Įkraunama...
Įkraunama...

Moliūgai, cukinijos, patisonai, aguročiai, arbūzai

Plepam toliau 4u.gif

Ta proga kelios foto blush2.gif

Melionai (tikėjimas daug ką gali):

user posted image

user posted image


Arbūziukas:

user posted image

Gal kas pasakys, ar čia tikrai moliūgai g.gif

user posted image


Pagaliau kvepiantis vienas užsimezgė :bigsmile (tik turėjo būti geltonas):

user posted image

Na, ir geltonieji moliūgai (kokie visi skirtingi smile.gif ):
user posted image

user posted image

user posted image

Daugiau nekelsiu foto doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 03 rugpjūčio 2010 - 22:36
Ten kur klausei man labai i apvalias cukinijas panasu - kaip tik beveik tokia pacia turiu is anytos parsivezus ax.gif
Atsakyti
labai grazios nuotraukeles, sveikinu 4u.gif . sekmes auginant toliau biggrin.gif
Atsakyti
Oho, kiek augančių bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 23:25)

Daugiau nekelsiu foto doh.gif  blush2.gif

Nekelk...ir taip kažkas lyg bambą pradeda graužt.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 08 04, 07:16)
Ten kur klausei man labai i apvalias cukinijas panasu - kaip tik beveik tokia pacia turiu is anytos parsivezus  ax.gif


Siandien ryte ir man prasviesejo doh.gif doh.gif As dvieju rusiu tokias sodinau - vienos krumines, o sitos, matyt, besidriekiancios... Tai mane ir supainiojo g.gif Maniau, kad moliugai, kuriu seklos be luobeles.

QUOTE(Edexa @ 2010 08 04, 08:29)
Nekelk...ir taip kažkas lyg bambą pradeda graužt.... blink.gif


blush2.gif
Atsakyti

Sveikutes turiu klausima, gal kam ir juokingas pasirodys blush2.gif bet kaip zinoti kada jau prinoko arbuzai, dukra pasodino kelias seklas i siltnami birzelio viduryje, tai sakiau niekas neuzaugs jau, o jie kaip isproteje ant akiu auga thumbup.gif tai galvoju kaip nenuskinti neprinokusio arba, kad nebutu jau pertizes blush2.gif nesu auginusi ju anksciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 04, 08:29)
Nekelk...ir taip kažkas lyg bambą pradeda graužt.... blink.gif


labai tiksliai tu cia drinks_cheers.gif
Kas ten pas ja per salygos moliugams? g.gif Mano brisiai manes visai nedziugina. Tiesa, vakar atradau kazka panasaus i moliuga, ale kokis tai lygus, apvalus, geltonas. Biesas zino, kas ten is jo bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 04, 12:26)
Kas ten pas ja per salygos moliugams?



Kad as juos labai myliu wub.gif
Merginos, kelkit ir jus saviskiu foto bigsmile.gif Kur didieji arbuzai bigsmile.gif

Saintlina, matyt tokia rusis tavojo, kad lygus smile.gif
Atsakyti
madmuazele, kvapusis moliugas veliau pageltonuos. Maniskiai pagelto nuskinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 08 04, 15:22)
madmuazele, kvapusis moliugas veliau pageltonuos. Maniskiai pagelto nuskinti biggrin.gif


O kokio dydzio jie uzaugo?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 03, 23:25)
Daugiau nekelsiu foto doh.gif  blush2.gif


Jetau, koks grožis 4u.gif Būtinai kelk, madmuazele, ir kuo daugiau tų nuotraukėlių. Jos taip temą pagyvina. Jėga smile.gif Rytoj ir aš lėksiu savo moliūgų apžiūrėti - degu nekantrumu.
Atsakyti