Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(Linyt @ 2010 10 04, 17:34)
Gražūs jūsų derliai,
o mes savo  pirmųjų arbūzų neparagavom, nes vieną arbūzą  prie šiltnamio  kažkokie suvalgė  ir žieveles paliko, o kitus 3 išsinešė...



Tokiems rankas nukapoti reikia...


Atsakyti
O mes jau suvalgem savo arbuzu ir melionu derliu ax.gif
viena spejau nufotografuoti, labai skanus arbuzai, sultingi ir saldus, skanesni nei is parduotuves smile.gif
user posted image
Atsakyti
mmmm... koks arbuziukas bigsmile.gif
Melionus ir mes beveik suvalgem, 3 arbuzai balkone guli... bijau pjauti lotuliukas.gif Vyras melionais ne ypac suzavetas, man visai nieko ax.gif As siaip ju neypatingai megau, bet kartais savais pasmaguriauti visai nieko smile.gif
Atsakyti
As melionu irgi nelabai megstu g.gif Nors mano moliugai man melionais kvepia biggrin.gif Bet ju visai kitokia konsistencija thumbup.gif
Atsakyti
Ai, beje, su tais kvapiaisiais moliugais... man jie per krakmolingi blush2.gif Vat siandien bendradarbe dave savo moliugo gabala (tik kazkas kitas turejo moliugais rudeni dalintis blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ) - nepaprasto skonio.... saldus saldutelis, tirpsta burnoje, net vyras zalia valge bigsmile.gif
Atsakyti
o as savo vienintelio uzaugusio meliono neparagavau.
Nuskyniau ir vis laukiau, ka pasoves, dar labiau prinoks... nu ir ka... pradejo gest tas shonas kur ant stalo gulejo... ir ismetem neparagave blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 10 06, 17:33)
o as savo vienintelio uzaugusio meliono neparagavau.
Nuskyniau ir vis laukiau, ka pasoves, dar labiau prinoks... nu ir ka... pradejo gest tas shonas kur ant stalo gulejo... ir ismetem neparagave  blush2.gif  blush2.gif


As toki apipjausciau ir valgiau... visiskai nesijaute, kad pradejo puti blush2.gif
Atsakyti
Noriu parodyt kokius moliūgus užauginau šiemet
user posted image

šitas pats didžiausias tik gaila , kad nepasvėriau, bet du vyrai vos panešė biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 10 09, 22:15)
Noriu parodyt kokius moliūgus užauginau šiemet


Super bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip pavydziu blush2.gif blink.gif

Mes siandien paragavom viena arbuza-aisku, kad neprinokes, neintensyvios raudonos spalvos, bet buvo is karto suvalgytas biggrin.gif Kitais metais tikrai daugiau auginsiu, sesiu anksciau tik smile.gif
Atsakyti
Prapjoviau moliuga, kurio seklos be luobeles... pas mane jis mutavo tikriausiai lotuliukas.gif Kelios tik seklos ir visos su luobelem lotuliukas.gif
Ar kam pavyko rasti seklas be luobeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 21, 19:07)
Prapjoviau moliuga, kurio seklos be luobeles... pas mane jis mutavo tikriausiai lotuliukas.gif  Kelios tik seklos ir visos su luobelem lotuliukas.gif



...tai gal ten labai laimingos sėklos...gimė su marškinėliais... lotuliukas.gif
Atsakyti