Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(madmuazele @ 2010 10 04, 21:59)
Vat siandien bendradarbe dave savo moliugo gabala (tik kazkas kitas turejo moliugais rudeni dalintis blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ) - nepaprasto skonio.... saldus saldutelis, tirpsta burnoje, net vyras zalia valge bigsmile.gif

Ir koks to skanumyno pavadinimas? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 10 21, 20:30)
...tai gal ten labai laimingos sėklos...gimė su marškinėliais... lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 21, 18:30)
...tai gal ten labai laimingos sėklos...gimė su marškinėliais... lotuliukas.gif


Aga, man meskos paslauga padare lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2010 10 21, 21:11)
Ir koks to skanumyno pavadinimas? ax.gif


Pavadinimo nezinau... irgi mutave - sodino agurociu pakeli, o isaugo ir moliugai ir agurociai lotuliukas.gif Uztat seklu turiu - jei bus nehibridiniai - tai kitamet ir pas mane uzaugs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 21, 23:17)

Pavadinimo nezinau... irgi mutave - sodino agurociu pakeli, o isaugo ir moliugai ir agurociai lotuliukas.gif  Uztat seklu turiu - jei bus nehibridiniai - tai kitamet ir pas mane uzaugs bigsmile.gif

Tai čia Jums labai pasisekė bigsmile.gif
Atsakyti
Gaal kam reikia mpliūgo...didelio....gal kais ieškot pasipuošt namus ar vitrinas darbe..... svertų virš 20 ....blush2.gif

user posted image
Atsakyti
wilmusia o tu ji parduodi ar dovanoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 21, 19:07)
Prapjoviau moliuga, kurio seklos be luobeles... pas mane jis mutavo tikriausiai lotuliukas.gif  Kelios tik seklos ir visos su luobelem lotuliukas.gif
Ar kam pavyko rasti seklas be luobeliu? g.gif


pas mus uzaugo moliugai kur seklos be luobeles ax.gif


o del mutavimu tai as kitoj vietoj likau nesupratus. Pirkau apvalias cukinijas(seklas). tokios ir augo , ir lapai kaip cukiniju, ir valgem kaip cukinijas. bet va nuskyniau rudeni viska kas buvo like, ir per pusantro menesio man tos cukinijos subrendo, vietoj zaliu pasidare oranzines, ir prapjovus kuo tikriausi moliugai viduj blink.gif blink.gif nebuciau pati sejus, pati skynus -nepatikeciau schmoll.gif bet tikrai ir lapai karpyti , tikri "cukinishki" buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 26 spalio 2010 - 15:46
QUOTE(Casual @ 2010 10 26, 17:45)
schmoll.gif  bet tikrai ir lapai karpyti , tikri "cukinishki" buvo  g.gif

Cukinijos-mutantės bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane moliugai be luobeles ne nemutavo symet, bet mutavo moliugai padlos kiek pjaunu tuscios seklos nesvarbu nuo dydzio g.gif sejau ant komposto gal netiko g.gif dar taip nera buve, nes paprastoj darzo zemej su seklom kiekvieni metai budavo o dabar ziuriu, kad be g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 10 26, 16:47)
Cukinijos-mutantės bigsmile.gif  lotuliukas.gif


as jau net teorija ishvedziau kad gal susikryzmino su moliugais, nes gretimai augo g.gif nes na kaip gali taip buti, kad sodini cukinijas o pjauni moliugus unsure.gif
juokingiausia, kad vasara pjovem tokias jaunas "cukinijas', tai net nepastebejom valgant kad galetu ne cukinija buti doh.gif

tos "cukinijos" vadinosi apvali Di Nizza. va tokios kaip cia parodyta:
http://www.theitalia...o-di-Nizza.html


o kai pabrendo gavosi va kaip (viena dar nepageltus). dar sutikciau kad cukinija, bet kad ir skonis, ir seklos, ir visas vidus ir visa kita -grynas moliugas g.gif

user posted image
Atsakyti
Casual, tas pats pas mano mama lotuliukas.gif Ji ir sitas apvalias Di Nizza cukinijas sodino, o aiskina, kad cia tikru tikriausi moliugai bigsmile.gif Pas 2 tokios /tokie guli - kai prapjausiu - papasakosiu ax.gif Nors mazucius valgiau kaip cukinijas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 26 spalio 2010 - 16:46
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 26, 17:46)
Casual, tas pats pas mano mama lotuliukas.gif  Ji ir sitas apvalias Di Nizza cukinijas sodino, o aiskina, kad cia tikru tikriausi moliugai bigsmile.gif  Pas 2 tokios /tokie guli - kai prapjausiu - papasakosiu ax.gif Nors mazucius valgiau kaip cukinijas smile.gif


tai reishkia nesusikryzmino lotuliukas.gif reishkia taip ir turi but lotuliukas.gif
as daug metu (kokius 6) cukinijas ir moliugus nuolat auginu, tai ner taip kad atskirt kada nors but buve sunku.... unsure.gif
o cia doh.gif valgem , valgem -buciau galva davus nukirst, kad cukinijos....
o dabar - prapjoviau - ir tikrai matau kad moliugas blink.gif

net palengvejo, kad ne man vienai taip... nes jau maniau kad gal su galva negerai blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 26, 17:40)
buciau galva davus nukirst, kad cukinijos....
o dabar - prapjoviau - ir tikrai matau kad moliugas  blink.gif



gerai, kad nedavei.. biggrin.gif
Atsakyti