Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

QUOTE(eliss @ 2010 09 02, 12:43)
Paklausiu apie melionus,šiandien maximoje pirkau geltoną melioną,nu skonis toks šlykštus lyg papuvęs butų.Ar jų toks skonis turi būt,nes nežinau,gal antrąkart gyvenime pirkau? g.gif


sunokusio meliono skonis ir kvapas wub.gif wub.gif wub.gif Parduotuvej paprastai nevisai sunoke buna. Bent jau man taip pasitaike.
Bandyk kada nors nusipirkti turguje - suzinosi tikraji skoni. Sunokes melionas net neprapjautas kvepia.
Atsakyti
ar galima ka padaryti is nesunokusio moliugelio. jis kietas ir vidus dar jo neoranzinis, o balzganas kazkoks
Atsakyti
Ar jūs jau nuskynėte moliūgus ir cukinijas? Naktys pakankamai šaltos, kaži ar palikti ar jau nuskinti geriau?
Atsakyti
ir man aktualus klausimas. Del cukiniju nesuku galvos, ale va moliugu tik tris turiu. Gaila butu, jei sugalvotu susalt. Gal jau ir sunoke, nezinau, kaip atskirt biggrin.gif Vienas nemazas, ryskiai oranzinis. Misliju, gal jau subrendes g.gif
Atsakyti
Jei ryškiai oranžinis, tai tikrai sunokęs... Bet vat ką su nesunokusiais daryti g.gif Man kiekvieną moliūgą prarasti gaila būtų. blush2.gif Ir su arbūzais bei melionais nežinau ką daryti - skinti ar palikti. g.gif Tiems tai tikrai jau šalta, net ir po agro plėvele... Kai susirgau, tai nespėju nieko padaryti unsure.gif
Saintlina, o tavo moliūgų patys augalai kokie? Žaliuoja ar jau nudžiuvę?
Atsakyti
zaliuoja kaip vidurvasari. Dziut nei minties neturi.
O tas kriauses formos kaip buvo maziukas taip ir liko, neauga. Matyt, siemet liksiu neparagavus.
Atsakyti
O labai mažiukas? Nuskink ir tokį suvalgyk.

Vakare daugiau apie saviškius papasakosiu, jau daugiau nei savaitę nemačiau jų. blush2.gif

Miliux (jei gerai pamenu blush2.gif ), ar ragavai savo arbūzą? Ar sunoko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 rugsėjo 2010 - 13:59
sprindzio dydzio. Pabandysiu tokio paragaut, vistiek jau nieko daugiau is jo nebesulauksiu.
Atsakyti
Aš ir abejoju, kad jie dar augs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 14:58)
O labai mažiukas? Nuskink ir tokį suvalgyk.

Vakare daugiau apie saviškius papasakosiu, jau daugiau nei savaitę nemačiau jų. blush2.gif

Miliux (jei gerai pamenu blush2.gif ), ar ragavai savo arbūzą? Ar sunoko?

Tai neragavau dar, ta kuri rodžiau taip ir liko tokio didžio, o kitas jau kaip kamuolis futbolo ir nežinau skinti ar dar ne g.gif Bijau kad svetimi nenuskintu g.gif
Atsakyti
Kaip faina, dičkis koks bigsmile.gif wub.gif Gaila būtų jei nuskintų... O jis pas tave šiltnamyje? Tu pauostyk - sako, kad taip galima atskirti ax.gif Mano tai vėliau gi pradėjo megztis, tai tikrai nespės sunokti, bet palaikysiu namie, lai bręsta biggrin.gif Koks bebūtų-bus skanus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 09 06, 15:24)
Kaip faina, dičkis koks bigsmile.gif  wub.gif Gaila būtų jei nuskintų... O jis pas tave šiltnamyje? Tu pauostyk - sako, kad taip galima atskirti ax.gif  Mano tai vėliau gi pradėjo megztis, tai tikrai nespės sunokti, bet palaikysiu namie, lai bręsta biggrin.gif Koks bebūtų-bus skanus lotuliukas.gif

Taip šilnamyje, kas žinojo kad tokia vasara bus doh.gif bučiau laike pasodinus. tas dičkis gal per 2 savaites užaugo kol atostogavau, grįžusi radau siurpriza ax.gif
Galvoju dar palaikyti kol taip šilta lauke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Militux: 06 rugsėjo 2010 - 14:28