Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(madmuazele @ 2010 08 04, 16:42)
O kokio dydzio jie uzaugo?

Maniskiai buvo apie kilograma, pas uosviene gerokai daugiau. Gal 2, gal 3 kg. Dabar sunku pasakyti, jie gi nemazai sveria. Savo nuskyniau, nes jau velu buvo, grese salnos. O kitus anksciau laiko nuskyne drauge, nes paprasiau cukinijas nuskinti, ji sumaise su cukinijom lotuliukas.gif Laikesi tikrai labai gerai, islaikiau gal 2 men ir po to valgiau. Vidus buvo gerai oranzinis 4u.gif
Atsakyti
Na, maniskiai kvapieji tikrai pabudo, radau 10 moliugu jau bigsmile.gif Dabar pergyvenu ar mano melionai su arbuzais sunoks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 05, 23:34)
Na, maniskiai kvapieji tikrai pabudo, radau 10 moliugu jau bigsmile.gif  Dabar pergyvenu ar mano melionai su arbuzais sunoks doh.gif


is kur nuspresi, kad jau prinoko arbuzai, niekas man nepagelbeja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 05, 22:02)
is kur nuspresi, kad jau prinoko arbuzai, niekas man nepagelbeja  blush2.gif



Lauksiu iki salnu blush2.gif Auginu pirmi metai ir neisivaziduoju kaip suzinoti, kad prinoko jau g.gif O kadangi maniskiai nedidukai, tai manau, kad tikrai iki rugsejo nesunoks rolleyes.gif Apdengsiu agro plevele ir panokinsiu ilgiau ax.gif

Va cia gali pasiskaityti, merginos pernai plepejo bigsmile.gif
http://www.supermama...?...5788&st=192
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 05 rugpjūčio 2010 - 23:13
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 06, 01:01)
Lauksiu iki salnu blush2.gif  Auginu pirmi metai ir neisivaziduoju kaip suzinoti, kad prinoko jau g.gif  O kadangi maniskiai nedidukai, tai manau, kad tikrai iki rugsejo nesunoks rolleyes.gif Apdengsiu agro plevele ir panokinsiu ilgiau ax.gif



Aisku, na ziuresiu ir as kaip cia bus, bandysiu nufotkint siandien, kokie jau arbuziukai pas mane wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2010 08 06, 08:26)
Aisku, na ziuresiu ir as kaip cia bus, bandysiu nufotkint siandien, kokie jau arbuziukai pas mane  wub.gif



Butinai parodyk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 05, 21:34)
Na, maniskiai kvapieji tikrai pabudo, radau 10 moliugu jau bigsmile.gif  Dabar pergyvenu ar mano melionai su arbuzais sunoks doh.gif


nieko sau bigsmile.gif Pas mane kvapniojo nei vieno. Galetu nors vienas koks del kvapo pasirodyt. Tik tie apvalus lygus geltoni cieli du. Ir dar viena atradau ta, kur seklos be luksto.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 06, 13:04)
nieko sau  bigsmile.gif  Pas mane kvapniojo nei vieno. Galetu nors vienas koks del kvapo pasirodyt. Tik tie apvalus lygus geltoni cieli du. Ir dar viena atradau ta, kur seklos be luksto.



Parodyk kaip atrodo tas, kurio seklos be luksto bigsmile.gif
Saintlina, jei uzaugs mano kvapieji ir taviskiai pasuos, galesiu padovanoti 4u.gif Juk uz svogunus dar jauciuosi skolinga su tuo ypac dideliu sokoladu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 rugpjūčio 2010 - 14:03
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 06, 14:03)
Parodyk kaip atrodo tas, kurio seklos be luksto bigsmile.gif
Saintlina, jei uzaugs mano kvapieji ir taviskiai pasuos, galesiu padovanoti 4u.gif Juk uz svogunus dar jauciuosi skolinga su tuo ypac dideliu sokoladu blush2.gif


parodysiu, kai prisiruosiu nufotkint ir dar foto ikelt - sunkus darbas, zinai..
Nejuokink tu manes su savo skolom. Ar uzaugo svogunai? Pas mus siemet tie daugiagalviai ne ypac dideli.
Man tai baisiai idomu, ar tie kvapieji is tikruju kvepia. Ir ar patiekale tas kvapas nors kiek islieka.
Atsakyti
Prasom netingeti 4u.gif
Svogunu daug priaugo - tevai juokiasi, kad reiks turgun vezti lotuliukas.gif Bet mes svoguniniai-tai nemanau, kad liks smile.gif Daugiagalviai ne tokie dideli, kaip, kad davei, bet normalus smile.gif A man seklai kaip atrinkti kuriuos pasilikti? Bet kokius?
Atsakyti
Na tai va ir pas mus normalus, bet anskciau visad buvo tikrai dideli. O sodina mama, berods, didesnius, ne visai mazus. Bet gerai nezinau, paklausiu. As ju kai nevalgau, tai nei prie sodinimo neprisidedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 06, 14:48)
Na tai va ir pas mus normalus, bet anskciau visad buvo tikrai dideli. O sodina mama, berods, didesnius, ne visai mazus. Bet gerai nezinau, paklausiu. As ju kai nevalgau, tai nei prie sodinimo neprisidedu  biggrin.gif



Nevalgai blink.gif
Atsakyti