Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(aistutėlė @ 2010 10 28, 17:14)
Siemet, atrodo, visiems gerai moliugai derejo  thumbup.gif  biggrin.gif


oi ne, anaiptol. Pas mane, pvz, vienas uzaugo.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 28, 18:21)
oi ne, anaiptol. Pas mane, pvz, vienas uzaugo.


....bet kaip kompensacija užmarinuota cisterna pomidorų ir pora traktorinių priekabų agurkų.....
Atsakyti
ka jau cia.. nebuvo tiek daug. Pomidoru tai suvis mazai. Agurkams tik jokiu pretenziju negaliu reiksti.
Na bet viskas tik i gera - nu ka buciau darius su tiek moliugu. Su dviem nezinau ka isgalvot.
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 10 28, 16:36)



aistutele, nugi nerealus derlius bigsmile.gif bigsmile.gif

pas mane jau maniau kalnas moliugu, na bet cia bigsmile.gif bigsmile.gif

super vaizdelis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2010 10 28, 18:40)
ka jau cia.. nebuvo tiek daug. Pomidoru tai suvis mazai. Agurkams tik jokiu pretenziju negaliu reiksti.
Na bet viskas tik i gera - nu ka buciau darius su tiek moliugu. Su dviem nezinau ka isgalvot.



as moliugo viduje troshkini darau . man asmenishkai ziauriai skanu rolleyes.gif mes pernai tokiu budu visus moliugus suvartojom ax.gif tik reik kad moliugas i orkaite tilptu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 28, 18:42)
aistutele, nugi nerealus derlius  bigsmile.gif  bigsmile.gif
pas mane jau maniau kalnas moliugu, na bet cia  bigsmile.gif  bigsmile.gif
super vaizdelis 4u.gif  4u.gif  4u.gif

is tos kruvos ir suvartotu jau buvo nemazai, kai foto dariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 28, 17:07)
nu nu. Tuo moliugu tris saldytuvus uzkisti butu galima. O per savaite suest jokiu sansu.


Nu, jei daryti trinta sriuba praktiskai vien is moliugo - tai nemazai sunaudosi. Labai skanus orkaiteje su cesnakais keptas thumbup.gif O daugelis tai prapjovus dali susmulkine saldo mirksiukas.gif

Nu blyn, jei nebus pas mane kitais metais tiek moliugu... mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 28 spalio 2010 - 17:49
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 28, 18:49)
Nu, jei daryti trinta sriuba praktiskai vien is moliugo - tai nemazai sunaudosi. Labai skanus orkaiteje su cesnakais keptas thumbup.gif O daugelis tai prapjovus dali susmulkine saldo mirksiukas.gif

dar labai skanus kugelis su moliugu, o ir sultis galima spausti - sako labai sveika gerti....
Atsakyti
saldymas atkrinta. Mesytes ismest is saldiklio vardan moliugu grieztai nesutinku. Troskinys moliuge irgi atkrinta - jokiu sansu i orkaite sukisti. O kiek idaro reiktu.. uuuuuuuuuuu....
Teks pjaustyt ir po truputi ka nors daryt. Bendradarbes apdalint, pvz.
Einu pazioplinet, kokiu receptu yra su moliugais.
Atsakyti
Aga, sultys skanios bigsmile.gif Tik kai pas mane nedaug - tai gaila blush2.gif
Pas mus vietoj obuoliu zali labai megstami pagrauzti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2010 10 28, 17:54)
saldymas atkrinta. Mesytes ismest is saldiklio vardan moliugu grieztai nesutinku.



Pjauk ji tada - kai mesytes sumazes kameroje ir bus vietos moliugui mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš darau labai paprastą daržovių troškinį,viską sudedu ką turiu,galima ar dešrelių,ar kokios mėsytės.Mmmm kaip skanu smile.gif Vyras dievina ši troškinį biggrin.gif
Ir pyragus kepu su moliūgu,ir sriubas verdu.Vienu žodžiu,geras dalykas tas moliūgas smile.gif
Dar tris galiūnus rūsy turiu,skaičiau,kad kuo ilgiau juos laikai,darosi saldesni,nes krakmolas virsta cukrumi.Aš vis stebėdavaus,kaip juos žalius deda į kokias salotas,nes juk neskanūs yra rolleyes.gif
Atsakyti
vakar uzmaciau kam reikia labai pigiai maximoj isparduodamus moliugus berods po 1 lt uz kg 4u.gif
Atsakyti
Skaitau, kaip Jūs mėgstate moliūgus bigsmile.gif , reikės ir man kitą pavasarį jų sėti rolleyes.gif
Atsakyti