Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Šilta? Kad jau šalta g.gif
Maniškiai tai lauke, vat dilema...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:33)
Šilta? Kad jau šalta g.gif
Maniškiai tai lauke, vat dilema...

Tai kad pas mane jie šilnamyje, o jei būtų laike tai jaučiu kad skinčiau g.gif
Atsakyti
Va ką radau apie arbūzus :
Derlių būtina nuimti prieš pirmąsias šalnas. Tai jaučiu lai jie dar tupi, šalnų nenusimato, svarbu labai nelytų. ax.gif Nors dar parašyta, kad vegetacijos periodas – 80 dienų. Tai čia lyg nuo pasodinimo iki subrendimo g.gif Tiek pas man jau praėjo... Na, pirmi metai, vėliau jau labiau patyrusi būsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 rugsėjo 2010 - 14:46
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:40)
Va ką radau apie arbūzus :
Derlių būtina nuimti prieš pirmąsias šalnas. Tai jaučiu lai jie dar tupi, šalnų nenusimato, svarbu labai nelytų. ax.gif

Nu ir aš taip maniau, kol dar nėr šalnu tegu noksta g.gif tik tu ilgapirščių bijau pernai su rugsėjo pirmąja pasveikino pomidorus ir kur nokinau paprikas nuskynė doh.gif verysad.gif tai gaila būtų to dičkio unsure.gif
Atsakyti
Oi kokie zarazos blink.gif Labai gaila būtų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:48)
Oi kokie zarazos blink.gif Labai gaila būtų verysad.gif

Tai jau tikrai doh.gif stengies šokinėji aplink visus ir tau oplia ir nebėr doh.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:40)
Va ką radau apie arbūzus :
vegetacijos periodas – 80 dienų. Tai čia lyg nuo pasodinimo iki subrendimo g.gif  Tiek pas man jau praėjo... Na, pirmi metai, vėliau jau labiau patyrusi būsiu lotuliukas.gif

ir pas mane praėjo, o gal skaičiuojasi nuo užmegsto vaisiaus g.gif Ir aš pirmus metus auginu ax.gif
Atsakyti
Vegetacija lyg nuo sėjos skaičiuojasi g.gif Na, pas tave tai tikrai spės sunokti-nes pas mus skirtumas apie 2-3 savaites arbūziukų, jei gerai pamenu smile.gif Labai laukiu įspūdžių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:59)
Vegetacija lyg nuo sėjos skaičiuojasi g.gif  Na, pas tave tai tikrai spės sunokti-nes pas mus skirtumas apie 2-3 savaites arbūziukų, jei gerai pamenu smile.gif Labai laukiu įspūdžių bigsmile.gif

Aha parašysiu kai su šeima paragausim thumbup.gif
Atsakyti
Na, praslaviau as savo darza lotuliukas.gif Moliugai tik 3 mazulyciai liko, nes pabijojau kitus palikti... Kvapiuosius 6 turesiu, bet, kad mazyciai, ant vieno danties doh.gif
Teko viena meliona nuskinti, nes radau gendanti. Jau ir paragavom - niam koks skanus, o jei dar pilnai butu sunokes (truko poros sauletu savaiteliu, manau)wub.gif Nors jau neprapjautas kvepejo smile.gif
Atsakyti
pas mus vienas melionas uzderejo siemet , reiks eit apuostyt lotuliukas.gif

ir is 4 moliugo daigu TIK 1 didziulis moliuas uzaugo, bet dar nera pilnai oranzinis ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif As siandien visus melionus ir arbuzus lauke uosciau... tai ne vienas taip nekvepejo, kaip sis, kuri priverstinai teko valgyti smile.gif

Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 22:13)
bet, kad mazyciai, ant vieno danties doh.gif


Nu tu ir monstras... blink.gif tai gal ir mažytis drambliukas į rankinuką telpa?....
Atsakyti