Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(Aderaa @ 2010 10 09, 21:15)
Noriu parodyt kokius moliūgus užauginau šiemet
user posted image




kadangi vis einu i pries tai buvusi psl akiu paganyt-tai pacituosiu - bus arciau eiti lotuliukas.gif
labai shaunus moliugai ir labai shauni nuotrauka 4u.gif 4u.gif

mano derlius sukavotas visur kur- drabuzineje prie batu, po kompiuteriniu stalu, po virtuves stalu, ant palanges, ir pas uoshvius palepeje koks 15 doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, bet man baisiai skanuuuuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 26, 17:40)
net palengvejo, kad ne man vienai taip... nes jau maniau kad gal su galva negerai  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kazi tik ar mes cia vienodas seklas pirkom - ir tik is ju isaugo tokie, ar apskritai is tu Nizza isauga moliugai lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif

AŠ ir įdėsiu reportažą kaip mūsų moliūgai augo biggrin.gif bigsmile.gif

Štai biggrin.gif
Pirmasis ir pats didžiausias thumbup.gif
user posted image

Kažin čia vyiškos ar moteriškos giminės? g.gif lotuliukas.gif
user posted image

Tarp lapų geltonuoja thumbup.gif
user posted image

Jaunikliai dar lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2010 10 28, 16:58)
4u.gif

AŠ ir įdėsiu reportažą kaip mūsų moliūgai augo  biggrin.gif  bigsmile.gif

Štai  biggrin.gif
Pirmasis ir pats didžiausias  thumbup.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ir melionų užderėjo thumbup.gif
user posted image

geltonukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Saulute lepinasi biggrin.gif
user posted image

user posted image

Na ir galiausiai nuėmus derlių.....štai kas gavosi thumbup.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Na, ir žinoma pats didžiausias, kurio nei pakelti, nei panešti nėjo doh.gif
user posted image
Atsakyti
aistutele, nu super derlius thumbup.gif

O as turiu du moliugus (vienas mano, kita kaimynas padovanojo - kokiu 30 kg) ir nezinau ka su jais daryt smile.gif
Sakykit, kai prapjauni moliuga, ar reik greit ji vartot? Ar genda tie prapjauti krastai?
Atsakyti
Aistutele, labai grazus derlius thumbup.gif
saintlina, savaite drasiai gali laikyti, gal ir daugiau, jei vaisius sveikas. As buvau maistine plevele uzdejusi ir gerai stovejo net ne saldytuve. Suprantama kad tokio dydzio i saldytuva netilps schmoll.gif
Atsakyti
aistutele, kiek moliugu bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(saintlina @ 2010 10 28, 16:41)
O as turiu du moliugus (vienas mano, kita kaimynas padovanojo - kokiu 30 kg) ir nezinau ka su jais daryt smile.gif
Sakykit, kai prapjauni moliuga, ar reik greit ji vartot? Ar genda tie prapjauti krastai?



Ka, ka daryt... valgyt biggrin.gif

Pas mane prapjautas saldytuve gera savaite guli. To didelio kiek nepanaudosi - gali uzsaldyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 28, 17:04)

Pas mane prapjautas saldytuve gera savaite guli. To didelio kiek nepanaudosi - gali uzsaldyti smile.gif


nu nu. Tuo moliugu tris saldytuvus uzkisti butu galima. O per savaite suest jokiu sansu.
Atsakyti
Gausi su kuom nors dalintis mirksiukas.gif
As savo didelio dar irgi neprapjoviau. Vis koks mazas pradeda gesti, tai iki jo eile nedaeina lotuliukas.gif
Atsakyti
Siemet, atrodo, visiems gerai moliugai derejo thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti