Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Aš jau vakar nuskyniau arbūzą, nes mažasis supuvo, tai didyji pabijojau laikyti dar. Melionus taip pat, dar liko du nedidukai kaboti ax.gif
Atsakyti
Čia vienas iš dviejų šių metų dekoratyvinių egzempliorių, kuris užsimezgė ir šiaip taip užaugo..... unsure.gif

user posted image
Papildyta:
Čia antrasis dekoratyvinis, bet dar paauglys... matyt jau teks tokį ir nuskint...

user posted image
Atsakyti
ar yra dar cia gyvu? nieko nerasot, turbut derliu realizuojat? lotuliukas.gif o as kadangi nesulaukiau cukiniju ir patisonu derliaus, tai ir liudziu dabar prie kompo verysad.gif
Atsakyti
Auginu ir as moliugus, kazin ar jau skint ar nieko jei per salnas lauke dar gules... Lyg ir nedanoke dar, ar prinoktu kambary? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 09 30, 14:11)
ar yra dar cia gyvu? nieko nerasot, turbut derliu realizuojat? lotuliukas.gif


aha, realizuojam. Cielas vienas moliugas uzaugo biggrin.gif Net nezinau, ka cia su tokiu perteklium daryt.

Papildyta:
QUOTE(Vitatuma @ 2010 09 30, 19:05)
Auginu ir as moliugus, kazin ar jau skint ar nieko jei per salnas lauke dar gules... Lyg ir nedanoke dar, ar prinoktu kambary?  g.gif


sake merginos, kad prinoksta.
Atsakyti
QUOTE(Vitatuma @ 2010 09 30, 20:05)
Auginu ir as moliugus, kazin ar jau skint ar nieko jei per salnas lauke dar gules... Lyg ir nedanoke dar, ar prinoktu kambary?  g.gif

kiek girdėjau jeigu moliūgai gauna šalnų, tai greičiau pradeda pūti. čia aktualiau jeigu jie bus sandėliuojami.
Pas mane daug priaugo riešutinių moliūgų, ieškau pirkėjų lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane riesutinis neuzaugo nei vienas. Pradeje buvo augt du, ale taip ir nusibaige ne paauglystes nesulauke.Taip ir liksiu neparagavus, teks kitais metais vel sodint, kad skoni issiaiskint biggrin.gif
Atsakyti
[quote=saintlina,2010 09 30, 22:44]
aha, realizuojam. Cielas vienas moliugas uzaugo biggrin.gif Net nezinau, ka cia su tokiu perteklium daryt.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, prajuokino atsakymas. bet kaip idomiai gaunasi, atsimenu pasedavom moliugus ir cukinijas, kai priauga, tai nera kur det, nu siemet, blyn, neaugo, o laukiau kaip. jau galvojau kaip prikonservuosiu visokiais budais, bet se tau boba devintines. bigsmile.gif
Atsakyti
Nustebino mane cukinijos. Derlių nurinkau gal prieš kokias dvi savaites, tai jos per tą laiką mažiukų vaisių dar priaugino bigsmile.gif Dydis toks kaip parduotuvėj parduoda. Tai ųiandien nuėjus dalį nusirinkau ir cukinijų tortą su vaiakis kepėm essen.gif
Atsakyti
Sveikos, moliūgų augintojos, tyliai skaitau temą, pati auginu moliūgus. Ateinu su prašymu/pasiūlymu: ar bus norinčių kooperuotis ir nusipirkti iš užsienio įdomesnių, skanesnių moliūgų rūšių sėklų?
Viename pakelyje ~20-30 vnt, o man vienai tiek nereikia, o norėčiau bent kelių rūšių...
Jei bus norinčių- rašykite į AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yerena: 01 spalio 2010 - 18:38
Mano muskatiniu moliugu derlius biggrin.gif Didziausias buvo pasikavojes, todel toks didelis ir uzaugo 7 kg. Kitu svoris svyruoja 1,3 - 2 kg.
[attachmentid=204295]
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 10 01, 18:37)
Sveikos, moliūgų augintojos, tyliai skaitau temą, pati auginu moliūgus. Ateinu su prašymu/pasiūlymu: ar bus norinčių kooperuotis ir nusipirkti iš užsienio įdomesnių, skanesnių moliūgų rūšių sėklų?
Viename pakelyje ~20-30 vnt, o man vienai tiek nereikia, o norėčiau bent kelių rūšių...
Jei bus norinčių- rašykite į AŽ  smile.gif

O gal galima viešai-manau bus ne viena norinti biggrin.gif Is kur planuojat užsisakinėti?


QUOTE(laurindre @ 2010 10 03, 20:43)
Mano muskatiniu moliugu derlius biggrin.gif Didziausias buvo pasikavojes, todel toks didelis ir uzaugo 7 kg. Kitu svoris svyruoja 1,3 - 2 kg.


Wow bigsmile.gif

Aš kitais metais jų nepopinsiu - šokinėjau, šokinėjau ir š gavosi doh.gif
Atsakyti