kaip ten moliūgus su česnakais smožyt. Su iliustracijom, prašom.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 11 01, 21:27)
Na, Madmuazele, klok, kaip ten moliūgus su česnakais smožyt. Su iliustracijom, prašom.


Nera iliustraciju, nebent lauksi kol bus blush2.gif

Cia gi rase kazkuri: supjaustai kubeliais, dedi i skarda (as ir keptuveje darau), apslakstai alyvuogiu aliejumi (ar koki turi), pabarstai druskos, pipiriuku (gali ciliuku) bei smulkintu cesnaku ir kepi kol suminksteja smile.gif Man superinis garnyras prie mesos ar tiesiog viena valgyti smile.gif Bet cia skonio reikalas - mano vyrija nemegejai ax.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Beje, parsivežiau sėklas. Jei norėsi baklažanų tų gražiųjų (listada de gandia ir rosa bianca), rašyk.
Atsakyti