Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl užsislapstymo

o man būna dienų kaip tyčia kai nenoriu kad mane matytų tongue.gif va pvz šiandien blush2.gif šiaip visada matausi o kartais nenoriu kad matytų jog esu... kartais noris ramiai paskaitinėt ax.gif
tikrai... problema daroma iš nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš manau forumas skirtas visiems, gerai kažkas pasakė, kad daug žmonių informacijos ieškosi per Google, tai ką dabar paiešką panaikinti, kad kažkam būtų "smagiau ant dūšios"? Aš rašau savo mintis ir jų nesigėdiju, be to suprantu, kad čia internetas - vieta prieinama visiems. Jeigu nenoriu, kad kas nors žinotų mano požiūrį į vieną ar kitą klausimą, tiesiog nieko nerašau wink.gif
Atsakyti
Na ka cia jau ir bepridursi, kai tiek protingu minciu parasyta 4u.gif As irgi uz LAISVE RINKTIS! biggrin.gif Kaip kas nori, taip tas tegul skaito. O jeigu jau norit banus visoms det, tai... fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joalin: 12 sausio 2006 - 20:36
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 12, 16:33)
Nežianau ra dar kam čia užkliuvo tokai problema, bet man tai tikrai užkliuvo.. man labai  nepatinka, kad galima užsislapstinti, kai kuriuoje temoje rodo kad mūsų yra apie 10, nors nikų matau tik 5  blink.gif  Kitos lieka slaptos skaitytojos.. tikrai pikta, kai matai kad tavo postus kažkas skaito, o tu nematai kas...  schmoll.gif
Ar nebūtų įmanoma tai panaikinti, arba gautų įspėjimus tos, kurios tai piktyniškai daro...  verysad.gif

Aš visada būnu iš tų "užsislapstinusių". Kodėl? A todėl...O kas čia pikto? g.gif
Atsakyti
o kaip galima užsislaptinti g.gif
pamokinkit ir mane 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
nematau problemos, nenori nerašyk, o koks skirtumas ar svečias skaito ar uzsislėpęs narys g.gif
Atsakyti
QUOTE(editukas09 @ 2006 01 12, 22:02)
o kaip galima užsislaptinti  g.gif
pamokinkit ir mane   4u.gif  biggrin.gif



kai prisijungi, uždėk varnelę ant "log as invisible" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 12 sausio 2006 - 22:20
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 01 12, 16:33)
Nežianau ra dar kam čia užkliuvo tokai problema, bet man tai tikrai užkliuvo.. man labai  nepatinka, kad galima užsislapstinti, kai kuriuoje temoje rodo kad mūsų yra apie 10, nors nikų matau tik 5  blink.gif  Kitos lieka slaptos skaitytojos.. tikrai pikta, kai matai kad tavo postus kažkas skaito, o tu nematai kas...  schmoll.gif
Ar nebūtų įmanoma tai panaikinti, arba gautų įspėjimus tos, kurios tai piktyniškai daro...  verysad.gif

Ajetus blink.gif o iš kur sprendi, kad piktybiškai? jei apačioj matysi mano niką, ar tai reikš, kad aš gerietė? Toli gražu ne. schmoll.gif

QUOTE(Agotukas @ 2006 01 12, 19:02)
Taip pikta, labai labai pikta  schmoll.gif Skaito, o mes nezinom kas  schmoll.gif Ir dar buna koks naujokas skaito, o pats ne zodelio, ne mur mur smoke.gif

Aha... pabando lai naujokas į kokį rožyną įlįst, suvalgys be įrankių lotuliukas.gif
Savisauga... O jei smalsu? mirksiukas.gif

Apskritai, tai jei ką labai nervuoja slapukai ar jau tokios paslaptys, kad "svetimiems" nevalia sužinoti - paprašykit , kad tai temai uždėtų slaptažodį, kurį žinos tik "išrinktieji" ir bus taika ir ramybė. bigsmile.gif
Nors ne schmoll.gif nebus nei taikos nei ramybės, kils šurum burum bigsmile.gif Kur demokratija? protest.gif O kodėl anos gali, o aš ne? protest.gif

et... nebūtų didesnių problemų...
Atsakyti
Nieko blogo nėra slaptame skaitime. Kartais mano duktė nori paskaityti skyrelius "Mamos kompiuteris" ir "Šunys", tai tada ji ateina su mano nicku kaip invisilble, nes jei ji ateis matomai, mane rodys žaliai ir pokalbių temoje pagalvos, kad aš esu, bet kažkodėl net neužsuku paplepėti.
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 01 12, 19:02)
Ir dar buna koks naujokas skaito, o pats ne zodelio, ne mur mur


Čia gal akmenukas į mano daržą? Kai taip svetingai sutinka doh.gif , tai lieka tik patylėt.
Atsakyti
daug triukšmo dėl nieko – šita tema ax.gif
juk nėra forumo nuostatuose tokios prievolės: “jei skaitai, privalai ir parašyti” biggrin.gif Visiems reikia įsidrąsinti. O kita vertus, jei neturi ką pasakyti ta tema, tai negi ir skaityti draudžiama. g.gif

Niekaip nesuprantu, kokia žala daroma, jei skaitoma prisijungus “invisible” g.gif Ir nepamirškit, kad čia virtualus pasaulis ir nick’ai tai dar nėra realūs žmonės mirksiukas.gif


Atsakyti
Vartotojų skaito šią temą: 4 (Svečių: 0)
Narių: 2 Čeburaška, garbaniukee



Atsakymas, nasuprantan2ioms, kuo svetys skiriasi nuo "slapuko". Svečias (tas, kuris neprisiregistravęs) visada bus įrašytas prie svečių (šiuo atveju - 0). O slapukai bus įrašyti prie tų vartotojų, tik apačioje nebus jo nicko cool.gif
Vadinasi šiuo metu mes turime 2 užsislaptinusius narius ax.gif
Atsakyti